Порядок надання послуг

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,445 просмотров

Етап перший — ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ (тривалість до 90 хвилин) 

Кожна консультація з розробки фінансового плану починається з комплексного фінансового аналізу поточної ситуації. Фінансовий консультант разом з Вами заповнює анкету (фінансовий аналіз), Вам задають кілька питань, які короткострокові та довгострокові цілі є у вас, що хоче змінити в своєму житті на краще ! 

Що бажаєте досягти в першу чергу ? І які можливості для цього у вас є ? Крім того, при необхідності Ви проходите тест, за результатами якого фінансовий консультант визначає Вашу готовність до ризику — Ваш тип інвестора.

Чим повніше та достовірніше на даному етапі буде інформація від Вас — тим ефективніше буде результат Вашого фінансового плану.

Протягом 3 днів після заповнення анкети (фінансового аналізу) і результатів тесту, фінансовий консультант представляє Вам попередній результат, висновки та можливі варіанти планування для узгодження.

Етап другий – ПРОПОЗИЦІЇ (тривалість до 60 хвилин)

Настає період доопрацювань, узгоджень, внесення всіляких коригувань з Вашого боку.

На цьому етапі фінансовий консультант прораховує і аналізує будь-які, запропоновані Вами варіанти, зробить висновки і дасть Вам необхідні рекомендації.

За результатами другого етапу необхідно вибрати основний (базовий) варіант планування, по якому в ході подальшої роботи буде представлений підсумковий фінансовий план і розроблені рекомендації по інвестуванню.

Через 2 -3 дні після вибору основного (базового) варіанту фінансового плану, фінансовий консультант представляє Вам підсумковий план-звіт, що містить:

· аналіз поточної ситуації і пропозиції щодо її зміни при необхідності;

· план поточної діяльності;

· стратегію інвестування та інвестиційний план;

· покрокові рекомендації.

Ви вивчаєте підсумковий план, погоджуєте його. Фінансовий консультант відповідає на всі Ваші питання за планом і рекомендує Вам типи інвестиційних інструментів для подальшого підбору.

За результатами узгодження підсумкового звіту та визначення типів інвестиційних інструментів, фінансовий консультант готує план грошових потоків на найближчий рік.

Етап третій – СЕРВІС (тривалість все життя)
Реалізація особистого фінансового плану.

Особистий фінансовий план містить розподіл по рекомендованим інструментам, в плані вказані назви фінансових установ і конкретних пропонованих фінансових продуктів та грошові потоки за ними у валюті вкладень.

Супровід реалізації плану включає:

· збір та оформлення всіх документів, необхідних для відкриття інвестиційних програм;

· відправлення документів за призначенням;

· контроль процесу документообігу з боку фінансових інститутів;

· консультування клієнта з питань реалізації плану.

Ви та Ваша сім’я отримує обслуговування та фінансові консультації протягом усього життя.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ЗАРАЗ

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментувати

Имя*

Email

Вебсайт