Команда

Кто мы

Експерти, об'єднані в команду інтернет порталу Все PRO Гроші, унікального проекту, який успішно поєднує фінансовий консалтинг з навчанням по управлінню особистими фінансами і інвестуванню в Україні.

Ми незалежні від фінансових установ, що дає вам перевагу великого вибору фінансових продуктів і послуг для вирішення необхідних завдань і інвестування. Кожен клієнт отримує індивідуальне рішення, максимально відповідне саме йому, з урахуванням його цілей, можливостей і конкретної життєвої ситуації.

Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду
Команда

team 2 big

Александр Чедрик
М.КИЇВ
Независимый финансовый консультант, Интернет предприниматель, автор книги «Жизнь по законам денег», инвестор, а для многих - персональный наставник.

Главный принцип:
«Те що ви маєте сьогодні – це результат ваших вчорашніх думок, а те, як ви будете думати з цього моменту, приведе до того, що у вас з’явиться завтра!»

a318d6369f2d18a5eae6fb2ca879a033_head3-615-490-c

Марина Довнич
М.КИЇВ
Незалежний фінансовий консультант, експерт в сфері медичного страхування, експерт по фінансовій грамотності і пенсійній реформі в Україні.

Главный принцип:
«Пройде час, і життя покаже що все було тільки на краще...»

team1 - big

Валерий Присяжный
г.Хмельницкий
Незалежний фінансовий консультант, експерт по фінансовому плануванню, і консервативних фінансових інвестиціях, коуч особистісного росту.

Главный принцип:
«Або ви будете управляти грошима, або вони будуть управляти Вами.»

team 3 medium

Майя Чедрик
г.Киев, Львов
Незалежний фінансовий консультант, експерт по фінансовому плануванню і фінансовому забезпеченню дітей.

Главный принцип:
«Життя нам дає прості речі, для того, щоб ми стали кращими і багатшими, а уже те як ми ці речі використовуємо, ми бачимо на наших результатах і на нашому становищі»

Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду
team 2 big

Василий Игнатишин
г.Киев, Закарпатье
Незалежний фінансовий
консультант, інвестор,
експерт з питань фондового
ринку і спеціаліст
по інвестуванню в ІРО

Главный принцип:
«Мудрі інвестори роблять інвестиції, коли вони не популярні. Вони знають: прибуток отримують, коли купують, а не коли продають.»

a318d6369f2d18a5eae6fb2ca879a033_head3-615-490-c

Дмитрий Леонов
М.КИЇВ
Експерт по консервативних
закордонних інвестиціях ,
член міжнародної
асоціації фінансового
планування FPA

Главный принцип:
«Запорука успішного інвестування - розміщення грошей в різних країнах»

Відгуки клієнтів

5ad62fb63fdd9cf66d80e8b2e9b10175_page_team_james-615-490-c

Найбільш актуальними та цінними для мене були особистий фінансовий план і модуль по агресивних інвестиціях. На мою думку, тренінг буде корисний всім, хто хоче досягти поставлених цілей. Дякую за тренінг в цілому і усій вашій команді за старанність у донесенні фінансової грамоти населенню.

Для мене було дуже приємно відчути, що на твої запитання відповідають, а не ігнорують, а лекцію читає фахівець і практик, а не диктор. Всі складнощі і питання швидко вирішувалися зусиллям вашої команди.

Успіхів вам і вашим клієнтам!

Александр Цимбалюк, г.Каменец-Подольский
https://vk.com/otsymbalyuk

d95fea620555e381e12400be03cf7703_page_team_henry-615-430-c

Я хотіла отримати знання з управління фінансами: привчити себе постійно вести домашню бухгалтерію, правильно розпоряджатися власним капіталом, знати куди інвестувати, а куди ні, виходячи з фінансових знань.

Мене цікавить інвестування і тема особистих фінансів. Я також хотіла розібратися з питаннями: як заробити і примножити свої гроші. Все це я отримала і почала робити конкретні кроки вже під час тренінгу. Цінним був кожен модуль, а особливо всі \"сесії питання-відповідь\" і модуль про агресивні інвестиції. Взагалі тренінг буде корисним кожному!

Дякую команді експертів Все PRO Гроші.

Инна Смучок, г.Киев
http://vk.com/i.smuchok

acd1f94ba73128cb74463e8c2ff04719_head1-615-490-c

У мене троє дітей і багато кредитів. Зрозуміла, що сама не впораюся з боргами, так як не було елементарних знань по управлінню грошима. Крім того, хочу виховати дітей фінансово грамотними, але для цього потрібно спочатку себе виховати.

Найбільш актуальним та цінним на тренінгу стали для мене електронні системи домашня бухгалтерія і особистий фінансовий план. Я отримала більше ясності про трейдерів, а також інформацію про страхування життя як довгострокову інвестицію. Із задоволенням читаю ваші статті та переглядаю відео і кожного разу знаходжу щось нове.

Велике Дякую!

Наталья Гранько, г.Полтава
https://vk.com/id254450569

d95fea620555e381e12400be03cf7703_page_team_henry-615-430-c

Я вирішив відвідати тренінг-інтенсив, бо з самого дитинства мене вже непокоїли випадки нестачі грошей (тоді часи були такі). Мені хотілося дізнатися, як можна мінімізувати ризики, пов'язані з такими проблемами - це я в повній мірі отримав.

По результату проходження тренінгу можу сказати, що інформація структурована і розділена на сесії, що сприяє кращому засвоєнню викладених тем. А якщо врахувати вартість участі, то даний тренінг в співвідношенні ціна / якість залишає далеко позаду інші багатосесійні вебінари подібної тематики. Після кожної сесії тренінгу можна отримати відеозапис, котрий з часом може допомогти відновити в пам'яті отримані знання.

Дякую команді ВСЕ ПРО ГРОШІ!

Вадим Лащевский, смт.Шрамкивка, Черкасской обл.
https://vk.com/vlaschevskiy

Про нас вже пишуть і говорять

tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду