Фінансовий захист дітей

deti-devochka-malchiki-doroga

Фінансовий захист дітей

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,436 просмотров

Розділ з книги “Десять простих кроків до фінансової стабільності”

 Діти — наше майбутнє! Все краще — дітям!

 В радянські часи дуже популярними були ці гасла. Як воно було насправді — по-різному. Так само по-різному буває і сьогодні. Хоча звучить гарно і варто над цими словами добре задуматися – кожному татові та кожній мамі.

Коли я запитую в батьків, що вони бажають своїм дітям в майбутньому, то найчастіше чую: “Всього найкращого!”, тобто — здоров'я, щастя, хороших друзів, знайти гарну роботу, мати повагу від людей, удачі....

Як фінансовий консультант, тобто фахівець з питань управління особистими фінансами, усі ці побажання пропоную перевести в площину грошей, в площину конкретних фінансових дій, проаналізувати та обчислити, скільки  все це коштує та коли, в який період, в якому році буде потрібно дітям.

Батьки бажають своїм дітям здоров'я, проте вчать їсти в Макдональдах, пити кока-колу, харчуватися нашвидкоруч.

Батьки хочуть, щоб їх діти були здоровими, проте навіть не уявляють, що є медичне страхування для дітей. Саме тому більшість цим видом страхування практично не користується, а це в певних ситуаціях допомагає вирішити багато питань. В моїх знайомих маленький синочок ошпарився борщем, і вони, в цій ситуації жаху, болю, крику та плачу, не відразу усвідомили, як діяти та куди бігти, кому телефонувати та що зробити в першу чергу.

Людина, в якої є карточка медичного страхування, відразу набирає один з номерів, що вказані на ній, і тоді всіма питаннями займається фахівець. Прибуття швидкої допомоги,  оптимальний вибір медичного закладу, відповідна готовність палати та лікарів, операція та післяопераційний догляд, забезпечення медикаментами  і все інше — безплатно. Якщо для вас 500 грн. на рік за таку послугу задорого, ну то чи справді ви бажаєте своїй дитині здоров'я? Можливо, ви вважаєте, що саме з вашою дитиною нічого не станеться? Ну то згадайте вислів: “Розумний сміється, що даремно застрахувався, а дурень ридає, що даремно відмовився це вчасно зробити!”

Ще одне хороше побажання — щастя! Напевно, найважливіше, це щастя сімейного. Ваша дитина колись прийде додому і скаже, що хоче одружитися. Можна на цю справу гроші взяти в кредит, та хто буде повертати цю позику? Можливо, варто з дитиною наперед обговорити, чи потрібне їй велике галасливе весілля. Найкраще — гроші назбирати, щороку потрохи, і так, щоб ваші гроші працювали. Навіть якщо весілля молодята вирішать не робити, то гроші від батьків їм на щось стануть у нагоді.

Відкрию вам ще одну таємницю — якщо ви збираєте кошти в певних фінансових установах, то держава повертатиме вам частину податків, які ви платите. Здивовані?
Вперше чуєте? А дехто вже цим користується...
zhenih-nevesta-poceluy-tatu

Тепер про хороших друзів. Найкращі друзі в нас — з школи та з вузу. А тому якість спілкування вашої дитини сьогодні та в майбутньому багато в чому визначається якістю освіти, яку вона отримує. Дати дитині освіту якісну, саме таку, що відповідає прагненням і вподобанням дитини — найважливіше завдання батьків.

Якщо ваша дитина здобуте бажану нею (а не вами) освіту, то і в подальшому житті  в неї все буде бажане і приємне — улюблена праця, високі доходи, приязні колеги, кар'єрне зростання, задоволення від того, чим займається. Головне — щоб у вас були гроші на освіту дитині в потрібній кількості та, що ще важливіше, в потрібний момент.

Про  це я можу впевнено говорити не лише з досвіду діяльності фінансового консультанта, але як мама двох дорослих, самодостатніх, фінансово незалежних дітей. Наші діти від нас, їх батьків, отримали лише хорошу освіту, саме ту освіту, яку вони для себе побажали, хоча коштувало це недешево Ця освіта, а також постійна самоосвіта,  дозволила їм реалізувати себе в передових світових компаніях з усіма відповідними призами та бонусами.

