Програми страхування життя позичальників (по іпотечному кредиту та автокредиту)

авто

Програми страхування життя позичальників (по іпотечному кредиту та автокредиту)

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,087 просмотров

Вітаю Вас!

Переважно усі банки наполягають на укладенні договору страхування життя позичальника.

Покриття по страховці життя набагато ширше, ніж при страхуванні від нещасних випадків. Зазвичай страхують на «дожиття», тобто дожив позичальник до погашення кредиту — добре (ніхто нікому не винен), не дожив — страхова розплатилася

Страхова сума за договором страхування життя, зазвичай, дорівнює сумі заборгованості позичальника за кредитом на момент укладання договору. Щороку страхова сума перераховується — зменшується відповідно до зменшення заборгованості по кредиту. Якщо відбувається страховий випадок, банк, як вигодонабувач, отримує суму заборгованості за кредитом, сім'я застрахованого отримає різницю між страховою сумою і сумою, отриманої банком.

Автомобіль в заставі.

 

власне авто Пристойний «залізний кінь» коштує дорого. Не кожен може дозволити собі «дістати з широких штанин» прес грошей для миттєвої покупки нового автотранспорту, а їздити в маршрутці – не зручно. Що робити? Банки з радістю дадуть вам у позику років на 5-7.

Безумовно, банк зацікавлений, щоб з «об'єктом застави», та й із самим позичальником нічого не сталося, а якщо трапилося — те хоч би гроші повернути. Нічого особистого — тільки бізнес.

Так що, в комплекті з кредитом на автомобіль, завжди йде:

  • Страхування «повного КАСКО» і банк як пріоритетний одержувач страхового відшкодування (вигодонабувач), 
  • Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СЦВВНТ (нічого, ваші гроші віддавати різним «постраждалим»), 
  • Страхування життя позичальника — для більшої упевненості (щоб не розбиратися із спадкоємцями позичальника, в разі чого). 

Нерухомість та іпотека

 

Дім — це одна з найважливіших складових добробуту людини за всіх часів. Справжній хазяїн, упорядковуючи свій дім, піклується і про його майбутнє, а саме — як зберегти СВОЄ в непередбачуваних випадках.житло 

Ви власник квартири!

Щасливим володарям власного житла можна тільки позаздрити!

Мої вітання!

Все було б як у раю, якби діти не бавилися з сірниками, сусіди не забували закручувати крани і не наймали б безграмотних «ремонтників», пральні машини були б підключені ідеально і у вашому місті не було б бажаючих поправити свій добробут за рахунок інших...

Я не згущую фарби. На жаль, ми живемо в неідеальному світі. І, на щастя, існують доступні програми забезпечення вашого фінансового благополуччя.

  • Страхування майна – це один з найдавніших класичних видів страхування, який захищає від можливих фінансових збитків в разі настання непередбачуваних подій з застрахованим майном, і є одним із важливіших умов захисту Вашої фінансової стабільності та впевненого і спокійного життя. 

 

  • Поліс страхування вашої квартири та домашнього майна не позбавить Вас від втрати нервів, пов'язаної з відновленням всього, «що нажито непосильною працею», але захистити ваше фінансове благополуччя може цілком. 

 

  • А якщо не Вас а Ви? Поліс страхування цивільної відповідальності дозволить захистити Вас від фінансових домагань сусідів з приводу пошкодження їх майна. 

Можна застрахувати все разом — будинок/квартиру, ремонт, предмети інтер'єру, меблі, побутову техніку, оргтехніку, спортивне й туристичне устаткування, інструменти, готівку та коштовності — або окремо — Вибирати Вам!

Безперечно, частіше за все страждає саме майно. Принаймні, вкрасти телевізор набагато простіше, ніж стіну. Поліс страхування майна дозволяє фінансово захистити будь-яку дорогу для Вашого серця річ — від сковорідки до картини Ван Гога. Правда, якщо із звичайними предметами все зрозуміло — їх вартість можна легко перевірити, — то з антикваріатом і коштовностями потрібно професійна експертна оцінка. Та ще й не кожна страхова компанія візьметься за такий ризик.

Ви хочете знати скільки коштуватиме страхування Вашої квартири?

Наприклад, страхування внутрішнього (ремонту) класу «Євроремонт» та рухомого домашнього майна для трьохкімнатної квартири становитиме близько 1000 грн. на рік; страхування основних конструкцій (стін) даної квартири ще близько 235 грн. на рік; страхування відповідальності перед третіми особами коштуватиме ще від 50 грн. на рік.

  • Як обрати надійну страхову компанію? 
  • Як обрати оптимальну страхову програму яка підходить під Ваші потреби? 
  • Яка повинна бути страхова сума, щоб не переплачувати гроші? 
  • Як підібрати ризики по страховим програмам, та які ризики слід враховувати? 
  • З яких причин страхова компанія може Вам не виплатити страхову суму? 
  • Як можна отримати кредит від страхової компанії? 
  • Які податкові пільги надаються при укладанні угоди на страхування, та як отримати податкове відшкодування? 
  • Чи потрібно Вам укладати договір страхування ? 

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

«Прямо Зараз Підписуйтесь Безкоштовно На Поштову Розсилку, Яка Забезпечить Вам ПОТІК відібраних та навіть Ексклюзивних Секретів, Новин і Стратегій на тему Управління Власними ГРОШИМА»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of