Куди вкласти гроші? У що, скільки і коли починати?

Куди вкласти гроші?

Куди вкласти гроші? У що, скільки і коли починати?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,953 просмотров

Питання про те, куди вкласти гроші, турбує багатьох людей. Особливо в тому випадку, якщо людина розуміє, що бути фінансово незалежним набагато краще, ніж жити на одну зарплатню і працювати з ранку до вечора.

Поряд з цим питанням, звичайно, виникає і маса таких: у що вкласти, у скільки починати створювати свій капітал і якими інструментами для цього ефективніше користуватися?

Куди вкласти гроші?

 

У той момент, коли ви замислюєтеся над цим питанням, перша відповідь, яка може прийти вам на думку, це вкладати в себе. При цьому, це не означає, що ви повинні йти в магазин і одягати себе коханого з ніг до голови в ексклюзивні і дорогі речі. Тут йде розмова про саморозвиток, здоровий спосіб життя, підвищення рівня своєї кваліфікації та професіоналізму, отримання нових навичок і вмінь. Надалі, коли ви зможете відмовитися від основного місця роботи або хоча б поміняєте його на більш вигідне у фінансовому плані, всі нові навички можуть вам знадобитися.

Можна піти й іншими шляхами, які обов'язково принесуть вам збільшення вашого капіталу:

 • Довгостроковий депозит у банку. Цей метод вкладення грошей досить популярний і ви можете здійснити його навіть у тому випадку, якщо у вас поки невелика сума накопичень. Цей інструмент інвестування вважається менш ризикованим, хоча і не настільки прибутковим. Сьогодні банківські вклади навіть можна позначити, як менш ризикові, тому що їх захищає держава і дає свої гарантії. При цьому, ви можете вибирати будь-яку програму депозитів, які будуть володіти різними цілями і ви зможете ними маневрувати;
 • Дорогоцінні метали. Можна вкладати свої кошти в купівлю золота, платини і срібла, але це довге інвестування, та й при сьогоднішніх цінах на дорогоцінні метали, ви не виграєте занадто багато. Тому ми рекомендуємо розглядати цей варіант, в якості складової вашого інвестиційного портфеля;
 • Купівля цінних паперів та акцій вважається одним з найприбутковіших методів вкладення коштів, але й одним з найбільш ризикових. Для того, щоб звести до мінімуму всі ризики, займіться своєю фінансовою грамотністю, вивчіть хоча б ази роботи ринку цінних паперів, щоб не втратити свої накопичення;
 • При більш великих сумах капіталу, можна звернути увагу на ринок нерухомості, який може приносити вам стабільний дохід навіть під час кризи. Звичайно, застереження присутні і тут: рівень доходу буде залежати від політичної та економічної ситуації в країні, рівні самих цін на об'єкти нерухомості, перспективи прибутку від оренди та продажу. Коли ви вкладаєте свої кошти в нерухомість, ви також повинні бути готові і до того, що у вас з'являться додаткові витрати на утримання об'єктів, їх охорону і т.д .;
 • Валюта. У нашій країні інвестування в іноземну валюту стало досить популярним методом вкладення коштів. В принципі, це досить надійний спосіб інвестування, тому що більшість іноземної валюти стабільні і надійні;
 • ПІФи. В даному випадку, інвестування можна частково перекласти на плечі професійних учасників фінансового ринку. Звичайно, ви повинні будете виплачувати комісію за таку допомогу, причому, незалежно від того, прибуткова або збиткова діяльність управляючої активами компанії.
Важливо знати: найбільш надійні інструменти інвестування сьогодні — це валютні вклади і банківські депозити. При деяких вдалих збігах обставин, в цю групу можна додати і цінні папери, облігації, дорогоцінні метали та нерухомість. Це менш ризиковані методи вкладення своїх коштів.

У варіанті з цінними паперами та акціями, як найризикованішому, крім отримання необхідних фінансових знань і аналізу ринку, ви можете користуватися послугами брокерів, професійних фахівців по роботі на біржі. Можна також використовувати і пайові інвестиційні фонди, де замість вас будуть керувати вашим капіталом професійні люди.

 

Інструменти інвестування

 

Крім акцій, можна займатися і покупкою облігацій, що є одним з видів цінних паперів, які випускаються для надання додаткової інвестиції. Облігації обов'язково мають конкретну дату погашення, при цьому вони гарантують дохід за фіксованою процентною ставкою. Такий тип доходу називається ще купонним доходом, який буде виплачений в будь-якому випадку, незалежно від коливань цін на облігації. Як отримувати 30-40% річних з гарантіями як у банку дізнайтеся у безкоштовному відеокурсі.