До речі, в останні роки все частіше вживаємо новий термін хоббіз — це хоббі, улюблена справа, яка стала ще й власним бізнесом, приносить високий дохід та повне задоволення від життя. А, з іншого боку, як часто доводиться чути від людей скарги на то, що батьки не врахували їх бажань та здібностей при виборі вузу, «запхали» вчитися туди, куди могли, куди вистачило грошей, куди вважали за потрібне, а зовсім не туди, куди прагнула душа. І тепер людина щодня мучиться від того, що займається ненависною справою, до якої не лежить ні серце, ні розум.

Ще одне важливе питання, коли йдеться про забезпечення дітей — це житло

dom-osobnyak-kvartira

Хочеться, щоб діти жили окремо, але зовсім не варто заради цього влізти в борги, їхати в далекі країни на заробітки. Сьогодні держава дає можливість кожній дитині мати свою квартиру у віці 22-25 років. Як? Завдяки допомозі на дитину, котру батьки отримують при її народженні. Якщо ці “дитячі гроші” не витрачати, а відправити  працювати на довгий час під складний відсоток, то за 22-25 років утвориться капітал, достатній для купівлі квартири.

Ви вже встигли чи збираєтеся витратити ці гроші на памперси чи дитячі речі? А якщо б держава не надавала цю допомогу, то що, дітей би не народжували?

Як фінансовий консультант, раджу своїм клієнтам зібрати ці “дитячі гроші”, не витратити їх, а накопичити та примножити. І мої клієнти  роблять саме так. А тепер уявіть собі, як через 20 років ваша дитина почує від своїх однолітків, що у них назбиралися гроші на квартиру, і запитає у вас, де її “дитячі гроші”? І що ви своїй дитині відповісте? Що на памперси та на дитяче харчування витратили, замість того, щоб зібрати на житло? Як ви думаєте, що ваші діти вам скажуть на це все? Не хотіла би я при цьому  бути присутньою…

Питання фінансового забезпечення дітей важливе для багатьох мам і татусів. Вони прагнуть формувати фінансовий захист дітей, адже треба захистити від можливих фінансових проблем, котрі були у їх батьків, тим самим заощадити для своїх нащадків 5-10 років життя.

rebenok-vanna-kupanie-deti

Фінансовий консультант може запропонувати для батьків кілька варіантів рішень, так щоб подбати і про гідну освіту, і про житло, і про весілля, і про авто в подарунок, і про стартовий капітал. Фінансовий консультант підбере оптимальний та ефективний шлях досягнення саме тих цілей, котрі важливі для вас. Оптимальний шлях — значить, той, що відповідає вашим фінансовим можливостям на даний момент, з врахуванням доступних вам податкових пільг. Ефективний шлях — значить такий, йдучи яким ви досягнете своїх цілей вчасно, в потрібний момент будете мати гроші на освіту вашої дитини, а, можливо, і на інші цілі. Якщо це вас важливо — зверніться до незалежного фінансового консультанта, котрий володіє унікальною аналітичною інформацією по фінансовому ринку та вміє вибрати з неї саме те, що цікаво для вас.

Іноді, якщо батьки розлучені, тато хоче забезпечити дитину, проте боїться, що мама всі гроші витратить на себе або вчинить з ними нераціонально. Чесно кажучи, часто так воно і буває. Саме для таких батьків існують фінансові продукти, які передбачають, що гроші отримає лише дитина, при досягненні  певного віку, котрий тато сам і визначає. Знаєте про це чи ні? Цікаво? Тоді зателефонуйте фінансовому консультанту...

Переддень Міжнародного Дня захисту дітей – чудова нагода подбати про захист своєї дитини чи дітей, розпочати створення такого фінансового захисту, забезпечити збереження якості життя дитини при будь-яких ситуаціях. Коли, як не сьогодні?!

P.S ... для батьків які бажають виростити свою Дитину Успішною та Багатою!

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ дистанційний 60-денний інтерактивний курс 

«Як виховати фінансово грамотну дитину?»

>>>ОТРИМАТИ ЗАРАЗ<<<
Дети и Деньги

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of