Гроші в борг від приватної особи. Як правильно це робити?

Гроші в борг від приватної особи

Гроші в борг від приватної особи. Як правильно це робити?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 22,122 просмотров

Зміст:

Кожен з нас обов'язково стикався з таким явищем, як гроші в борг: на тиждень, на місяць, до зарплати і т.д. Деякі з нас охоче позичають суми, якщо вони є в наявності, а от інші, ставляться до цього питання з обережністю і намагаються не давати гроші в борг і самі не практикують позики.

При терміновій необхідності отримати гроші в борг, можна піти декількома шляхами:

  • Звернутися в банк або кредитну спілку та оформити кредит;
  • Взяти гроші в ломбарді під заставу чогось цінного;
  • Попросити допомоги у друзів;
  • Скористатися послугами приватних осіб, які можуть позичити вам необхідну суму.

Гроші в борг від приватної особи

 

При виборі приватної особи, до якогї ви звернетеся за послугами, ви повинні розуміти, що така сфера діяльності дуже сильно приваблює різного роду шахраїв, і ви можете як раз, і потрапити в руки таким ділкам.

До такого роду афер можна віднести випадки, коли вас просять завести пластикову карту або електронний гаманець, поповнити його на певну суму, нібито для активації. Ви робите всі ці дії і в кінцевому підсумку, залишаєтеся без своїх вкладених коштів, тому що шахраї просто крадуть їх.

 

Де взяти гроші в борг від приватної особи?

 

Другий варіант негативного розвитку подій ще більш неприємний. Ви домовляєтеся на займ певної суми коштів і пишете розписку, яку нотаріально завіряєте. Зрештою, розписку ви написали, але гроші так і не отримали і фактично ви потрапили в боргову яму, коли вас змушують виплачувати кошти за те, що ви так і не отримали.

Важливо знати: рішення взяти гроші в борг у приватної особи, вимагає від вас граничної уважності і готовності до того, що ви можете зустрітися з аферистами. Тут не банк, де ви захищені законом, тому перш ніж мати справу з приватними особами, постарайтеся всебічно їх перевіряти. Особливо вам можуть допомогти форуми, де надані списки шахраїв.

Де взяти гроші в борг від приватної особи?

 

Сьогодні таких людей можна знайти декількома способами:

  • У мережі інтернет на дошках з приватними оголошеннями;
  • На спеціалізованих сайтах і форумах;
  • У друкованих виданнях з оголошеннями;
  • Рекомендації друзів, знайомих, колег по роботі;
  • Допомога від заможних знайомих;
  • Викласти власне оголошення про необхідність позики у приватної особи.

Гроші в борг від приватної особи під розписку

 

Найчастіше, такі угоди укладаються тільки в нотаріальному супроводі, але в деяких випадках, можливо отримати гроші під розписку.

Коли ви збираєтеся укласти таку угоду, ви повинні розуміти, що кошти вам доведеться повернути в будь-якому випадку: і з нотаріально завіреним договором, і з розпискою. Якщо ви порушите свої зобов'язання, під якими ви поставили свій підпис, кредитор має законне право звернутися до державних органів для вирішення цього питання. А в найгіршому варіанті, вас очікують візити кримінальних особистостей, які будуть вибивати з вас борги. Як ви розумієте, обидва варіанти розвитку ситуації нічим хорошим не закінчуються.

Важливо знати: перш ніж брати гроші в борг у приватної особи, подумайте про свою платоспроможність, про всі непередбачі ситуації, в які ви можете потрапити, і це призведе до того, що ви не зможете вчасно повернути кошти.

Гроші в борг під відсотки

 

Приватні особи, які дають гроші в борг, не керуються якимись нормативами, як це відбувається в банківських установах і тому процентна ставка встановлюється за бажанням самої особи. І тут вже вам вирішувати — чи варто брати гроші на запропонованих умовах, і чи зможете ви виплачувати таку суму відсотків.

На сьогоднішній день, за статистикою, середній відсоток по кредитах від приватних осіб, становить від 3 до 6% на місяць, що відповідно дорівнює від 36 до 72% річних. У рідкісних випадках, ставка може становити і всі 10% на місяць (120% річних).

 

Гроші в борг під відсотки

 

Гроші в борг під заставу нерухомості

 

Це найбільш ризикований метод взяття грошей у борг у приватної особи. Просто тому, що ви підписуєте договір, в якому написано, що у разі невиконання зобов'язань з вашого боку нерухоме майно, яке ви залишили під заставу, переходить кредитору.

Якщо ви укладаєте договір з чесною людиною, тоді вам переживати особливо немає про що, найголовніше — це вчасно виплачувати відсотки і швидко віддати позику.

Але бувають ситуації, коли кредитор може виявитися не тією людиною, наприклад, може бути пов'язаним з кримінальним бізнесом і його основна мета — це не повернення вами вашого боргу, а ваша нерухомість. Тому, будьте дуже уважні в таких угодах і якщо немає надто вже великої необхідності брати гроші в борг у приватної особи під заставу нерухомості, тоді краще відмовтеся від цієї ідеї. Знайдіть інший вихід з положення або іншого кредитора.

Що стосується періоду «кредитування» у приватної особи, то тут можливі варіанти: від одного до трьох — шести місяців. Якщо вам необхідно отримати гроші на термін до року, то одиниці кредиторів погоджуються надавати гроші в борг на такий час.

Коли ви звертаєтеся до приватної особи за грошима в борг, ви повинні бути готові до того, що у вас будуть питати про розміри ваших доходів, спосіб життя і т.д. Людина, що займається кредитуванням, повина розуміти, чи зможете ви повернути їй її кошти і виплачувати відсотки, якщо ви оформляєте позику під відсотки. Але багато позичальників, просто обмежуються питанням про те, навіщо і на який період вам потрібні фінанси.

 

Гроші в борг під заставу нерухомості

 

Важливо знати: при укладенні договору, уважно читайте всі пункти, не довіряйте доброзичливому розташуванню до вас особи, яка дає гроші в борг. Фінанси — це не те, з чим можна жартувати, ретельно вивчайте все викладене на папері, щоб уникнути двозначності і різної інтерпретації написаного.

Ми рекомендуємо вам не тільки навести довідки про приватного кредитора, а й особисто зустрітися з людьми, які мали справу з цією людиною.

Не варто йти до кредитора одному, обов'язково візьміть з собою друга або родича, який і надасть вам моральну підтримку і допоможе краще зрозуміти всі умови кредитування. В даному випадку, дуже добре працює приказка про те, що одна голова добре, а дві — краще.

Важливо знати: не буде зайвим, навіть при дуже великій терміновості кредиту, перевірити договір у професійного і незацікавленого юриста. Це вбереже вас від неприємних несподіванок.

А щоб вам ніколи не довелося позичати гроші і переплачувати в 2-3 рази більше, вивчіть закони грошей, а також правила і методи управління грошима, які викладені у безкоштовному відео курсі «Управління особистими фінансами». Застосування в житті отриманих рекомендацій допоможе вам жити взагалі без боргів. Ви змусите свої гроші працювати на вас, що дозволить швидше досягати поставлених цілей і жити на відсотки.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of