«З милим рай і в курені ... , — стверджує народна мудрість , — якщо милий аташе» , — додає сьогодні все той же мудрий народ.
Не новина, що любов за гроші – це уже нормальне явище і не тільки в сучасному суспільстві, згадайте як лишень колись батьки одружували дітей, та й дискусії на цю тему ведуться ще з часів як тільки з’явились ті самі гроші.
І якщо колись любов за гроші всіляко приховували, то у сучасному світі все помітно як на долоні. Часто молоді люди цілеспрямовано шукають багатих половинок, щоб нібито спростити собі життя, та, часом, багатих вибирають не тільки через їх товстий гаманець.
Для прикладу, багаті більш впевнені в собі, адже якщо заради того, щоб купити квіти дівчині, доводиться відмовлятися, наприклад, від обіду, то випромінювати впевненість дуже складно — відсутність грошей дуже боляче б'є по чоловічому самолюбству. Вони точно знають чого хочуть від життя.
Попри те, що вони вміють гарно залицятися, саме їх увага підвищує самооцінку. Для багатьох жінок багатий люблячий чоловік — це впевненість у завтрашньому дні, у достатку сім’ї, та й міліонерами просто так не стають, за цим стоїть велика праця, талант, незламність, сила духу та відповідальність.
Проте багатих сімей не так вже й багато, а тому середньостатистична сім'я проводить левову частку часу (порядку 70 %) у сварках, причиною яких є саме фінансове питання. А тому, гроші грають в сучасних відносинах, на жаль, далеко не останню роль.
За результатами соціологічних досліджень ми можемо спостерігати катастрофічну ситуацію: більшість розлучень відбувається саме через фінансові проблеми.
Якщо в радянський період більшість сімей розпадалося через алкоголізм, то сьогодні картина діаметрально протилежна: співвідношення розлучень «фінанси / алкоголь» визначається як 50 % / 70 %. Сучасне суспільство на практиці довело, що фінансове питання може стати причиною розладу не тільки між друзями, а й між двома коханими і люблячими людьми. Причому конфлікт може виникнути не тільки в сім'ях з достатком « нижче середнього», а й у цілком благополучних з точки зору економіки.
Кажуть : «Гроші — зло! І тим більше, чим їх менше». Та чи не вважаєте Ви, що Гроші — це всього лише інструмент, інструмент до щастя?
Але скільки потрібно грошей для щастя? Чи може бути любов без грошей?
Чи можна купити любов? Як уберегти сімейний човен від підводних рифів?
Чи будеш ситий любов'ю, якщо в шлунку порожньо?
Якщо розглянути цю проблему з точки зору походження, то Гроші — енергія води (за емоції її називають енергія холоду, енергія страху), Любов — енергія тепла, а Всесвіт — це Терези. У нас, в людях, все має бути врівноважено: І якщо ми випромінюємо багато енергії любові — а чаші завжди повинні знаходитися в рівновазі — то велика кількість любові компенсується грошима. Якщо ми багато думаємо про гроші (найнебезпечніше — відчувати страх, або тим, що не вийде), то енергії холоду у нас набагато більше, ніж енергії тепла, і Всесвіт забирає гроші, врівноважує чаші. Будь-яка емоція — тривога, сум, гнів — все лягає на одну чашу ваг.
І тільки любов — на іншу. Кількістю любові міряється все. І грошей вам Всесвіт дає рівно стільки, скільки добра і любові Ви віддаєте цьому світу.
Чудово, тоді залишається все тільки збалансувати. Як це зробити?
5 порад для балансування любові і грошей
Вітаємо Вас з Днем Святого Валентина!
Бережіть та дбайте про своїх коханих ВАЛЕНТИНОК.
Любові Вам та фінансового благополуччя!
P.S. А як Ви ставитесь до кохання за гроші? Залиште відповіді в коментарях
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...
16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: