Як можливо щось відкладати, якщо грошей не вистачає?

як можна відкласти

Як можливо щось відкладати, якщо грошей не вистачає?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,945 просмотров

Руслан, як щось відкладати, якщо ми ледве-ледве зводимо « кінці з кінцями» ? Ох, зі скількома ж різними життєвими історіями доводиться стикатися в процесі роботи Незалежним фінансовим консультантом. 

Кожен із нас в душі мріє розбагатіти, а багаті хочуть стати «ще багатшими». 

Вибитися з бідних у заможні — не просто. Але можливо!

Прямо зараз дізнайтеся основні кроки, які Ви повинні зробити, щоб стати багатими!

[pwal id="25608310" description="Натисніть Лайк, щоб дізнатись основні КРОКИ!"]

Дехто працює і на роботі, і на городі, збирає копійку до копійки. Є такі, що не знають, як і до наступної зарплати дотягти. Гроші — це така тема, яка при будь-якій владі буде актуальною. 

Як їх зберегти, примножити, закликати у свій гаманець ?

Історії всі різні, проте об'єднує їх одне питання: «Як взагалі можливо щось відкладати, якщо і на життя грошей не вистачає?». 

Звичайно ж, фінансовий консультант — не чарівник. Він не може змахнути паличкою і зробити так, щоб зарплата (пенсія) підвищилася відразу в 10 разів або Ви виграли в лотерею Мільйон гривень, а ще краще доларів. Та й досвід, чесно кажучи, показує, що з підвищенням зарплати зростають «апетити».

Заробляєте гроші1000 гривень — в кінці місяця нуль, заробляєте 10 000 гривень — в кінці місяця все одно нуль. У Вас таке було в житті ? У мене було !!! Виграний мільйон 90% людей витратять за 3-4 місяці, а далі знову «попрацювали – получили – потратили – попрацювали» . Чи Ви зі мною не згодні ? Напишіть в коментарях :)

Саме тому  завдання фінансового консультанта — не нагодувати, а дати вудку і навчити нею користуватися. Допомогти Вам Вирватися з постійного кола «ПО».  А вже чи залишатися, як і раніше голодним або докласти зусиль для лову риби — особистий вибір кожного з Вас.
Отже. Що ж необхідно зробити тим, хто в буквальному сенсі «живе на хлібі і воді»? 

 Реальні кроки виходу зі складної фінансової ситуації:

1. 3-6 місяці вести облік доходів і витрат. Це допоможе дати точну картину: куди йдуть гроші в розрізі статей витрат. Знаю що важко почати, а ще важче вести тривалий час, але Ви ж бажаєте покращити Ваше фінансове становище ? Якщо так — Ведіть!

2. Проаналізувати звіт про доходи та витрати. Це допоможе знайти приховані резерви для економії. Як наслідок, буде можливість ретельніше перерозподілити доходи і знайти «вільні» гроші.

3. Скласти сімейний бюджет на наступні 3-6 місяців. Один із дуже Важливих та Цікавих кроків. Чому важливий – тому що поки Ви не керуєте грошима то гроші керують Вами. Чому цікавий – наведу приклад « любий я тут побачила в магазині гарну кофточку давай купимо…цьом...цьом…»
Моя люба... звісно купимо лише зараз відкрию сімейний бюджет і перегляну чи ти її запланувала…»

Чоловіки Вас це стосується так само, тільки не кажіть ще усі 100 % зарплати Ви приносите додому:roll: 

4. Шукати можливості для збільшення своїх доходів. Є безліч можливостей для підробітку і мамі, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, і студенту, і навіть пенсіонеру. З появою Інтернету для багатьох людей відкрилися широкі можливості в пошуку роботи без прив'язки до місця проживання. Як говорять, було б бажання їх знайти:)

5. Шукайте можливості для зменшення своїх витрат. Відмовтеся від шкідливих звичок. Погасіть всі короткострокові кредити як можна швидше і ніколи не беріть споживчих кредитів в подальшому. Купуйте продукти харчування гуртом. 

6. Постійно навчайтеся. Ваша вартість на ринку праці повинна зростати. Ваше резюме повинно постійно бути на сайтах з працевлаштування з бажаним розміром доходу. Вивчайте фінансову грамотність, в нагоді стане мій авторський відео курс «Управляння особистими фінансами»

7. Заощаджуйте та Інвестуйте. Справа в тім, що Заощадження це ЗВИЧКА ! Для початку,  почніть дотримуватися Першого закону грошей « Заплати спочатку собі»! Заощаджуйте з будь-якого вашого доходу мінімум 10%, навіть якщо це 100 гривень, ЗАОЩАДЖУЙТЕ ! Але на початку місяця, а не в кінці «спочатку собі» в іншому випадку нічого не зміниться. І вже потім чітко слідуйте наступним Законам Грошей.

[tip]Наступні три пункти давайте допишемо разом з Вами. Прямо зараз поділіться в коментарях Вашими порадами та рекомендаціями. Що в житті Ви застосовували і це Вам допомогло вирватися з кола “ПО”, вилізти з “фінансової ями”[/tip]

Можливо саме Ваша порада стане в нагоді читачам блогу і Ви отримаєте Щире дякую! 

8. 

9. 

10.

З повагою, Руслан Юрків 

[/pwal]

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of