Який ваш тип інвестора?

josh-duhamel-dzhosh-dyuamel

Який ваш тип інвестора?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 6,695 просмотров

На прикладі відомих мільярдерів подано розподіл основних типів інвесторів.

1. Консервативний інвестор.

Такі інвестори, зазвичай, воліють надійно вкладати власний капітал. Тобто вони краще депозитотримають порівняно невеликий прибуток , але з упевненістю , що вони його взагалі отримають. Тому консервативні інвестиції гарантують вам практично 100% збереження вашого капіталу і, деякі, навіть невеликий відсоток доходу. Такі інвестиції вважаються без ризиковими.

Базовою стратегією для таких інвесторів є покупка найбільш надійних активів на тривалий період часу. Якщо говорити про надійні активи для пересічного інвестора, то це, насамперед:
депозитні програми консервативних банків із відсотком, нижче середньоринкового;
довгострокові накопичувальні страхові та пенсійні програми;
цінні папери найвідоміших компаній-ветеранів ринку

Воррен Баффетт

Яскравим представником даної групи інвесторів є всесвітньовідомий інвестор Воррен Баффетт.  Воррен — один за найуспішніших та найбагатших інвесторів у світі за версією журналу «Форбс» (2008).

Баффетт Уоррен Баффет— засновник холдингової компанії Беркшир Хазавей (Berkshire Hathaway), у якій він є найбільшим акціонером й виконавчим директором. Його статок оцінюється в 62 млрд доларів США (2008 р.).

Найбільший благодійник світу

В червні 2006 р. Баффетт зобов'язався віддати Фонду Біла та Мелінди Гейтс 10 млн акцій класу Б компанії Беркшир Хазавей. Цей внесок, що на червень 2006 року оцінювався у близька 31 млрд дол., є найбільшим благодійним дарунком у історії світу. 

Фонд, починаючи з 2006 року, щорічно у липні отримуватиме 5% внеску.

2. Помірний тип інвестора.

недвижимостьТут щось середнє між консерваторами і агресорами. Тобто подібний тип інвесторів також як і консервативні воліють максимально зберегти свої вкладення, але при цьому намагаються забезпечити свої інвестиції найбільшою віддачею в дохідності. Термін вкладення приблизно становить від 6 місяців до 2 років

При такому підході очікується помірною величини прибуток і не менш помірні ризики. В багатьох випадках до помірних інвестицій  віднести інвестиції в нерухомість. 

В даному сегменті відомим представником є Роберт Кійосакі, значна частина капіталу якого «працює» саме на ринку нерухомості.

Роберт КийосакиРоберт Кійосакі (Robert Kiyosaki)  — мультимільйонер, інвестор, бізнесмен, письменник і автор бізнес гри «Грошовий потік». Відомий як автор книг «Багатий тато, бідний тато», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата з інвестування», що стали бестселерами видань «Нью-Йорк Таймс», «BusinessWeek» і «The Wall Street Journal». 

Також створив навчальну настільну гру «Грошовий потік 101», мета якої допомагати людям в освоєнні фінансової грамотності. 

Ця гра навчає людей поводження з грошима тими методами, які роблять багатих людей ще багатшими, тими методами, які допомогли самому Роберту Кійосакі відійти від справ мільйонером у віці 47 років.

3. Агресивний інвестор.

Сюди можна віднести людей із залізними нервами. Такі інвестори в Forexнайменшій мірі звертають увагу на надійність інвестицій . Їх куди більше цікавить очікувана прибутковість . І, звичайно ж , під даний опис підходять спекулянти. Агресивні інвестори вкладають кошти переважно в:

— Бізнес

— Цінні папери та похідні інструменти

— Валютний ринок

— Різноманітні спекулятивні операції.

Джордж Сорос.

Джордж СоросАгресивним всесвітньо відомим інвестором є Джордж Сорос — мільярдер, сучасний американський фінансист, меценат, філософ. У 2006 році займав 27 місце в списку найбагатших людей США. Його доходи за версією журналу Forbes оцінюються в $ 8,7 млрд.

В 1967 році Джордж з капіталу фірми Arnhold & S.Bleichroeder в $ 100 тис. створив інвестиційний фонд із капіталом в $ 4 млн. 

16 вересня 1992 р. — заробив мільярд доларів на падінні фунту стерлінга, через що одержав прізвисько «Людина, що розорила Банк Англії».

Благодійні фонди Сороса діють у більш ніж 50 країнах у Східної Європи, країнах СНД, Африці, Латинській Америці, Азії й США.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of