Управління фінансами. Кому довірити?

Кому довірити управління фінансами?

Управління фінансами. Кому довірити?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,468 просмотров

Зміст:

Коли у вас з'являються досить значні суми грошових коштів, виникає питання про те, як же ними управляти таким чином, щоб їх зберегти в цілості й схоронності, а ще краще щоб вони принесли додатковий прибуток.

Якщо розглядати це питання з точки зору жителя європейської країни, то тут вже давно все вирішено: вони давно користуються послугами особистих фінансових радників або ж, на певному етапі свого життя, вони приділили час для вивчення ринку інвестування і тепер просто користуються дивідендами від вигідного вкладення своїх коштів.

Особистий фінансовий консультант

 

Не дивлячись на те, що в нашій країні, така послуга, як сімейний або особистий фінансовий консультант (радник), поки ще перебуває в зародковому стані, багато людей вже встигли гідно оцінити всі переваги такого співробітництва:

 1. У рішенні ваших фінансових питань вам допомагає справжній професіонал, який знає, як ефективно управляти фінансами, вміє компонувати оптимальні фінансові продукти під ваші потреби, знає, як вибрати надійні фінансові установи і більше того, може бути вашим представником у багатьох з них.
 2. Довірена особа супроводжує вашу сім'ю протягом усього часу співробітництва та відповідно знає основні ваші фінансові можливості і потреби і не треба кожного разу йому пояснювати, що до чого.
 3. Є з ким порадитися з управління фінансами, у разі виникнення нестандартних ситуацій або при появі нових привабливих пропозицій, що в свою чергу вбереже вас від необдуманих рішень.
 4. Спеціаліст буде своєчасно інформувати вас про нові можливості на фінансовому ринку.
 5. Вам не доводиться вникати у всі нетрі фінансування та економіки, повз вас проходять всі кризи, і ви при цьому не відчуваєте їх жодним чином.
 6. У будь-який момент, коли виникає непередбачена ситуація, ваш фінансист зможе вчасно і головне, правильно зреагувати і ваші накопичення не пропадуть.

Звичайно, ніхто не зможе дати сто відсотків гарантій, але завдання фахівця мінімізувати можливі ризики і допомогти вам максимально ефективно управляти особистими фінансами. Тому, щоб ви були спокійні за свої гроші і досягали поставлених цілей, вам необхідно знайти дійсно професійного фахівця, який зможе забезпечити вам все перераховане вище. Докладніше про те, як знайти такого фахівця дізнайтеся у статті «Фінансовий консультант» .

Набагато складніше доведеться в разі, якщо ви хочете займатися інвестуванням, пов'язаним з ризиком: ринок нерухомості, участь в партнерських проектах, гра на біржі і т.д. Тут вам будуть потрібні вже вузькоспеціалізовані фахівці, кожен з яких буде чітко розбиратися в біржових механізмах, знати ринок нерухомості краще, ніж все інше, вміти аналізувати і робити далекосяжні прогнози. У цьому випадку, краще знайти незалежного експерта, який не буде зацікавлений у грі на дві сторони: вам і власникові проекту, в який ви хочете вкласти свої вільні кошти.

Банківське управління

 

Говорячи про заощадження і накопичення грошових коштів, банк являє собою спеціально створену структуру, яка володіє всіма необхідними та ефективними інструментами управління вашими фінансовими засобами.
Якщо порівнювати відсоток довіри до банків зараз і той, який був років десять тому, то сучасні люди вже почали більше довіряти банківським установам як фінансовому інституту. Завдяки прагненню людини до підвищення свого добробуту та соціального статусу, ви вже починаєте розуміти, що сьогодні без послуг банку неможливо взагалі говорити про ефективне управління грошима і збільшення доходів.

Так, у кожному напрямку бізнесу, в тому числі і у фінансовому секторі, є надійні професійні гравці та інші — менш надійні, а іноді навіть сумнівні. Тому використовуючи банківський метод управління фінансами для заощадження своїх грошей, забезпечте себе на всіх рівнях:

 • Ретельно проаналізуйте весь ринок банківських послуг і виберіть той банк, який має найвищу надійність, входить до міжнародної фінансової групи де стабільність завжди на високому рівні;
 • Обраний банк повинен мати довгий період діяльності, що говорить про довіру до нього великої кількості клієнтів і забезпечує додаткові гарантії до надійності;
 • Одночасно з цим, користуйтеся послугами не одного, а декількох банків — диверсифікуйте свої активи.

Відносини з банком, це як партнерство з компаньйоном по бізнесу — довіряй, але перевіряй. Якщо ви будете слідувати цьому правилу і зумієте вчасно зорієнтуватися і побачити зміни на цьому ринку послуг, ваші накопичення ніколи не пропадуть. При цьому пам'ятайте, що користуватися всім, що пропонують вам банки не потрібно: вам ні до чого кредитні картки, це взагалі небажано для особистих фінансів, ваш варіант — різні депозитні програми, як у національній валюті, так і в будь-який інший, що дає стабільні показники на валютному ринку.

 

Банківське управління Вашими фінансами

 

Ви повинні пам'ятати, що крім банківських депозитів, є інші фінансові інструменти, які «заточені» під вирішення певних завдань. Є навіть фінансові продукти, які значно надійніше, ніж банківські депозити, наприклад, накопичувальні страхові програми — але там є свої особливості. Для досягнення своїх цілей завжди важливо компонувати різні інструменти і використовувати за прямим цільовим призначенням. При такому підході до управління особистими фінансами, ви завжди будете спокійні за свої гроші і зможете досягати бажаних результатів в оптимальні терміни і з мінімальними ризиками.

Одним із завдань професійного фінансового консультанта є така компоновка фінансових продуктів, щоб кожен з них використовувався з максимальною користю.

Докладніше про управління особистими фінансами і вибір надійних фінансових установ дізнайтеся у безкоштовному відео курсі .

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of