Про Андрія Середу

sereda_thumb.jpg
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
1 комментарий 2,143 просмотров

 

Доброго часу доби :)

Мене звати Андрій Середа. 

Я незалежний фінансовий консультант. Проживаю в мальовничому місті Ірпінь (передмістя Києва).

Моя сім’я: дружина Леся та син Андрюша. Маю професійний досвід в сфері економіки та фінансів більше 10 років. Працював на різних підприємствах на посадах від рядового економіста до фінансового директора.

З поняттям «управління особистими фінансами» та професією «незалежний фінансовий консультант» познайомився в 2010 році. Тоді ця сфера наскільки мене зачепила, що я присвятив її вивченню весь свій вільний час. Про багато речей я знав і раніше: щось застосовував у житті, а про щось забував і згадував лише тоді, коли вже наступав на якісь «граблі». Знайома ситуація? Так, подібне періодично трапляється майже в кожної людини.

Я розумів що особистими фінансами так само треба керувати як і корпоративними. Але як це робити? Як фінансово грамотно розпоряджатися тим що маєш? Відповіді на ці та багато інших запитань я почав отримувати при глибокому вивченні цього напрямку. Це дало змогу зрозуміти чому під час кризи я попав у фінансову яму і як цього можна було б уникнути. Я дізнався про базові закони грошей які однаково діяли у всі часи, для всіх народів, для багатих і для бідних. Ці закони так само діють і зараз. Отримані знання застосовуються мною на практиці. На власному прикладі і на прикладі своїх клієнтів можу впевнено заявити «Або Ви будете управляти своїми грошима, або вони управлятимуть Вами».

На вивчення цього напрямку я присвятив тисячі годин часу, переглянув сотні мегабайт інформації в Інтернеті, перечитав десятки книжок, відвідав спеціальні навчальні тренінги та семінари. Зараз я ділюся отриманими знаннями та досвідом зі своїми клієнтами, також готовий поділитися ними і з Вами!

Досягти власного фінансового добробуту може кожен! Для цього потрібно знати фундаментальні речі в управлінні особистими фінансами, обов’язково дотримуватися їх в житті і саме головне – робити конкретні кроки для досягнення поставлених цілей.

Мій бізнес

В травні 2011 року, підписавши угоду про співпрацю з відомим Європейським холдингом ОВБ, я розпочав свій бізнес незалежного фінансового консультанта. Угода з ОВБ дала мені доступ до всього спектру послуг фінансового ринку. Завдяки цьому я маю змогу допомогти клієнту підібрати і придбати найкращі пропозиції найнадійніших фінансових установ. Це важлива складова для реалізації клієнтом фінансового плану і досягнення ним поставлених фінансових цілей.

Всім відомо, що можна вчитися на своїх помилках і на чужих помилках. А найкраще вчитися на успіху інших людей. Тому, навчаючись у свого бізнес-наставника та у багатьох успішних незалежних фінансових консультантів я зміг значно прискорити становлення та розвиток свого бізнесу. І все це для того, щоб Ви змогли отримати послуги найвищого ґатунку!

Бажаю Вам здоров’я, успіхів та фінансового добробуту!

З повагою, Андрій Середа

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментувати

Имя*

Email

Вебсайт