Як працюють гроші? Примусь капітал працювати на себе

Як працюють гроші?

Як працюють гроші? Примусь капітал працювати на себе

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 7,524 просмотров

Зміст:

Рано чи пізно до кожної людини, яка хоче збільшити свої накопичення, приходять думки про те, як ефективно їх примножити. При цьому, абсолютно не хочеться займатися активними збільшеннями накопичень (працювати), а примножувати таким чином, коли сам капітал починає працювати без втручання з вашого боку.

Замислюючись над варіантами як змусити капітал працювати, розсудлива людина розуміє, що його чекають всілякі ризики, перед ним стоїть необхідність розробки стратегії і вибору методів інвестування.

Сьогодні фінансовий ринок здатний запропонувати безліч інструментів для того, щоб змусити ваш капітал ефективно і прибутково працювати. Ваше завдання — вибрати оптимальний для себе спосіб і обійти стороною сумнівні пропозиції, які також сьогодні зустрічаються на кожному кроці.

Як змусити капітал працювати на себе?

 

Перш за все, необхідно зрозуміти, що краще вибрати такі способи для роботи накопичень, які не будуть вимагати від вас постійної і пильної уваги. Це так звані пасивні методи доходу, надійні та стабільні варіанти, кожен з яких володіє своїми перевагами і недоліками.

 1. Вкладаємо гроші в банк

Депозит — це один з найбільш популярних методів змусити капітал працювати. Ви в даному випадку є інвестором банку, вкладаєте свої кошти і отримуєте від цього певний відсоток, який і збільшує ваші накопичення. Сьогодні, коли фінансовий ринок просто переповнений всілякими пропозиціями з привабливими процентними ставками по депозиту, ви спокійно знайдете оптимальний варіант для себе.

Коли ви обираєте банк, основоположними критеріями для вас повинні бути: надійність і стабільність банківської установи, якісний сервіс, розмір процентної ставки, тип вкладу (строковий, безстроковий, умовний).

Мінуси такого інвестування полягають в тому, надійний банк ніколи не запропонує вам високу ставку за вкладом і не всі банки пропонують можливість зняття частини або всього вкладу завчасно.

 

Депозитний вклад

 

 1. Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ)

Цей спосіб інвестування в останні роки стає все більш популярною формою збільшення капіталу. Такі фонди створюються для того, щоб залучати інвестиції і потім з їх допомогою проводити торги на фондових і товарних біржах.

ПІФи можуть бути різних типів:

 • Відкритими, де можна вільно придбати собі пай або ж продати свій;
 • Інтервальний, коли продаж паю здійснюється тільки по закінченню якогось часу;
 • Закритими, в які не допускаються приватні вкладники.

Для того, щоб стати інвестором ПІФу, необхідно придбати певну кількість паїв і в той момент, коли фондовий ринок почне показувати стабільність зростання, вартість паю зросте. Значить — ви отримаєте прибуток.

Мінус ПІФу — це певний ризик, тому коливання на всіх фінансових ринках відбуваються постійно. Але відмовлятися від методу роботи капіталу не варто, просто інвестуйте сюди якусь частину своїх коштів, а інші розподіліть в інших напрямках, більш захищених від ризиків.

 1. Фондовий ринок

Як ми відзначили, будь-який фінансовий ринок нестабільний, але якщо інвестувати в довгострокові перспективи, то ви гарантовано отримаєте високий дохід, не залежно від всіх коливань, що відбуваються на фондовій біржі.

Не варто думати, що торги на біржі — це щось складне і важке: щоб змусити капітал працювати на себе, достатньо володіти здоровим розумом, здоровим ризиком і невеликим багажем знань. Це допоможе вам зробити правильний вибір і вигідно вкласти свої кошти.

Цінні папери, в які ви можете інвестувати свій капітал це: акції, опціони по акціях, облігації і ф'ючерси. Коли ви обираєте для інвестування акції, враховуйте наступні показники:

 • Вартість, яка повинна відповідати реальній вартості і ті дані по динаміці руху паперу на ринку, які відбувалися останнім часом;
 • Ліквідність показує, чи зможете ви в майбутньому продати ці акції;
 • Яка перспектива зростання цього паперу в ціні і фінансова звітність (фінансовий стан) емітента.

Основним ризиком такого методу інвестування є те, що вартість акцій може впасти, тому вам доведеться постійно аналізувати стан справ на ринку, щоб знизити ризик втрати свого капіталу. Більш докладно дізнайтеся у відеокурсі «Як отримувати 30-40% річних з гарантіями як у банку?» .

 1. Інвестування в дорогоцінні метали

Якщо ви дотримуєтеся прислів'я «тихіше їдеш — далі будеш», то такий метод збільшення капіталу для вас. Іншими словами, це робота на перспективу, тому отримати відносно високий прибуток від золота, можна не раніше, ніж через років 5 і це мінімальний період. Вкладання своїх коштів на більш короткі терміни не дасть вам прибутку, а просто забезпечить надійне зберігання капіталу. Так що, якщо ви ставите перед собою далекосяжні плани на життя, то можна інвестувати якусь частину в дорогоцінні метали строком від 10 і більше років.

