Ваш Фінансовий гороскоп на тиждень

Goroskop

Ваш Фінансовий гороскоп на тиждень

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 12,897 просмотров

 Дізнайтеся, коли зірки віщують найбільш вдалий час для активних дій, а коли радять утриматися від поспішно прийнятих рішень.

Овен фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Протягом цього тижня Овен зможе вирішити найбільш складні завдання, за які в інші дні, йому братися ризиковано. Завдяки тому, що події будуть складатися на користь Овна, він перебуватиме ці дні в піднесеному стані духу, і це також допоможе йому в налагодженні контактів та спілкуванні з людьми. У ці сім днів слід бути уважним у питаннях безпеки. Це стосується всіх її аспектів, починаючи із захисту інформації від стороннього доступу і закінчуючи дотриманням правил техніки безпеки (щоб уникнути виробничого травматизму). На цьому тижні має сенс почати взаємодію з громадськими організаціями — це буде корисно для ділового іміджу Овна. Слід дуже ретельно читати всі папери, під якими йому доведеться поставити свій підпис.

 Телець фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Якщо Тельці докладуть  зусилля до того, щоб продемонструвати керівництву свою компетентність і вміння працювати в колективі, вони зможуть відчутно просунутися вгору по кар'єрних сходах. Цей тиждень хороший для зміцнення своєї ділової репутації, зав'язування корисних знайомств. Якщо Тельцю потрібна спонсорська допомога, саме зараз великий шанс її отримати. Звернення в державні структури також будуть не безрезультатним: з цього боку підтримка Тельцю забезпечена. Будь-які витрати на рекламу зараз більш ніж виправдані, оскільки віддача від неї прийде дуже скоро. Добре проявлять себе і програми лояльності, розроблені Тельцями.

 Близнюки фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Втомившись від нескінченної суєти, Близнюки відчують величезне бажання стабільності і порядку. Але на цьому тижні сталості їм чекати не доводиться. Цей період дуже сприятливий для того, щоб проявити творчий підхід і суттєво змінити на краще як умови своєї праці, так і життєві обставини. Це час, коли Близнюку вдасться пробудити в серцях своїх колег інтерес, бажання по-новому поглянути на обридлу проблему. Тому їм самим дуже важливо не проявляти відсталість і інертність мислення, і тоді успіх, розуміння і підтримка їм забезпечені. На цьому тижні можуть спостерігатися значні коливання курсів валют, обачна гра на біржі принесе непоганий дохід. Друга половина тижня ідеальна для розширення власного бізнесу, відкриття філій.

 Рак фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Протягом найближчих семи днів Раки зможуть вирішити проблеми, пов'язані з орендою приміщень. Якщо ж вони надають посередницькі послуги в цій галузі, то відзначать підйом попиту. І це дозволить їм зміцнити фінансове становище своєї компанії. Якщо Раки давно думали про те, що їм варто скористатися іпотечною програмою, зараз для цього дуже вдалий час. Положення зірок обіцяє успіх представникам знаку, що працюють у сфері рекламного бізнесу. Гарну віддачу принесе реклама в ЗМІ і в Інтернеті. Розсилки через електронну пошту також здобудуть свою ціль. У четвер і п'ятницю хороші плоди принесе мозковий штурм: в процесі обговорення з колегами ідеї може народитися принципово нова концепція, яка в подальшому забезпечить лідируюче місце на ринку. Не буде зайвим проведення інструктажу з техніки безпеки: у ці дні підвищується ризик отримання виробничої травми.

 Лев фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Ділова активність Левів принесе на цьому тижні хороші плоди. З понеділка будуть успішно підписуватися договори. Якщо Лев вирішить оновити обладнання на своєму виробництві, цими питаннями йому слід зайнятися протягом тижня. Йому буде надходити багато пропозицій від реалізаторів промислового обладнання, і він зможе вибрати найвигіднішу. Якщо минулого тижня Лев переживав через невелику кількість відвідувачів, які зверталися до нього за допомогою, то на цьому тижні у нього не буде вільної хвилинки. Для того, щоб відповісти всім хто звернувся, йому варто обзавестися тимчасовим помічником. Ввічливе спілкування з клієнтами та вигідні умови співпраці, що надаються компанією Лева, дозволять йому отримати чималі переваги перед конкуруючими фірмами. Ще один момент, про який варто подумати Леву, — це своєчасне інформування клієнтів про нові товари, що надійшли в продаж.

 Діва фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Діви люблять і вміють працювати. Якщо на цьому тижні вони проявлять все, на що здатні, вони зможуть поправити не тільки своє фінансове становище, а й вирости в очах оточуючих. Якщо вони підійдуть до свого керівництва з проханням про підвищення заробітної плати, вони отримають позитивну відповідь. На цьому тижні Діви сміливо можуть пропонувати свою кандидатуру для ведення важливих ділових переговорів. І справа тут не тільки в тому, що керівництво схвалить їх участь у діалозі з партнерами. На цьому тижні завдяки своїй переконливості і щирості Діва зуміє добитися для своєї компанії вигідного контракту. Відрядження, заплановане на цей тиждень, пройде вдало. Всі питання, що стосуються транспортних перевезень, зважаться на користь Діви

 Терези фінансовий гороскоп на  09.09.2013 — 16.09.2013

Додаткові джерела доходів з цього тижня будуть приносити Терезам цілком відчутний прибуток.  Це може бути підробіток, або ж відсоток від укладених угод, або щось інше — важливо те, що крім основної заробітної плати, у Терезів з'явиться ще одна можливість стабільного заробітку. Найбільш сприятливо положення зірок для Терезів, зайнятих творчістю. На цьому тижні їх твори будуть помічені видавцями або власниками художніх галерей, і завдяки цьому у Терезів з'явиться можливість представити свої творіння широкому загалу. Якщо ж Ваги працюють в іншій сфері, креативний підхід до своєї роботи їм теж не завадить. Ряд несподіваних кроків допоможе їм обігнати конкурентів.

