Фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»

Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,353 просмотров

Нікому непідвладне змінити хід часу і зміну пір року. Усе народжується, росте, а потім згасає. Хід життя не можуть змінити навіть два ченці, які живуть в хатині на гірському озері.

Сюжет фільму «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»:

Це безтурботний гірський край, де життя підпорядковане ритму природи. По дзеркальній озерній гладі дрейфує пагода, на якій живе старий чернець і його вихованець. Ніхто, навіть освічений монах, не може звернути назад хід пір року.

Весна

У цю пору Учитель займається вихованням хлопчика років десяти. Він вчить його розбиратися в цілющих травах. Одного разу хлопчик для пустощів прив'язав камінь до риби, жаби і змії. Двоє з тварин загинули. Чернець після цього випадку поступив так — прив'язав камінь до вихованця і сказав, що покарання буде всередині хлопчика.

Фільм Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Літо

Послушник виростає і з хлопчика перетворюється на юнака. Одна городянка приводить до ченця-старця свою хвору дочку. Чернець починає лікування, а його учень не може відвести очей від красивої дівчини. Спершу дівчина його залицяння відкидає, але в підсумку все ж вступає з хлопцем в сексуальний зв'язок. Старий по-особливому реагує на цю подію — він заявляє, що відбулося саме те, що й повинно було статися. Чернець відправляє дівчину додому і юнак теж йде.

Художній фільм Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Осінь

Чернець читає в газеті, що 30-річний чоловік убив свою дружину і знаходиться в бігах. І він розуміє, що вбивцею є його учень. Молодий чоловік незабаром приходить на пліт і вирішує повернутися до чернецтва. Учитель піддає його випробуванням, одним з яких є завдання вирізати на палубі плоту буддистску сутру, яка виганяє гнів. Тут же з'являються поліцейські з наміром заарештувати хлопця. Учитель каже, що той спершу повинен закінчити роботу. Новоспечений монах працює протягом всієї ночі, а коли він закінчує, то падає в знемозі. Далі старець і поліцейські розфарбовують сутру фарбою. Потім учня уводять. Учитель здійснює ритуал самоспалення.

Кінострічка Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Зима

Колишній послушник відбуває термін і повертається зрілим чоловіком на пліт. Він знаходить записи вчителя, де вказані фізичні вправи. Він взимку в напівголому вигляді займається цими вправами. А ще він з льоду вирізає статую Будди. Ще одну статую, яку йому подарував учитель, він піднімає на гору, яка височіє над озером.

Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна - художній фільм

Знову весна

На озері знову весна. Чернець зайнятий вихованням нового учня, якого теж підкинули до нього. У хлопчика монах виявив дар до реалістичного живопису. Послушник ходить на те ж місце, де в дитинстві грав сам монах. Він грає і мучить черепаху, сміючись так само, як і чернець в дитинстві.

 

Дивитись фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна» онлайн:

 

Весна, лето, осень, зима... и снова весна (2003)

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of