Про Руслана Юрків

Руслан Юрків
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,162 просмотров

 

yurkiv

Вітаю Вас!

Мене звати Руслан Юрків.

Я живу у м. Львові одному з найпрекрасніших міст України.

Моя сім’я дружина Ольга, донечки Юлічка та Софійка.

Мій день народження 8 січня :)

Я на Fecebook http://www.facebook.com/ruslan.urkiv

Я ВКонтакті    http://vk.com/ruslanyrkiv

Я в Twitter     https://twitter.com/ryslanyurkiv

Я люблю: свою сім'ю, радість від подолання нових бар'єрів, подорожі, природу, знайомитися і розширювати круг друзів, гумор, інтернет, розумні книги.

Умію: плавати, їздити на велосипеді та автомобілі, та ще багато чого, потім допишу…

Не люблю: вставати по будильнику, скигліїв, безглузді дії які віднімають час життя, спам та тупу рекламу!

Моя історія.

вистачить працюватиПропрацював сім років в відомій виробничій компанії України на посадах від рядового бухгалтера до директора представництва в Західному регіоні. За цей  час встиг детально розібратися в нюансах бухгалтерського, фінансового, податкового та управлінського обліку. Втілив в життя десятки успішних комерційних проектів. Заробив немало грошей власникам компанії.

Пізніше прийшло усвідомлення того, що робота «на дядька», м'яко сказати, не моє покликання. У слідство чого паралельно основній роботі почав робити перші кроки в розвитку своєї справи. З часом наступило розуміння, що правильніше приділяти більше уваги своєму власному фінансовому благополуччю, що прийшла пора вибудовувати систему, коли твої гроші працюють на тебе. Я зайнявся інвестиціями в нерухомість, бізнес, використовуючи досвід управління грошима, отриманий в компанії, і набуваючи нового.

Мій бізнес зараз

Моє знайомство зі світом особистих фінансів відбулося в 2008р., рік який увійде в історію фінансів на довгі роки.DSC04901

На початку 2008р, Я познайомився та обрав для себе бізнес незалежного фінансового консультанта, який в той час почала впроваджувати на території України відома Європейська консалтингова компанія OVB.

Але цікавість до даної сфери діяльності я проявив ще раніше, задаючи собі наступні питання:

Чому багаті люди стають багатими? Що відрізняє багатих людей від бідних?

На ці запитання можна почути, прочитати безліч відповідей — відмінностей між багатими і бідними багато, непросто вибрати головне. Я хочу звернути вашу увагу на одну просту думку — багаті люди (ті, хто добилися багатства своїми силами, а не отримали його в спадок від родичів) стали багатими, тому що збільшували свій капітал швидше, ніж інші.

Іншими словами, багаті люди від бідних відрізняються «швидкістю» збільшення грошей у власності, ефективністю «роботи» грошей в одиницю часу.

Секрет багатих людей в тому, що вони навчилися примушувати працювати на себе свої гроші.

Багаті не працюють за гроші.
Багаті примушують гроші працювати на себе.
Роберт Кийосаки

Я повністю підтримую думку автора — навчитися примусити працювати на себе свої гроші при мінімальних витратах часу. В цьому випадку ваша ефективність прагне до нескінченності — адже можна отримувати гроші практично не витрачаючи на це свого часу.

Руслан ЮрківЩо для мене важливо.

Я дуже гарно відчув відношення людей до грошей до початку світової фінансової кризи, підчас кризи, та відчуваю у період виходу з кризи на особистих зустрічах та семінарах з клієнтами та моїми колегами незалежними фінансовими консультантами.

Мені дуже подобається народна приказка «Люди про життя і про гроші задумуються лише тоді коли вони закінчуються». Тому однією з основних задач яку я ставлю у співпраці з клієнтами — це надати їм потрібну інформацію, корисні поради, практичні навики до того періоду поки не прийшли важкі часи. 

Про фінансову кризу світового масштабу про перебіг її подій постійно розказують пишуть у всіх ЗМІ, але про ті фінансові кризи які стаються у кожної людини або сім'ї Ви лише почуєте якщо це Ваші знайомі чи друзі.

Моя мета.

Моя основна мета, яку я зараз реалізую шляхом проведення особистих зустрічей, навчальних семінарів (як “on-line”, тобто в інтернеті, так і “in situ”, тобто «вживу») впроваджуючи бізнес незалежного фінансового консультування – підняття рівня фінансової грамотності людей, поява нових незалежних , гармонійних людей, у яких є час для життя, для своєї сім'ї, для улюбленої роботи чи бізнесу, для творчості, і які мають фінансові можливості утілити свої мрії в життя.

Що ж таке фінансова грамотність?

Рівень фінансової грамотності визначає рівень добробуту людини зараз і у майбутньому!

yurkiv P.S. Якщо Ви готові поділитися Вашим баченням фінансової свободи, своєї справи, та скористатися моїми послугами, буду радий отримати від Вас лист. Можливо, через спілкування Ми дізнаємося ще те нове, що принесе користь Нам обом!

Бажаю Вам здоров’я, успіхів та фінансового благополуччя !

З повагою Руслан Юрків 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментувати

Имя*

Email

Вебсайт