Партнерська програма

ПАРТНЕРКА ВСЕ ПРО ГРОШІ
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
1 комментарий 8,690 просмотров

Заробляйте до 60% комісійних з кожного продажу будь-якого 

інфопродукту або послуг 

Що таке партнерська програма?

Партнерська програма — це можливість заробити на продажі будь-яких інформаційних продуктів, опис яких Ви знайдете в каталозі товарів після реєстрації в партнерській програмі.

Все відбувається за такою схемою:

Крок # 1. Ви реєструєтеся в партнерській програмі;

Крок # 2. Після реєстрації Ви отримуєте спеціальні партнерські посилання для реклами  продуктів;

Крок # 3. Ці посилання Ви використовуєте для залучення покупців продуктів;

Крок # 4. Коли хтось з відвідувачів перейде по Вашому посиланню та зробить замовлення, Вам буде нарахована комісія.

Заробляйте, рекомендуючи Безкоштовні матеріали!

Якщо Ви не любите продавати, для Вас є відмінна альтернатива!

Перед тим, як рекомендувати платні продукти або послуги, Ви маєте можливість рекомендувати безкоштовний курс, який для будь-якого потенційного клієнта внесе ясність необхідності придбання того чи іншого платного продукту.

При цьому, якщо потенційний клієнт перейде по Вашому партнерському посиланню, підпишеться на безкоштовний курс, а потім зробить покупку будь-якого платного продукту з нашого каталогу продуктів, Вам будуть нараховані комісійні.

ВАЖЛИВО! Будь-який клієнт, запрошений Вами, закріплюється як Ваш покупець за Вами назавжди.  Це означає, що Ви отримуватимете комісійну винагороду з будь-якого його придбання.

Для Вас при цьому є ряд незаперечних переваг:

Перевага # 1. Вам нічого не потрібно продавати. Ви просто рекомендуєте корисний Безкоштовний курс Вашим друзям, знайомим, родичам або відвідувачам свого сайту/розсилки, розміщуєте інформацію в соціальних мережах.

Вони будуть Вам за це вдячні, а в разі подальшої покупки будь-яких платних продуктів або послуг — Вам будуть нараховані комісійні.

Перевага # 2. Ви отримуєте більш високу конверсію від своїх партнерських рекомендацій. Конверсія — це відношення відвідувачів до покупців.

Партнерська програма є єдиною для всіх продуктів

Не має значення, який конкретно платний або безкоштовний продукт Ви будете рекомендувати. Якщо з будь-якого Вашого партнерського посилання зайде потенційний клієнт, а потім придбає будь-який наш платний продукт, Вам будуть нараховані комісійні з цього продажу!

Відстежуйте ефективність Вашої реклами в реальному часі

Після реєстрації в партнерській програмі Ви отримуєте доступ до особистого кабінету у своєму партнерському аккаунті, в якому можете в реальному часі відстежувати кількість переходів по Вашим партнерським посиланнями, кількість оформлених та сплачених замовлень, а також розмір нарахованих і виплачених комісійних.

Використовуйте стандартні матеріали для роботи

В нашій партнерській програмі під кожен курс, продукт або послугу підготовлені готові рекламні матеріали. Це банери, картинки курсів, статті та листи для розсилки, які дуже легко вставити на Ваш сайт, сторінку Вашої соціальної мережі або Вашу розсилку.

Звичайно, що рекламу своїми силами ніхто не відміняв, адже давно відомо, що особиста рекомендація працює краще; але якщо не має часу або можливості придумувати щось своє, то Ви завжди можете скористатися готовими матеріалами.

Додаткові умови і обмеження

По-перше , Ви можете просувати Ваші партнерські посилання будь-якими доступними способами, крім СПАМу. СПАМ -розсилки є незаконними, тому викриті в подібних справах партнери будуть заблоковані назавжди. Причому, навіть якщо Ви заробите на цьому якісь комісійні, вони Вам не будуть виплачені.

По-друге, не можна замовляти наші продукти за своєю партнерської посиланням. Сервіс партнерської програми автоматично блокує такі спроби , тому комісійні Вам нараховані не будуть.

По-третє, при реєстрації вказуйте Ваш робочий E-mail, щоб своєчасно отримувати новини про будь-які зміни в роботі партнерської програми.

Що в результаті?

В результаті Ви отримуєте можливість заробляти гроші в Інфобізнесі, не маючи своїх продуктів.

Просто рекомендуйте свої партнерські посилання, отримуйте замовлення і заробляйте гроші! Ми із задоволенням будемо виплачувати Ваші комісійні винагороди!

Коли нараховується та виплачується комісійна винагорода?

Комісійна винагорода нараховується відразу після оплати замовлення клієнтом.
Виплата здійснюється один раз на місяць до 10 числа за результатами попереднього місяця.

Куди будуть перераховуватися зароблені гроші?

Гроші будуть перераховуватися на Ваш гривневий рахунок у будь-якому українському банку, реквізити якого Ви вкажете при реєстрації у партнерській програмі:

Банківські реквізити

До кого звертатися при виникненні запитань?

Електронна адреса служби підтримки: www.vseprogroshi@gmail.com

Контактні номери телефонів:

Фінансова служба (050) 870-08-86 – Андрій Середа

(питання, що стосуються вартості інформаційних продуктів та послуг, проведення платежів, нарахування та виплати комісійної винагороди, тощо)

Технічна служба (050) 870-08-86 – Андрій Середа

(питання, що стосуються рекламних матеріалів, партнерських посилань, особливостей партнерської програми, тощо)

Відразу введіть ці контакти в свою телефонну книжку.

Стань партнером «ВСЕ PRO ГРОШІ» — заробляй зараз!

button

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментувати

Имя*

Email

Вебсайт