Команда

Кто мы

Експерти, об'єднані в команду інтернет порталу Все PRO Гроші, унікального проекту, який успішно поєднує фінансовий консалтинг з навчанням по управлінню особистими фінансами і інвестуванню в Україні.

Ми незалежні від фінансових установ, що дає вам перевагу великого вибору фінансових продуктів і послуг для вирішення необхідних завдань і інвестування. Кожен клієнт отримує індивідуальне рішення, максимально відповідне саме йому, з урахуванням його цілей, можливостей і конкретної життєвої ситуації.

Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду
Команда

team 2 big

ОЛЕКСАНДР ЧЕДРИК
М.КИЇВ
Незалежний фінансовий консультант, інтернет-підприємець, автор книги «Жизнь по законам денег», інвестор, і для багатьох персональний наставник.

Головний принцип:
«Те що ви маєте сьогодні – це результат ваших вчорашніх думок, а те, як ви будете думати з цього моменту, приведе до того, що у вас з’явиться завтра!»

a318d6369f2d18a5eae6fb2ca879a033_head3-615-490-c

МАРИНА ДОВНИЧ
М.КИЇВ
Незалежний фінансовий консультант, експерт в сфері медичного страхування, експерт по фінансовій грамотності і пенсійній реформі в Україні.

Головний принцип:
«Пройде час, і життя покаже що все було тільки на краще...»

team1 - big

ВАЛЕРIЙ ПРИСЯЖНИЙ
М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Незалежний фінансовий консультант, експерт по фінансовому плануванню, і консервативних фінансових інвестиціях, коуч особистісного росту.

Головний принцип:
«Або ви управляєте грошима, або гроші управляють Вами.»

team 3 medium

МАЙЯ ЧЕДРИК
М.КИЇВ
Незалежний фінансовий консультант, експерт по фінансовому плануванню і фінансовому забезпеченню дітей.

Головний принцип:
«Життя нам дає прості речі, для того, щоб ми стали кращими і багатшими, а уже те як ми ці речі використовуємо, ми бачимо на наших результатах і на нашому становищі»

Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду
team 2 big

ВАСИЛЬ IГНАТИШИН
М.КИЇВ, ЗАКАРПАТТЯ
Незалежний фінансовий
консультант, інвестор,
експерт з питань фондового
ринку і спеціаліст
по інвестуванню в ІРО

Головний принцип:
«Мудрі інвестори роблять інвестиції, коли вони не популярні. Вони знають: прибуток отримують, коли купують, а не коли продають.»

a318d6369f2d18a5eae6fb2ca879a033_head3-615-490-c

ЛЮБОВ КОРСУНСЬКА
М.КИЇВ
Незалежний фінансовий консультант, інвестор, фахівець у сфері планування особистих фінансів та роботі з фінансовими обмежуючими переконаннями

Головний принцип:
«Всесвіт повен достатку. Кількість грошових коштів у Вашому розпорядженні сьогодні - це лише відображення Ваших  дій вчора." Хороша новина - цю ситуацію завжди можна змінити на краще»

a318d6369f2d18a5eae6fb2ca879a033_head3-615-490-c

ДМИТРО ЛЕОНОВ
М.КИЇВ
Експерт по консервативних
закордонних інвестиціях ,
член міжнародної
асоціації фінансового
планування FPA

Головний принцип:
«Запорука успішного інвестування - розміщення грошей в різних країнах»

Відгуки клієнтів

5ad62fb63fdd9cf66d80e8b2e9b10175_page_team_james-615-490-c

Найбільш актуальними та цінними для мене були особистий фінансовий план і модуль по агресивних інвестиціях. На мою думку, тренінг буде корисний всім, хто хоче досягти поставлених цілей. Дякую за тренінг в цілому і усій вашій команді за старанність у донесенні фінансової грамоти населенню.

Для меня было очень приятно почувствовать, что на твои вопросы отвечают, а не игнорируют; а лекцию читает специалист и практик, а не диктор. Все сложности и вопросы быстро решались усилием вашей команды.

Успехов вам и вашим клиентам!

Александр Цимбалюк, г.Каменец-Подольский
https://vk.com/otsymbalyuk

d95fea620555e381e12400be03cf7703_page_team_henry-615-430-c

Я хотіла отримати знання з управління фінансами: привчити себе постійно вести домашню бухгалтерію, правильно розпоряджатися власним капіталом, знати куди інвестувати, а куди ні, виходячи з фінансових знань.

Мене цікавить інвестування і тема особистих фінансів. Я також хотіла розібратися з питаннями: як заробити і примножити свої гроші. Все це я отримала і почала робити конкретні кроки вже під час тренінгу. Цінним був кожен модуль, а особливо всі \"сесії питання-відповідь\" і модуль про агресивні інвестиції. Взагалі тренінг буде корисним кожному!

Дякую команді експертів Все PRO Гроші.

Инна Смучок, г.Київ
http://vk.com/i.smuchok

acd1f94ba73128cb74463e8c2ff04719_head1-615-490-c

У мене троє дітей і багато кредитів. Зрозуміла, що сама не впораюся з боргами, так як не було елементарних знань по управлінню грошима. Крім того, хочу виховати дітей фінансово грамотними, але для цього потрібно спочатку себе виховати.

Найбільш актуальним та цінним на тренінгу стали для мене електронні системи домашня бухгалтерія і особистий фінансовий план. Я отримала більше ясності про трейдерів, а також інформацію про страхування життя як довгострокову інвестицію. Із задоволенням читаю ваші статті та переглядаю відео і кожного разу знаходжу щось нове.

Велике Дякую!

Наталья Гранько, г.Полтава
https://vk.com/id254450569

d95fea620555e381e12400be03cf7703_page_team_henry-615-430-c

Я вирішив відвідати тренінг-інтенсив, бо з самого дитинства мене вже непокоїли випадки нестачі грошей (тоді часи були такі). Мені хотілося дізнатися, як можна мінімізувати ризики, пов'язані з такими проблемами - це я в повній мірі отримав.

По результату проходження тренінгу можу сказати, що інформація структурована і розділена на сесії, що сприяє кращому засвоєнню викладених тем. А якщо врахувати вартість участі, то даний тренінг в співвідношенні ціна / якість залишає далеко позаду інші багатосесійні вебінари подібної тематики. Після кожної сесії тренінгу можна отримати відеозапис, котрий з часом може допомогти відновити в пам'яті отримані знання.

Дякую команді ВСЕ ПРО ГРОШІ!

Вадим Лащевский, смт.Шрамкивка, Черкасской обл.
https://vk.com/vlaschevskiy

Про нас вже пишуть і говорять

tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
tt
Станьте частиною успішної команди Подайте заявку на співбесіду