 Скорпіон фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

На цьому тижні Скорпіон зможе знайти людей, які поділяють її цілі, і завдяки їхній підтримці йому буде значно легше втілювати в життя свої плани. Але і від нього буде потрібно багато зробити для того, щоб задуми стали реальністю. Ініціативність, гнучкість при діалозі з партнерами, вміння скласти бізнес-план і розподілити наявні кошти, які, на жаль, не безмежні — всі ці якості знадобляться Скорпіону протягом цих семи днів. З середини тижня працездатність Скорпіона буде прямо залежати від того, в яких умовах йому доведеться працювати. Представникам знаку, зайнятим інтелектуальною діяльністю, добре думатиметься на самоті. Якщо ж на особистий кабінет розраховувати не доводиться, треба хоч якось постаратися полегшити собі життя, повідомивши оточуючих, що Скорпіон напружено розмірковує і тривожити зараз його не варто. Бізнесмени можуть почати розширення свого бізнесу — час для цього дуже вдалий.

 Стрілець фінансовий гороскоп на  09.09.2013 — 16.09.2013

Навіть якщо в перші дні тижня у Стрільця буде сильна потреба в теплому, людському спілкуванні, йому доведеться стримувати свої пориви. Зараз невідповідний час для відвертості. Ймовірність того, що відомості, отримані від Стрільця в процесі дружньої бесіди, будуть спотворені і використані проти нього, дуже велика. Як це не сумно, конкуренти також не дрімають, і витік інформації може бути використаний ними з вигодою для себе, що стане причиною матеріального збитку для компанії Стрільця. Але якщо йому доведеться стежити за своїми словами, це не привід для того, щоб перестати брати участь в дискусіях в якості слухача. Нові ідеї можуть бути використані Стрільцем після того, як він творчо переробить їх. З другої половини тижня посилиться тиск з боку конкурентів. Коректна поведінка Стрільця в даному випадку допоможе йому зміцнити свою ділову репутацію. Весь тиждень не дуже сприятливий для проведення різних фінансових операцій. Особливу обачність варто проявляти, маючи справу з малознайомими людьми.

 Козеріг фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

На цьому тижні Козеріг зможе взяти для себе багато нового, зробити правильні висновки з чужих помилок. Також йому можна їздити у відрядження і відвідувати семінари — цей тиждень сприяє швидкому засвоєнню інформації. Козерогам-одинакам успіх буде супроводжувати в меншій мірі, ніж Козерогам, працюючим в команді. На цьому тижні представника знаку може осяяти геніальна ідея, більше того, зірки створять йому відповідні умови для її втілення в життя. У той же час їм потрібно стежити за своїми словами і вчинками: є ризик того, що їх діловий імідж трохи похитнеться. Бізнесменам на цьому тижні не рекомендується відвідувати будь-які державні організації: користі для їх справи спілкування з чиновниками не принесе. Козерогам-підлеглим не бажано суперечити начальству. Від контактів з ним на цьому тижні краще по можливості утримуватися.

 Водолій фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

Цей тиждень хороший для різних досліджень і експериментів у фінансовій сфері. Вивчення громадської думки, проведене за методикою, розробленою Водолієм, допоможе точніше уявити собі інтереси цільової аудиторії і рівень попиту, актуальний на сьогоднішній день. На цьому тижні Водолії зможуть правильно управляти фінансами, грамотно вирішувати найскладніші проблеми, пов'язані з їх бізнесом. Водолії-керівники можуть не боятися брати на себе відповідальність у цей період. З середини тижня пріоритети Водолія зміняться. Є небезпека витоку важливої ??інформації, тому потрібно подбати про додаткову безпеки комп'ютера. Розмови по телефону також можуть прослуховуватися — тут Водоліям також потрібно бути обачними. Є небезпека того, що репутація буде підірвана через інтриги недоброзичливців, тому їм не слід давати приводів для пліток.

 Риби фінансовий гороскоп на 09.09.2013 — 16.09.2013

На цьому тижні Риби можуть піти на курси підвищення кваліфікації. Якщо ж вони отримають запрошення на який-небудь семінар або зустріч, не варто відмовлятися. Надалі це відчутно допоможе у професійній діяльності Риб. Крім того, на виставках і презентаціях вони зможуть ознайомитися з новітніми технологіями, впровадження яких допоможе вивести компанію на лідируючі позиції на ринку. Нові контакти несуть з собою певний ризик, уникнути якого неможливо. Тому Рибам необхідно прислухатися до голосу своєї інтуїції. У деяких випадках тільки вона може дати їм вірну пораду. Друга частина тижня несе деяку небезпеку Рибам, що працюють з дорогим і складним обладнанням. Порушення техніки безпеки може призвести до травми або серйозної поломки. Наприкінці тижня Риби можуть отримати вигідну пропозицію про інвестиції в який-небудь проект. Відмовлятися від нього не варто.

 

Напишіть в коментарях чи дійсно ваш гороскоп був правдивий ?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of