Ви вільна людина чи Ви — РАБ грошей? Просим без обурень -це реальність!

пасивний дохід

Ви вільна людина чи Ви — РАБ грошей? Просим без обурень -це реальність!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,997 просмотров

Багаті не працюють за гроші.
Багаті примушують гроші працювати на себе.
Роберт Кийосаки

Вітаю Вас!

Чи хочете ви грошей? Більшість жителів України можуть відповісти одне з двох:

 1. Так, звичайно, хочу! 
 2. Не особливо. Гроші в житті — не головне. 

З мудрістю другої відповіді не посперечаєшся. Дійсно, гроші — не головне. Зате їх відсутність легко може стати головною проблемою Вашого життя. Якщо у Вас немає грошей на їжу, квартплату, телефон та памперси, життя стає важкою і нервовою. А на нервовому підґрунті і захворіти недовго.

Складно говорити про те, що ви керуєте своїм часом, якщо у вас немає фінансової незалежності. Зізнайтеся собі, чи дійсно ви вільні в тому, як розпоряджатися своїм часом і своїм життям? 

Заради грошей ми працюємо. На роботі проходить найкращий час нашого життя. Той, хто хоче не просто жити, а жити красиво, підвищує професійну кваліфікацію, робить кар'єру, — загалом, викладається. І дійсно, доходи ростуть. Залишається одне питання:

НАСКІЛЬКИ ЗАБЕЗПЕЧИНИМИ МИ СТАЛИ?

гроші Все добре, поки Ви працюєте і заробляєте гроші. А якщо Ви звільнилися? Або у Вашого бізнесу виникли проблеми? Або Ви захворіли? Потрапили в аварію? Нарешті, просто поїхали відпочивати з родиною на тривалий термін? Питання: як довго Ви могли б прожити на наявні у Вас гроші при відсутності подальших заробітків?

Відповідь ___________мiсяцiв

Ваша забезпеченість визначається терміном, протягом якого Ви (Ваша сім'я) можете підтримувати звичний Вам спосіб життя, не витрачаючи свого часу і сил на заробляння грошей і не продаючи що належить Вам майна. Таким чином, забезпеченість вимірюється в часі, а не в грошах.

Якщо Ваш запас становить більше 6 місяців, дозвольте Вас привітати: Ви — більш заможна людина, ніж 90% жителів України. Якщо ж Ваша забезпеченість становить не більше 3 місяців, не турбуйтеся у Вас все попереду. Скажу Вам по секрету: багаті круті хлопці, які заробляють багато грошей і їздять на джипах, точно так само живуть в місяці-іншому від злиднів.

Прикро тільки, що багато років вашої роботи привели до такого плачевного результату. Насправді цей результат був закономірний: як сказав Джон Д. Рокфеллер,
«Хто працює весь день, тому ніколи заробляти гроші»

Біда в тому, що скільки б Ви не працювали — це не забезпечує Вам фінансову захищеність. Якщо щось трапиться з Вашою motivation_58055 роботою, здоров'ям, Вашим бізнесом — Ваше джерело доходів вичерпається. А якщо навіть все буде добре, давайте чесно зізнаємося: Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ працювати, щоб заробляти гроші. Навіть якщо немає бажання, навіть якщо ви ненавидите робоче місце — «їсти-то Хочеться!». Така робота — це трудова повинність? Або просто добровільне рабство?

Отже — вільна Ви людина?

Або Ви — раб?

«Як же так!» — Обурилися Ви. «Я — вільна людина! Хто сміє називати мене рабом? »

Добре, давайте перевіримо, вільна Ви людина. Скажіть: Вам і Вашій родині потрібні гроші на те, щоб жити? Їсти, одягатися, платити за квартиру? Потрібні кожен місяць? Скажіть, а як Ви заробляєте ці гроші? Працюєте? Або у Вас свій бізнес? Скільки годин щотижня Вам потрібно на те, щоб заробляти ці гроші?

«Хто не може витратити на себе більше 8 годин на день, повинен бути названий рабом» — Ніцше.