 1. Нерухомість

У період кризи цей спосіб збільшення доходу дає один з найвищих показників. В інший, більш спокійний час, при стабільному економічному становищі, ваш капітал буде також активно працювати і збільшуватися.

Найвигідніші вкладення — це нерухомість великого міста, де завжди відбувається збільшення жителів і числа бажаючих орендувати або купити комерційне приміщення. Зрозуміло, що не в кожного знайдеться великий капітал для таких вкладень, але почати можна і з малого: інвестувати невеликі суми в будівництво. По завершенню зведення будинку, вартість квартири збільшується, а значить — ростуть і ваші доходи.

Вибираючи нерухомість для початкових вкладень, краще віддавати перевагу однокімнатним квартирам, які користуються великим попитом, їх можна вигідно продати або здавати в оренду.

Що стосується комерційної нерухомості, то тут широкий вибір: склади, офісні приміщення, мансарди завжди затребувані, особливо в якості орендної нерухомості.

Щоб не занадто ризикувати, а ризики присутні і тут, вибирайте такі райони, де в найближчому майбутньому не очікується зведення великих торгових центрів або соціального житла, яке відразу знизить ціни на приміщення і ви не отримаєте очікуваного доходу.

Тим, хто розраховує на перспективу, можна звернути увагу і на земельні ділянки навколо міст, адже останнім часом, життя за містом стає все більш популярним.

Інвестиції в нерухомість вважаються одними з найнадійніших інвестицій. Але багато хто помилково вважає, що можна взяти кредит, купити квартиру, здавати її в оренду і тим самим оплачувати свій кредит. У нашій країні поки ще дуже великі кредитні ставки, тому такий варіант не пройде. І до того ж є ризик тимчасової відсутності орендарів, а кредит в цей час все одно доведеться оплачувати.

 1. Довірче управління

Для людей, які не впевнені у своїх силах і знаннях у фінансовій сфері, можна скористатися допомогою професійних брокерів, які будуть керувати вашим капіталом, і примножувати його. Брокером може виступати як юридична особа (компанія), так і фізична (фахівець має право працювати на фінансовому ринку).
Щоб уникнути ризиків і обману, ви повинні ретельно вибирати брокера. Бажано зібрати максимум інформації як про компанію (у разі юр.особи), так і про самих фахівців, які будуть керувати вашими грошима, їх професійні якості.

Щоб уникнути найпоширеніших помилок і мінімізувати можливі ризики, ви повинні дотримуватися основних правил інвестування своїх капіталів.

 

Як примусити гроші працювати на Вас?

 

Правила інвестування капіталу

 

 1. Перш ніж вкласти, хоч трохи дізнайтеся про спосіб інвестування. Для цього достатньо не соромитися і задавати питання, уважно читати документи, вивчати інформацію та аналізувати отримані дані. І в цьому випадку ви зрозумієте, як працюють гроші і яким чином повинні приносити вам прибуток.
 2. Ніколи не інвестуйте тільки тому, що «сусід порадив». Завжди консультуйтеся з професійними фахівцями, не зацікавленими у вашому залученні саме до цього інструменту інвестування. Причому, бажано розпитати кількох консультантів.
 3. Ніколи не піддавайтеся тиску. Якщо ви відчуваєте, що вам не подобається цей спосіб вкладання свого капіталу, не йдіть на поводу у чужих бажань. Особливо в тому випадку, якщо вам пропонують зробити дуже строковий вклад на дуже «солодких» обіцянках за розміром прибутку. В даному випадку необхідно бути скептиком, особливо, якщо у вас немає достатньо знань та навичок у фінансовій сфері.
 4. Ніколи не створюйте свій капітал з позичених грошей. Фінансовий ринок буває дуже нестабільним і тоді час віддачі значно розтягнеться. У такому випадку вам доведеться віддати все, що встигли заробити, і навіть більше.
 5. Створіть свій особистий інвестиційний портфель і розробіть стратегію управління ризиками. Диверсифікація — це дроблення капіталу між різними інвестиційними проектами, які перекривають ризики один одного і компенсують різні можливі фінансові втрати. Іншими словами, якщо якась інвестиція себе не виправдала і ви втратили якусь суму, то інший метод вкладення капіталу за розміром свого прибутку, перекриє ваші тимчасові втрати.

І найголовніше правило успішної людини полягають в тому, що гроші ЗАВЖДИ повинні працювати. Для цього ви повинні правильно ними розпоряджатися і грамотно їх вкладати. Дізнайтеся з безкоштовного ведіокурса відповіді на питання «Куди вкласти гроші? Як їх примножити і зберегти?»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of