Різниця між акціями та облігаціями полягає в тому, що в першому випадку інвестор має повне право брати участь у всіх робочих процесах, які можуть відбуватися в компанії, чиї акції він придбав.

Ще один прибутковий варіант інвестування, це вкладення в бізнес:

 • Самостійний розвиток бізнесу. У такому варіанті, ви, як початківець інвестор, повинні добре собі уявляти ту справу, якою хочете зайнятися, розбиратися в ній. Приміром, ви хотіли б відкрити свою кондитерську. Щоб бізнес запрацював, вам потрібно провести ретельний аналіз стану справ на цьому сегменті ринку, вивчити майбутніх конкурентів, розробити свою стратегію ведення бізнесу, вирішити питання з оформленням документів і т.д. Після цих питань необхідно скласти бізнес-план, знайти кошти на відкриття своєї справи, набрати колектив і вирішити масу інших справ. Результат такої діяльності буде прямо залежати від вашого досвіду, комунікабельності, завзятості, терпіння і бажання отримувати прибуток;
 • Пайова участь у бізнесі. Тут ви можете вести партнерські відносини з людиною, яка також, як і ви, зацікавлена у прибутку;
 • Буває бізнес без істотного вкладення грошей, але з великими інвестиціями часу — наприклад, фінансовий консалтинг. Такий вид бізнесу вже більше відноситься до інвестицій в самого себе;
 • Вкласти кошти в бізнес-проект. Це хороший варіант тільки в тому випадку, якщо ви точно впевнені, що обов'язково отримаєте прибуток. Звичайно, ризик все втратити завжди присутній, але якщо робити вклади в сучасні технології, інновації, то ви обов'язково почнете отримувати дохід.

Конкретного інструменту інвестування,що приносить високі доходи немає. Будь-який вид вкладу пов'язаний з ризиками, але якщо ви підберете найоптимальніший варіант для себе, ретельно його опрацюєте і вивчите, тоді ризик усе втратити значно знизиться.

Як ви бачите, інструментів інвестування досить багато і сьогодні, постійно з'являються все нові і нові об'єкти для вкладення коштів.

Перш ніж вибирати, куди інвестувати, задайте собі наступні питання:

 • Яку суму коштів, ви готові інвестувати?
 • Що для вас приоритетніше: разовий дохід від інвестування однієї, але великої суми або ж менші за обсягом вкладення, але регулярні?
 • Ви готові ризикувати «по великому», вибираючи інвестиційний інструмент з високою прибутковістю, але і з таким же високим ризиком, або ж будете слідувати приказці «тихіше їдеш, далі будеш»?
 • Яку прибутковість ви хочете отримувати на рік?
 • Ви зможете вкладати свої кошти в ті об'єкти інвестування, які не тільки можуть давати високу прибутковість, але й схильні до ризику падіння вартості?
 • Що для вас важливіше: отримувати регулярний дохід (щомісяця), але невеликими сумами або ж отримати великий дохід, але через кілька років?
 • Який термін інвестування без можливості виведення коштів для вас підходить?
 • Ви фінансово грамотна людина? Ви впровадили в життя рекомендації з безкоштовного відео курсу з управління особистими фінансами?
 • У вас є фінансові цілі, і які вони? Заради чого ви хочете інвестувати?

Залежно від того, які відповіді ви дасте на ці питання, слід вибирати об'єкти для інвестування. Головне, щоб вони підходили по більшості важливих для вас критеріїв.

 

Інвестування

 

При виборі інструмента, куди вкласти гроші, обов'язково звертайте увагу на ліквідність вибраного об'єкту. Сьогодні ліквідними методами заробітку, можна назвати іноземну валюту, біржову торгівлю, банківські вклади. Менш ліквідні — нерухомість, бізнес, ПІФи, облігації.

Важливо знати: будь-який вид інвестування пов'язаний з певним ризиком і ви повинні це враховувати при виборі об'єктів інвестування. Якщо вам пропонують якусь угоду з вкладення ваших коштів і говорять про те, що вона абсолютно безпечна і не супроводжується ризиками — вас просто обманюють.

Починати займатися вкладенням коштів з метою отримання прибутку потрібно якомога раніше і можна починати інвестування навіть з незначних сум. Адже успішний інвестор, це не той, хто один раз успішно інвестував гроші, а той, хто інвестує регулярно, в різні інструменти і підходить до питання інвестування з усією відповідальністю. Інвестування вимагає як знань, так і досвіду.

Багато хто починає, ще навчаючись в інституті, тільки починаючи свою професійну діяльність або відразу після того, як у них з'являються вільні кошти.

Такий підхід гарантує вам, що ви зможете збільшити свій капітал і забезпечите собі стабільне і фінансово незалежне життя набагато раніше, ніж інші люди.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of