Огляд книги «Великі інвестори»

Великі інвестори

Огляд книги «Великі інвестори»

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,317 просмотров

У книзі «Великі інвестори» автор розкриває секрети успіху талановитих і дуже багатих інвесторів — Джорджа Сороса, Уоррена Баффета, Джона Темплтона, Бенджаміна Грехема, Ентоні Болтона, Чарльза Мангера, Пітера Лінча, Філіпа Фішера, Джона Неффа. Вони діляться своїм досвідом, наводячи реальні приклади з життя. Завдяки наполегливій праці і своїм лідерським якостям ці щасливчики стали тими, ким вони є зараз — знаменитими на весь світ мільярдерами. Історії успіху цих людей надихають і наштовхують на рішучі дії. Талант інвестування дається людям від природи, але його також можна розвинути, приклавши при цьому чимало зусиль. Хто знає, може саме ви та людина, якій притаманна жилка моторного інвестора.

Про автора книги:

Глен Арнольд — процвітаючий інвестор, бізнесмен і професор Салфородского університету в області інвестиційних наук. Він видав багато книжок, і практично всі стали бестселерами. У кожній роботі автор дає практичні поради, спираючись на свій особистий досвід.

Для кого ця книга?

Радимо прочитати книгу не тільки інвесторам, кожен зможе почерпнути з книги щось для себе. Книга відкриває перед читачем індивідуальний стиль життя, нестандартні прийоми досягнення та реалізації цілей.

Зміст книги «Великі інвестори»:

Глен Арнольд. Великі інвестори

Чому варто прочитати цю книгу?

Книга сповнена реальних історій великих інвесторів, які діляться своїм безцінним досвідом: як наростити особистий капітал за допомогою вдалих вкладень. Автор описує стратегії, які допомагають заробляти великі суми і укладати потрібні угоди. Дев'ять інвесторів діляться власним підходом до управління інвестиціями. Що таке капіталізація? Які перешкоди і ризики очікують вас на інвестиційному ринку? Ці та інші секрети Глен відкриває перед читачами.

Уривок з книги «Великі інвестори»:

Великі інвестори. Глен Арнольд

Відгуки про книгу «Великі інвестори»:

«Зараз дуже багато літератури на тему інвестування. І всі автори описують як же легко інвестувати. Глен обійшов це питання і не почав занурюватися у філософські роздуми. Це похвально. Книга сподобалася, не скажу, що це геніально, але вельми пізнавально»

 

«Рекомендую прочитати, набратися досвіду у гуру інвестування. Особисті помилки і невдачі професіоналів можуть допомогти не зробити те ж саме. Я не інвестор, книгу прочитав для загального розуміння, і мені було все зрозуміло, не звертався до словника за позначенням слів. Це дуже зручно. Переклад хороший»

 

«Подарувала книгу чоловікові, він у мене займається бізнесом і замислюється про інвестування. Звичайно, важко порівнювати ринкові можливості за кордоном і у нас, але все ж певний досвід можна витягти. Сподіваюся я зробила гарний подарунок»

 

Купити книгу «Великі інвестори»

Огляд книги «Великі інвестори» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of