Огляд книги «Гудбай, імперіє» Володимир Федорін

Гудбай, імперіє

Огляд книги «Гудбай, імперіє» Володимир Федорін

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,618 просмотров

Книга «Гудбай, імперіє» побудована у формі бесіди на політичну тему Володимира Федоріна та Кахи Бендукідзе. Рік тому в 2014 колишній член Експертної ради при Міністерстві економіки України пішов з життя. Перед смертю грузинський реформатор встиг поділитися досвідом управління економікою. У книзі представлені політичні погляди на владу Кремля і українську революцію. Каха висловив свою думку про сучасне суспільство, ментальність населення і жадобу до влади сучасних політиків. Він звернувся до українців з проханням не втрачати надії і не опускати руки на шляху до становлення держави. Ця книга — 50 годин розмови і 23 глави, куди увійшла загальна концепція Бендукідзе, інтерв'ю на тему боротьби з корупцією та життєві позиції реформатора.

Хто автор?

Федорін Володимир — медіаменеджер і журналіст, з 2010 року екс-редактор українського журналу «Forbes». Перед виходом книги «Гудбай, імперіє» Володимир провів близько десяти зустрічей з грузинським політиком і приступив до написання роботи: «Важливо, що книга спочатку була опублікована в Україні, адже концепція Бендукідзе необхідна країні в настільки нестабільний час. Завдання політичних лідерів полягає в звільненні людей від рамок, щоб вони могли без нових законів застосувати свої таланти і знайти роботу. Питання економічного розвитку другорядне»

Гудбай, імперіє. Володимир Федорін

Для кого ця книга?

Для читачів, яких цікавить думка грузинського політика. Для всіх, хто бажає розібратися в системі політичної влади або організувати громадську позицію. Для реформаторів і небайдужих до долі країни людей.

Фрагмент книги «Гудбай, імперіє»:

Книга Гудбай, імперіє

 

Книга Гудбай, імперіє. Володимир Федорін

Що корисного в книзі?

Ви дізнаєтеся:

 • Які реформи допомогли Грузії?
 • Які помилки зробила Європа?
 • Як викорінити корупцію?
 • Хто стоїть за державними витратами?
 • З чого почати перебудову в країні?
 • Що робити державі в умовах війни?
 • Які економічні та політичні принципи пропонує Каха Бендукідзе?
 • Чим громадяни можуть допомогти державі?
 • Що робити з податковою системою?

Відгуки про книгу «Гудбай, імперіє»:

«Книга дає можливість зануритися в події історії 2009 року, згадати прожиті моменти і вслухатися в голос Кахи Бендукідзе — головного героя і грузинського реформатора. Автор пише просто про найскладніші моменти України, Грузії, Європи та Росії. Книга вразила, шкода, що Каха пішов з життя, він би ще зміг нам допомогти. Настійно рекомендую прочитати»

 

«Цікаво було дізнатися, які реформи пропонує Бендукідзе. Освіта біолога не завадила Касі стати успішним бізнесменом. Основна частина книги присвячена розповіді про роботу героя в машинобудівному холдингу, про посаду міністра з реформування Грузії. Через роки політик усвідомив: реформи спонтанний процес і залежить не від влади, а від обставин в країні. Своїм досвідом він ділиться і з нами. Українським політикам не завадило б прочитати цю книгу»

 

«У« Гудбай, імперіє» міркують про реформи й економіку не тільки автор і Бендукідзе. Висловлювання екс-міністра економрозвитку Павла Шеремета і політика Михайла Ходорковського дозволяють поглянути на майбутнє України та Росії з іншого боку — побачити помилки керівників і проаналізувати події 2014 року. Цікава книга. Рекомендую»

 

Купити книгу «Гудбай, імперіє»

Огляд книги «Гудбай, імперіє» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of