Нерівноцінний обмін

mini

Нерівноцінний обмін

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,624 просмотров

Чи задумувалися ви хоч раз, які цінні для нас речі ви міняєте на гроші. Напевно, найчастіше люди міняють на гроші своє здоров’я. Відомо, що в 1969 році молодий співробітник японської газетної корпорації вмер прямо на робочому місці від серцевого нападу. Цей випадок офіційно визнано першим випадком смерті від перевтоми на роботі, японською це називається кароші. Такий випадок далеко не єдиний, особливо часто це стається в великих корпораціях, тому такі випадки смерті ще називають корпоративним еквівалентом харакірі. Родини таких «героїв» через суд часом отримують високі компенсації, проте людину не повернеш…

До речі, у нас вже пропонують в закон ввести норму дозволити 12-годинний робочий день «за згодою працівника». Ви згодитесь, якщо керівник скаже, що треба?

Як часто вам доводиться перевтомлюватися на роботі? Чи ви себе можете назвати роботоголіком? Чи відчуваєте ви стрес, чи перебуваєте в депресії по причині, безпосередньо пов’язаній з вашою трудовою діяльністю? Чи відчували колись, що можете вмерти на цій своїй роботі через перевантаженість та нервове напруження? Чи настільки вам подобається ця робота, чи приносить вона аж настільки високий дохід, щоб терпіти всі її негативні сторони, тобто начальника-самодура,

нахабних та бездарних колег, тупих підлеглих, ненормований, а тому ду-у-у-уже довгий робочий день, суворий контроль явки на роботу, роботу у вихідні, відсутність відпусток, і т.п.

Чи, може, ви тримаєтесь за цю роботу і терпите увесь цей комплекс проблем лише тому, що не уявляєте, звідки будете брати гроші, якщо вас раптом, борони Боже, звільнять? Саме тому в останнє десятиріччя значно зросла кількість психічних захворювань, особливо неврозів та депресій, що пов’язані з стресами на роботі та іншими проблемами, в яких йдеться про гроші.

Справді, звільнення з роботи може стати життєвою трагедією, кінцем усіх надій та планів, якщо немає за що жити, а є кредити, немає грошей і не видно жодних перспектив працевлаштування. І, навпаки, таке звільнення стає чудовою можливістю почати життя з чистого листа, якщо у вас є РЕЗЕРВНИЙ ФОНД!

Про цей фінансовий фундамент вашого спокою та впевненості в завтрашньому дні треба подбати одразу з моменту отримання вами першого ж доходу. Відкладіть хоча б 5-7%, а ще краще 10%, у свій резервний фонд, і тоді вже за п'ять років, а, можливо і швидше, у вас буде накопичено мінімальний резервний фонд – три місячних доходи. 

Максимальний розмір резервного фонду – це три річних доходи. Резервний фонд дає вам можливість піти з ненависної роботи і спокійно, без нервів, знайти іншу роботу чи почати щось своє, бо у вас є РЕЗЕРВ!

Звичайно, виникає багато питань :

§ де тримати свій резерв?

§ як його краще розмістити, щоб ваші гроші працювали?

§ як вибрати найвідповідніші фінансові продукти, з хорошою надійністю, достатньою прибутковістю та високою ліквідністю?

Всі ці питання можна вирішувати самому методом «тику» — тикнувся сюди і промахнувся, тикнувся туди – попав. Проте надійніше буде звернутися до професіонала, який порекомендує, як це питання вирішити системно, в комплексі з іншими фінансовими питаннями.

До речі, люди, які мають достатній резервний фонд, стверджують, що це позитивно вплинуло і на їх самопочуття, і на виконання ними робочих обов’язків, і, що найдивніше, на ставлення керівництва до них. Проте я вважаю, що нічого дивного у зміні ставлення керівника до вас немає, адже стрес відійшов в минуле, ви стали впевненим і незалежним, тому ви вже поводите себе інакше, говорите спокійно, думаєте ефективно, працюєте результативно, генеруєте ідеї та втілюєте їх в життя. А такого працівника треба цінувати і берегти, а то, борони Боже, ще сам звільниться і піде до конкурентів.

А який резерв вже є у вас, де зберігаєте, як створюєте? Поділіться досвідом!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of