Час — це гроші. Скільки коштує ваш час?

Час - це гроші

Час — це гроші. Скільки коштує ваш час?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 9,227 просмотров

Зміст:

Усім і кожному відомий вислів про те, що час — це гроші. Але лише одиниці насправді розуміють, про що тут йде мова.

Візьмемо простий приклад. Ви користуєтеся послугами якогось банку, який щодня вранці надає вам 86400 доларів, які ви можете витрачати так, як вам хочеться. Але при цьому, банк висуває умову: якщо ви не витратили за день всю суму, ті кошти, які залишаються на рахунку, повертаються назад у володіння банком.

Як би ви не старалися витратити ці гроші, у вас не вийде розтратити всю суму.

Така ж історія відбувається і з часом: у добі у нас виходить рівно 86 400 секунд, які ми також не можемо витратити раціонально або витрачаємо, але абсолютно недоцільно. І при цьому, на наступний день ми не можемо «перевести» з цього рахунку часу ті секунди, які вчора не витратили. Їх, як і у випадку з банком, у нас відібрало життя.

Зробимо висновок: ви бездарно витрачаєте і свій час, і свої гроші, але ж могли б змусити і те, і інше ефективно працювати і приносити непоганий дохід.

Для того щоб ваш час став тим інструментом, який буде приносити вам дохід, ви повинні зрозуміти, що для цього потрібно докласти зусилля, постійно накопичувати нові знання, навички та досвід, правильно себе мотивувати. Це все необхідно для того, щоб перейти на новий рівень, а значить — підвищити розмір свого доходу.

Важливо знати: навчання, стажування, практика, самоосвіта — це ваші сходинки на шляху до успішної кар'єри, що стабільно підвищують рівень заробітної плати і власного капіталу.

Тим, хто перебуває на самому початку своєї кар'єрної драбини важливо розуміти, що саме від рівня професіоналізму і досвіду, надалі залежатиме ваше благополуччя.

Давайте припустимо, що вартість часу становить 1 гривня за 1 хвилину. Значить, загальна «вартість» вашого часу в місяць становитиме 28800 гривень (1 гривня * 60 хвилин * 16 годин (за мінусом 8:00 на сон) * 30 днів).

А тепер уявіть собі, що у вас на руці годинник з вбудованим лічильником часу і він постійно озвучує вам суму втраченої хвилини: «1 гривня» ...

 

Скільки коштує Ваш час?

 

Наприклад, ви протягом 5 хвилин торгуєтесь на ринку за кілограм яблук — отримали знижку в 2 гривні, а витратили при цьому 5 гривень (по 1-й гривні за хвилину). Такі дії не вигідні для вас. В іншому прикладі: ви торгуєтесь 5 хвилин за мішок картоплі і отримали знижку в 10 гривень. Це для вас вигідно. Подібним чином ви можете порахувати наскільки вигідно чи навпаки не вигідно їхати вам в інший кінець міста в магазин з більш низькими цінами, ніж у вас під будинком. Залежно від кількості покупок вам простіше буде прийняти правильне рішення про доцільність такої поїздки.

Можете додатково перерахувати свої витрати часу, коли добираєтеся на роботу і з роботи. Сума вийде вражаюча ...

Скільки коштує весь ваш час?

 

Тепер давайте розрахуємо, скільки ж коштує ваш час за середніми показниками:

 • Розмір середньомісячного вашого доходу (вкажіть суму в гривнях);
 • Розмір середньої вартості 1 робочого дня (1 день = сума за 1 місяць / 30 днів);
 • Розмір середньої вартості 1 години, за мінусом часу на сон (1:00 = сума за 1 день / час для неспання);
 • Розмір середньої вартості 1 хвилини (1 хвилина = сума вартості 1 години / 60 хв);
 • Розмір середньої вартості 5 хвилин (вартість 1 хв * 5);
 • Розмір середньої вартості 10 хвилин (вартість 1 хв * 10).

Таким же чином розраховуємо вартість свого робочого часу:

 • Середнє число робочих днів на місяць (зазвичай в середньому 21 день) і робочих годин в 1 дні (8:00);
 • Розмір середньої вартості усього робочого дня (1 день = сума за місяць / робочі дні);
 • Розмір середньої вартості 1 години (вартість робочого дня / кількість годин);
 • Розмір середньої вартості 1 хвилини (сума за годину / 60);
 • Розмір середньої вартості 5 хвилин (сума за 1 хв * 5);
 • Розмір середньої вартості 10 хвилин (сума за 1 хв. * 10).

Приклад

Нехай ви заробляєте в місяць 10 000 гривень. При нерегулярних грошових надходженнях, можна взяти суми за останні півроку, скласти їх і розділити на відповідну кількість місяців (6).

Значить, середня вартість вашого дня становитиме 10000/30 = 333 гривні на день.

При цьому вартість 1:00 складе 333/16 = 21 гривню.

Хвилина вашого часу буде дорівнює 21/60 = 0,35 гривень.

Виходячи з отриманих результатів, ви тепер прекрасно уявляєте, яким чином слід ефективно витрачати свій час, щоб воно не пройшло даремно.

Таким же чином ви можете самостійно розрахувати і вартість свого робочого часу. За нашим прикладом, коли у людини з / п = 10 000 і вона працює всього 21 день на місяць, вартість 1 години робочого часу становить 60 гривень.

