Соціальні виплати у період військового стану

621c6127ca8653.36901755

Соціальні виплати у період військового стану

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 637 просмотров

Військове становище — це особливий правовий режим, запроваджений на території всієї країни. Збройний напад з боку росії наразив на небезпеку державну незалежність України та її територіальну цілісність. Більшість населення під час військових дій втратили свій стабільний дохід, роботу, свій будинок. Найбільших втрат зазнали переселенці, яким довелося залишити своє житло, а також втратили заробіток.

111

Уряд України швидко прийняв альтернативні способи виплати пенсій, грошової допомоги на випадок збоїв у роботі тієї чи іншої банківської установи. А також вирішили питання для переміщених осіб, які одержують пенсію через поштового оператора. Окрім цього, українська держава підтримує своє населення і з березня місяця почала надавати виплати, аби хоч якось допомогти людям під час війни.

Підтримка працівників

Допомога у розмірі 6,5 тис. гривень можуть оформити наймані працівники та фізичні особи підприємці всіх чотирьох груп, за яких сплачували єдиний соціальний внесок за 4-й квартал 2021 р. Така допомога поширюється на українців у тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. До 22 березня 2022 року до таких міст відносяться: Волинь, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Харків, Херсон, Чернігів та їх області. Працівники організацій, які отримують зарплати з Держбюджету України, розраховувати на таку допомогу не можуть.

222

Щоб отримати допомогу у розмірі 6,5 тис. гривень, необхідно відкрити спеціальну картку єПідтримка у банку-партнері. У багатьох картка вже активна з часів вакцинації (для виплат 1000 гривень). Далі через програму «Дія» потрібно зайти в розділ Послуги — єПідтримка — Отримати допомогу. Гроші можна використовувати без обмежень, з можливістю зняти у банкоматі та перевести на інші карти.

Підтримка роботодавців

Також фінансову допомогу отримають роботодавці, які влаштували на свої компанії та фірми вимушених переселенців. Сума такої щомісячної підтримки складає 6500 грн. Витратити кошти можна обов'язково на оплату праці працівників чи сплату податків.

333

Підтримка переселенців

Усі українці, яким довелося залишити свій будинок, виїхати через бойові дії в інші міста та області, отримують державну допомогу у розмірі 2000 – 3000 гривень щомісяця. Сума виплат розподіляється так:

 • для переселенців – 2000 гривень щомісяця;
 • для осіб з інвалідністю та дітей (виплати здійснюватимуть батькам за кожну дитину) – 3000 гривень щомісяця.

Для отримання виплат необхідно зареєструватися як вимушений переселенець та отримати довідку, що підтверджує це. Також потрібно оформити заяву, щоб отримати допомогу на проживання (у соцзахисті або через додаток «Дія»). Виплати планують здійснювати через держбанк Ощад на спеціальний рахунок, який необхідно вказати у заяві. Допомога буде приходити щомісяця, і ще 1 місяць після закінчення воєнного стану.

444

Компенсаційна допомога за комуналку

Такі виплати передбачають для наступних категорій. Щомісяця держава відшкодовуватиме часткову оплату комунальних послуг тим сім'ям, які допомагають та поселяють у себе вимушених переселенців, або надають їм окреме житло. Розмір допомоги становить 450 гривень за 1 особу, яку приютили. Таким чином, держава компенсує витрати волонтерам. Виплати приходитимуть на вказану банківську картку.

555

Щоб подати на відшкодування оплати послуг за допомогу вимушеним переселенцям, потрібно перейти на сайт «Прихисток», «Дія» (послуга скоро буде доступна) або за місцем до органів самоврядування.

Сьогодні наша країна адаптується до «економіки воєнного стану». Україні необхідно побудувати злагоджену роботу важливих підприємств, ефективно мобілізувати всі можливі ресурси та створити нову логістику по областях та можливих дорогах. Уряд рекомендує надати роботу населенню, відновлювати виробництво, відкривати бізнес, якщо регіон поза небезпекою.

Вже зараз можна замовити безкоштовну консультацію на порталі «Все про гроші». Так, ви можете отримати всю інформацію про те, які виплати ви можете оформити, та яким чином.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of