Чи потрібно мати Велику мрію, щоб досягти успіху? (Ч.2)

мечта

Чи потрібно мати Велику мрію, щоб досягти успіху? (Ч.2)

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 18,399 просмотров

«Всі наші мрії можуть стати реальністю, якщо у нас вистачить мужності, щоб йти за ними»

Walt Disney Company

SouthwestAirliens-545x220 В попередній статті ми розглянули перший пункт бачень і принципів Великих компаній світу, з яких розпочинаються всі Великі справи.

В цій статті ми продовжимо досліджувати роль мрії в досягненні Вашого Фінансового успіху.

Отже, наступні бачення успішних компаній: 

2. Не в цьому житті.

Справді великі компанії мають бачення, які, як правило, не можуть бути досягнутими на протязі життя однієї людини.

Ми вже згадували про те, що Southwest Airlines хоче щоб польоти більш доступними, але це може зайняти багато часу!

3. Не піддаються кількісній оцінці.

Це частина тієї причини, що великі бачення не можуть бути досягнуті в одному житті, тому що вони не можуть бути кількісно виміряні. Приміром, бачення компанії Medtronic полягає в «Відновленні людей до повноцінного життя». 

Бачення не говорить, скількох людей вони повернуть до повноцінного життя з їхніми медичними імплантантми або протягом якого періоду часу вони це зроблять. 

Це Бачення буде для них актуальним весь час, доки є люди, здоров’я яких постраждало.

4. Довгострокові Натхнення.

Навіть якщо ці великі бачення не можуть бути виконані протягом одного життя, вони повинні бути настільки надихаючими, що цілі поколіня людей будуть прагнути до досягнення його незалежно. 

Коли засновник компанії більше її не очолює, бачення повинно залишаються тим маяком, що вестиме компанію до потрібної мети у всі часи.

Незважаючи на зростання компанії Southwest Airlines, їй вдалося зберегти сильну і цілеспрямовану культуру, в якій кожен працівник, як і раніше йде в «хрестовий похід», аби «звільнити небо» для ще більшої кількості людей. 

Жоден співробітник не з'являється на роботу, щоб просто «робити роботу». Бачення Southwest Airlines настільки високе і сильне, що кожен співробітник – це хрестоносець «небесної свободи».

5. Ризик.

Великі мрії несуть із собою великі ризики.

Співзасновник Southwest Airlines Герб Келлер на протязі чотирьох років ризикував як кар’єрою, так і власними грошиа, відвойовуючи право компанії на існування.

Доки авіакомпанії DFW та Southwest воювали в залах судових засідань, Келлер був готовий ризикувати всім, щоб «боротися за справедливу справу». Чому?

Тому що він так сильно вірив в бачення та ідею компанії, що ніщо інше не мало значення.

Пабло Пікассо якось сказав:

[tip]"Все, що ви можете собі уявити — це реально![/tip]"

AboutWhoAreYouMyDreamFLV Якщо все, що ви можете собі уявити є реальним, то чому би не почати просто мріяти? По-справжньому Великі компанії показують нам, що значить мріяти по-Великому і як багато можна досягти шляхом розширення ваших горизонтів і бачень.

Якщо Ви не знаєте як розвинути своє бачення або якщо ви не знаєте, чи Ваша мрія є достатньо Великою, перевірте її за наступними критеріями:

 • Чи може Ваша мрія змінити світ? Але пам'ятайте, що тільки заробіток грошей, без 
 • Високих мрій може допомогти Вам, але аж ніяк не світ;
 • Чи може ваша мрія бути кількісною? Якщо вона може вимірятись кількісно – мрія перетворюєься в ціль. Мрія має бути настільки Великою, щоб вона не вкладалась у Вашій голові. Це те, що тримає її завжди перед вами, Завжди у Вашому майбутньому;
 • Чи проживе Ваша мрія довше, ніж ви? Мрія, яка збереже Вашу Компанію великою не лише на все Ваше життя, а й на багато поколінь вперед. В інакшому випадку Ви досягнете її занадто швидко. А якщо мрія буде досягнута швидко, це не мрія, а всього лиш мета. Пам'ятайте, що мрія має бути Великою! Поставте своє бачення далеко на майбутнє. Тільки великі мрії можуть змінити світ.
 • Чи може Ваша мрія надихати не тільки Вас, але і всіх, хто йде за вами і разом з Вами? Так як Ваша Мрія буде тривати довше, ніж своє життя, вона повинна надихти всіх у вашій команді та організації. Ваша мрія — Вона надихає? Не обов’язково надихати весь світ – головне — надихнути команду. Вона має запалити "вогонь у серці» для кожного з Вашої команди?
 • Чи пов'язана Ваша мрія з ризиком? Якщо Ви працюєте без ризику, ймовірно, що мало хто піде за Вами і Ваша мрія не буде довготривалою. Великі мрії завжди несуть в собі певний ризик, але, разом з тим, вони можуть настільки надихати, що люди будуть в Вашій команді чи не на все життя.

Ви Готові до Великих Мрій?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of