А тепер уявіть собі, скільки буде коштувати ваш робочий час, якщо ваша заробітна плата або дохід, буде раз в 5 більше?

Цими викладками ми хочемо показати вам, що ваш час має і буде (якщо ви захочете) приносити вам стабільно зростаючий дохід.

Ми рекомендуємо вам:

 • Ніколи не виконувати ту роботу, яка оплачується нижче, ніж середня ринкова вартість на цей тип роботи;
 • Завжди відмовляйтеся від тих справ і планів, які не принесуть вам дохід більше, ніж той, який є у вас в даний момент;
 • Не виконуйте нудну роботу, делегуйте її іншим, повністю оптимізуйте свої робочі процеси, застосовуйте нові технології;
 • Завжди користуйтеся формулами розрахунку вартості свого часу і робочої години.

 

Вартість часу

 

Десять порад щодо ефективного використання свого часу

 

Для того, щоб правильно розподілити свій час і не втрачати його даремно, дотримуйтеся таких рекомендацій:

 1. Ваша робота або справа, яка приносить вам прибуток, повинні бути в задоволення, тобто вам має подобатися те, чим ви займаєтеся. Коли ви захоплені своїм хобі і просто ненавидите свою роботу — це не правильно. Постарайтеся знайти для себе улюблене і прибуткове заняття — це запорука успіху.
 2. Навчіться самодисципліни, правильно керуйте як своїм робочим, так і вільним часом, намагайтеся не відволікатися на дрібниці. Забудьте відоме висловлювання про те, що на завтра можна відкласти те, що не хочеться робити сьогодні. Якщо хочете бути успішним і багатим, ця фраза не для вас.
 3. Навчіться раціонально складати свій план дій на день: прибирайте всі непотрібні справи, не здійснюйте зайвих рухів, які ніякої користі не приносять.
 4. Завжди ставте собі запитання про те, чи принесуть вживані дії прибуток в даний момент і сьогодні. Так ви зможете зрозуміти доцільність ваших планів і їх черговість.
 5. Ставте перед собою довгострокові цілі. Таке планування допомагає не збитися з потрібного і правильного курсу в кар'єрі і в житті.
 6. Задайте собі просте запитання про те, для чого і заради чого ви живете. Відповідь допоможе вам знайти правильний шлях.
 7. Уявіть собі ситуацію, що вам залишилося жити всього лише 1 рік. Подумайте про те, що вам терміново слід зробити. Ті дії, які ви визначите, як головні, і будуть найважливішими в даний момент.
 8. Завжди практикуйте планування: на день, на тиждень, на місяць, рік і т.д. Це допоможе вам більш ефективно використовувати свій час і не втрачати його даремно.
 9. Завжди доводьте кожну справу до логічного завершення і тільки потім, приступайте до реалізації інших планів.
 10. Не робіть те, що краде ваш час (телевізор, жовта преса).

Раціональне використання часу, це ще й самопізнання, самовдосконалення. Тільки в тому випадку, якщо ви будете перебувати в стані постійного набуття досвіду, ви зможете домогтися набагато більше, ніж інші люди.

Ще один важливий момент — це розподіл свого особистого часу, адже не можете ж ви знаходитися в постійному робочому режимі, від цього падає ваша продуктивність і ефективність виконуваної роботи.

Запам'ятайте, що всі побутові клопоти, особисті відносини, вирішення питань, пов'язаних з господарством, ви повинні виконувати із задоволенням. Багато людей, які прагнуть стати багатими і успішними, часто роблять помилку, коли вважають відпочинок недоцільним, тим заняттям, яке краде у них дорогий час. Врахуйте, що забираючи у себе відпочинок, ви поступово накопичуєте проблеми зі здоров'ям і в один прекрасний момент, всі ваші гроші просто не допоможуть вам позбавитися від хвороби, яку ви заробите такою любов'ю до купюр і нулів на банківському рахунку.

 

Як ефективно розподілити свій час?

 

У сфері дому та сім'ї вам також належить навести порядок: здійснювати покупки в той час, коли це необхідно, робити ремонт тоді, коли це потрібно, розподілити всі домашні клопоти порівну між усіма членами сім'ї і т.д.

Якщо в переліку домашніх справ присутня рутинна робота, яку ви терпіти не можете, перекладіть її на плечі тієї людини, яка впорається з нею і зробить її із задоволенням. Таким же чином можна поступати і в свій робочий час, делегуючи свої неприємні обов'язки іншим людям.

Навіщо ми запропонували вам такі міркування на тему «час — гроші»? Все тому, що ви повинні усвідомити для себе одну невелику, але дуже важливу істину: ви повинні перейти на той якісний рівень, при якому ви будете працювати МЕНШЕ, а заробляти БІЛЬШЕ. Іншими словами, ваш час стане настільки дорогим, наскільки ви самі захочете. І це повинно стати вашою головною метою.

Підвищити свою особисту ефективність допоможе правильна мотивація та ефективне використання часу. Також важлива правильна постановка фінансових цілей і компоновка їх в особистий фінансовий план. Коли ви побачите, скільки вам потрібно заробляти, щоб досягти своїх цілей в бажані терміни, ви відразу зрозумієте, наскільки важливо збільшувати свою особисту ефективність.

І наостанок: все, що стосується фінансового планування, постановки і досягнення цілей, виставлення пріоритетів та вибору ефективних фінансових інструментів, ви можете дізнатися в 10-ти безкоштовних відео уроках курсу «Управління особистими фінансами» 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of