Инвестиції в нерухомість

Инвестиції в нерухомість

Инвестиції в нерухомість

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 995 просмотров

Отримання доходу — основна мета будь-якого виду діяльності. Все більше українців інвестують в нерухомість, бажаючи отримувати пасивний дохід від оренди житла або з метою подальшого перепродажу.

Такий спосіб  додаткового прибутку обходить  вклади по депозиту за прибутковістю. Хоча більша половина населення все ще віддає перевагу депозитам. За даними статистики, об'єкт нерухомості окупається в середньому за 7 років, однокімнатна квартира з ремонтом — за 8,5.

Инвестиции в недвижимость

 

Основні цілі інвестицій

Перед тим як інвестувати кошти в нерухомість, варто об'єктивно визначити цілі та період, протягом якого необхідно повернути гроші та отримати прибуток. Це дозволить не розчаруватися в своїх очікуваннях. Адже від правильно поставленої мети залежить стратегія всього інвестування: яка сума, на який час, в який об'єкт, з якими ризиками та прибутковістю.

Перед початком інвестування доцільно буде розглянути ряд питань:

  • Оцінити необхідні ресурси і фінансові можливості.
  • Оцінити діапаон часу.
  • Оцінити ризики та продумати шляхи їх вирішення.

Інвестуючи в нерухомість, можна зберегти свої кошти не тільки  від інфляції, організувати пасивний дохід або ж заробити.

Основные цели инвестиций

 

З чого почати?

В першу чергу інвестору необхідно розібратися з усіма видами інвестицій та розібратись із законними схемами фінансування (це будуть власні гроші, кредит, облігації або депозит). Також необхідно вибрати об'єкт інвестування.

Вже на даному етапі ми пропонуємо безкоштовні консультації на порталі і «Все Pro Гроші». Наші фінансові консультанти розкажуть про нюанси інвестування, допоможуть підібрати по-справжньому вартий об'єкт та оцінити ризики.

Какими бывают инвестиции в недвижимость?

 

 

Якими бувають інвестиції в нерухомість?

Варіанти доступних капіталовкладень можуть бути наступні:

  1. Залежно від того, куди інвестують кошти: в житлові приміщення або комерційні споруди. Житло вимагає менших вкладень, тому й користується попитом на початковому етапі. Офісні будівлі, торговельні або складські приміщення вимагають більше грошей, знань та часу.
  2. В залежності від етапу, на якому знаходиться об'єкт інвестування: готове приміщення або його будівництво (первинний або вторинний ринок). Набагато простіше купити вже готову житлову нерухомість. Вкладення в будівництво може мати ряд ризиків: їх часто заморожують, відтягують введення в експлуатацію, виникають проблеми з комунікаціями. Що стосується будівель і офісів, то така нерухомість вимагає постійної уваги, контролю орендарів і стану приміщення.
  3. Вкладення коштів у нерухомість за кордоном. Деякі країни дають можливість отримати громадянство або дозвіл на проживання після придбання.

Будь-який вид інвестування дозволяє примножити кошти. Відмінність полягяє тільки в тому, що на одній нерухомості ефективніше заробити здаючи її в оренду, а на іншій — перепродаючи об'єкт.

Инвестиции в недвижимость

 

Щодо терміну прибутковості…

Будь-яка інвестиція в нерухомість — це довгострокова перспектива. В середньому, об'кт окупається за 7-10 років. Все залежить від розміру орендної плати та поточних витрат: податкові внески, ремонт, переоформлення та інше.

Аби швидше повернути свій капітал і отримати прибуток, об'єкт нерухомості можна перепродати. Цілком реально отримати прибуток до +50%, якщо зробити ремонт перед продажем. Сума доходу в даному випадком залежить від виду нерухомості, економічних показників і інших чинників.

Какой период благоприятный для инвестирования?

 

Який період сприятливий для інвестування?

Досить складно назвати якийсь конкретний період. Хтось, наприклад, вважає за краще купувати в передноворічні свята, а інші — в сезон літніх відпусток, коли на ринку знижується активність. Однак на ціну впливає безліч економічних факторів, політична ситуація в країні та й навіть особливості регіону. Ми радимо стежити за ситуацією і частіше моніторити оголошення, враховуючи особливості того чи іншого типу нерухомості.

вложение денежных средств

 

Інвестувати чи ні?

Будь-яке вкладення коштів має як свої плюси, так і недоліки.

Нерухомість зможе забезпечувати стабільний дохід тривалий час при сдачі її в оренду.

Власник квартири може покращувати умови проживання та при цьому збільшувати орендну плату. Якщо порівнювати нерухомість з цінними паперами або депозитами в банках, то вона має зовсім мінімальні ризики, при цьому більший вибір об'єктів та різний підхід в стратегіях.

Єдиним мінусом вважається тривалий термін  відшкодування вкладень та високий поріг входу. Для того аби вкладення виправдали ваші очікування, чітко ставте перед собою мету і правильно підходьте до вибору об'єкта нерухомості враховуючи свої можливості.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of