А тепер — найголовніше. Чи можете Ви з завтрашнього дня ПРИПИНИТИ працювати заради грошей? Або займатися бізнесом заради грошей? Чи є у Вас джерела доходів, завдяки яким Ви і Ваша родина до кінця життя не будете ні в чому мати потребу? Навіть якщо Ви не будете працювати?

Або Ви ПОВИННІ працювати весь тиждень заради шматка хліба? І навіть якщо захочете, не зможете припинити? Тому що тоді Вам і Вашій родині нічого буде їсти, нема на що одягатися. Не буде чим платити за квартиру та ліки. І заради ЦЬОГО Ви віддаєте величезну частину свого часу? Свого безцінного, дорогоцінного, непоправного особистого часу? Якого і так занадто мало? ТАК ХТО Ж ВИ, ЯКЩО НЕ РАБ?

Ви можете змінити роботу. Ви можете переїхати в інше місто і навіть в іншу країну. Але Вам все одно потрібно буде заробляти гроші. Значить, Ви знаходитесь в рабстві не у начальника. Не у своїй Компанії. І не у держави. Ви — раб грошей.

Ви можете говорити, що гроші — не головне. Ви можете ставитися до них байдуже. Не любити їх і не поважати. Все це не заважає Вам бути рабом. А гроші — Ваш рабовласник.

Ви скажете — так живуть всі? Всі повинні заробляти на життя? Не обманюйте себе.

Ви бачили, як живуть бомжі? Ви могли б жити так само, якщо б захотіли. Легко. Але, швидше за все, Ви не хочете так жити. І докладаєте серйозні зусилля, щоб не опинитися в становищі бомжа.

Так от, більшість людей все життя працюють, щоб заробляти собі «на життя». Але це відбувається швидше від фінансової безграмотності, ніж за потребою. Практично кожен може протягом десяти, двадцяти років стати забезпеченою людиною. Забезпеченим настільки, що до кінця свого життя він уже не буде мати потребу в грошах. Такі люди є. Можливо, Ви їх навіть знаєте. А це означає — Ви теж можете зробити це. Стати людиною, забезпеченим до кінця свого життя.

Що ж може забезпечити Вам справжню фінансову незалежність?

Давайте подумаємо: Вам потрібна певна сума грошей «на життя» кожного місяця. Якщо ця сума буде стабільно надходити до Вас без витрат Вашого часу та Ваших сил, Ви не будете залежати від доходів Вашої роботи або Вашого бізнесу. Заробляєте гроші — добре! А якщо ні — Вам все одно не доведеться турбуватися, на що купувати їжу і чим платити квартплату.

Доходи, для отримання яких Ви не витрачаєте часу і сил, називаються пасивні доходи. Саме такі доходи Вам і потрібні!

Звідки ж їх узяти?

пасивний дохід Коли Ви вкладаєте свої гроші в те, що згодом буде давати Вам пасивний дохід — це називається Інвестування. Існує три основних види пасивних інвестицій: 

1. Інвестиції в нерухомість, що здається в оренду (наприклад квартира). 

2. Інвестиції в фінансові інструменти (страхові накопичення, акції, облігації, пайові інвестиційні фонди і т.д. 

3. Доходи від Вашого бізнесу (якщо Ви не приймаєте участі в його діяльності). 

Для інвестицій не підходять банківські вклади. Це фінансові інструменти для збереження Ваших грошей, а не їх примноження. Хороший банк компенсує Вам втрати від інфляції, і додасть 1% -3 % не більше того. Зрозуміло, що не придатні і фінансові піраміди: там Ви тільки втратите Ваші гроші. А Вам потрібно, щоб Ваші гроші працювали на Вас і приносили Вам дохід протягом багатьох років. 

Для успіху необхідно правильне співвідношення надійності та прибутковості інвестицій, сум і термінів. А саме головне ДІЯТИ !

Рівень фінансової грамотності визначає рівень добробуту людини зараз і у майбутньому !

 • Як взяти свої гроші під контроль? 
 • Як розрахувати потрібну суму для інвестування? 
 • Де примножити гроші, як правильно їх інвестувати? 
 • Як обрати надійну фінансову установу ? 

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of