Офіційні правила ФОТОКОНКУРСУ"ДІТИ-КВІТИ"

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
2 комментраиев 2,478 просмотров

1.Офіційні правила конкурсу «ДІТИ-КВІТИ»
1.1. Конкурс «ДІТИ-КВІТИ» – це конкурс спільних фотографій батьків та дітей. Знайди цікаві фото в сімейному альбомі, надішли їх нам , візьми участь у фотоконкурсі «ДІТИ-КВІТИ» .

1.2 Загальна тривалість змагання – 63 дні голосувань з 18.03.2013 по 19.05.2013р.
та 7 днів фінального голосування з 20.05.2013 по 26.05.2013р
Оголошення фінального переможця відбудеться 27.05.2013р.

Конкурс проходить в два етапи
Переможці конкурсу визначаються за результатами Інтернет голосування відвідувачів сайту http://vseprogroshi.com.ua/ (надалі «web-сайт). Лідер по результатам тижня за кількістю голосів отримує приз MP3 Player та стає учасником фіналу. У фінальному голосуванні беруть участь всі переможці тижневих голосувань. Переможцем конкурсу стає світлина, які набрала максимальну кількість голосів серед фіналістів конкурсу за результатами фінального Інтернет голосування.
1.2.1. Краще фото обирають за завантаженими світлинами, які надіслали учасники конкурсу. Прийом фото здійснюється протягом 7 днів до початку щотижневого голосування.
Дати голосування та номінації:
18.03.2013 — 24.03.2013 Тато, Мама, Я — дружня сім’я .
25.03.2013 — 31.03.2013 Діти і природа.
01.04.2013 — 07.04.2013 Мамині помагайчики.
08.04.2013 — 14.04.2013 Ми з татом найкращі.
15.04.2013 — 21.04.2013 Тато, Мама, Я — дружня сім’я .
22.04.2013 — 28.04.2013 Діти і природа.
29.04.2013 — 05.05.2013 Мамині помагайчики.
06.05.2013- 12.05.2013 Моя Мама найкраща.
13.05.2013 — 19.05.2013 Ми з Татом найкращі.

1.2.2. З дев’яти світлин переможців щотижневого голосування обирається одна найкраща робота методом фінального тижневого Інтернет голосування . Переможець конкурсу отримує приз — планшетний комп’ютер.

2. Організатор конкурсу
2.1. Організатором конкурсу є Фізична Особа-Підприємець «Юрків Руслан Леонідович» (надалі – «Організатор»).

3. Виконавець конкурсу
3.1. Виконавцем конкурсу є Фізична Особа-Підприємець» Юрків Руслан Леонідович» (надалі – «Виконавець»).

4. Умови участі в конкурсі
4.1. В конкурсі мають право брати участь усі громадяни України, які проживають на території України (надалі – «Учасник конкурсу»). Не визнаються Учасниками конкурсу і не мають права брати в ньому участь особи, які не виконують умов даних Офіційних Правил (надалі – «Правила»). Неповнолітні громадяни України беруть участь у конкурсі через своїх законних представників, згідно діючого законодавства України.

4.2. Для участі в конкурсі Учасник конкурсу має зареєструватися на сайті як слухач відеокурсу «Управління особистими фінансами» та залишатися слухачем до закінчення конкурсу .
Публікація фото, знайдених в просторі Інтернет, заборонена.

4.2.2 Надіслати на електрону адресу www.vseprogroshi@gmail.com сімейні фото.

В електронному листі який надсилається потрібно вказати наступні данні: 

  • Тема листа: Фотоконкурс та обрана номінація
  • Прізвище Ім’я контактної особи (батьків)
  • Контактний номер мобільного телефону та місто проживання
  • Авторська назва фото, яка буде розміщатися на web-сайті

4.3. Учасник конкурсу, що відправляє світлину на web-сайт автоматично погоджується з правилами використання матеріалів.

4.4. Учасник конкурсу, що бере участь у конкурсі, автоматично надає свою згоду на використання наданих Учасником конкурсу матеріалів Організатором.

Під використанням слід розуміти оприлюднення, сповіщення, перетворення, перероблення, передання третім особам, використання в рекламних компаніях, акціях, конкурсах, анонсах, та інших заходах Організатора та інші права – без виплати будь-якої винагороди на весь час використання.

5. Призи конкурсу
5.1. Беручи участь в конкурсі, переможець фінального голосування конкурсу здобуває право на отримання призу – назва призу, а також визнання переможцем в конкурсі «ДІТИ-КВІТИ», про що буде оприлюднено сюжет на web-сайті.

6. Переможці конкурсу
6.1. Визначення Учасника конкурсу, що здобув право на отримання призу (надалі – «Переможець конкурсу»), відбувається за результатами Інтернет голосування відвідувачів web-сайту.
6.2. Учасники конкурсу надсилають світлини на web-сайті протягом дії конкурсу.
6.3. Відвідувачі сайту голосують за вподобану світлину.
6.3.1. Право на отримання призу конкурсу Учасником конкурсу, має той Учасник конкурсу, чиє фото набрало найбільшу кількість голосів відвідувачів web-сайту за результатами фінального голосування.
6.4.Повідомлення Переможця конкурсу, що здобув право на отримання призу здійснюється за телефоном або на електронну скриньку, що були вказані у електронному листі, який надсилається на електронну адресу www.vseprogroshi@gmail.com.
6.5. Учасник конкурсу (визначений таким, що має право на приз), який виявить бажання отримати приз, повинен надіслати протягом 10 днів після отримання листа, або телефонного дзвінка від Виконавця про право отримати такий приз, поштою на адресу: 79000 м. Львів, вул. Лазаренка 1А, офіс 73 є Фізична Особа-Підприємець» Юрків Руслан Леонідович» наступні копії документів та інформацію:
— копія першої, другої сторінки та сторінки з пропискою внутрішнього паспорта Учасника конкурсу;
— копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків Учасника конкурсу або його представника;
— документ, підтверджуючий законні повноваження як представника неповнолітнього, за необхідністю;
— повна (без скорочень) поштова адреса Учасника конкурсу з зазначеним поштовим індексом, населеним пунктом, вулицею, будинком, квартирою;
— контактний телефон Учасника конкурсу з зазначеним кодом населеного пункту. Вказана інформація повинна бути подана друкованими літерами або розбірливим почерком.
6.6. У випадку ненадання Учасником конкурсу копій документів, зазначених в п.6.5. цих Правил, протягом 10 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання повідомлення поштою про здобуття права на приз конкурсу, Учасник конкурсу позбавляється права на отримання призу.
6.7. Результати конкурсу будуть опубліковані на web-сайті, що знаходиться за адресою: http://vseprogroshi.com.ua/
6.8. Відповідальність за сплату податку з доходів фізичних осіб, пов’язаних з отриманням Учасником конкурсу подарунків конкурсів несе Виконавець конкурсу.

7. Інші умови
7.1. Взявши участь в конкурсі, Переможець конкурсу надає свою згоду на:
а) отримання Виконавцем особистої інформації, що міститься в документах, копії яких надаються Переможцем конкурсу згідно з цими Правилами; б) використання такої інформації Виконавцем з метою проведення конкурсу у відповідності з чинним законодавством України;
в) копії документів, наданих Виконавцю, не підлягають поверненню Учасникам конкурсу.
7.2. У випадку якщо Учасник конкурсу з будь-яких причин не може отримати Приз конкурсу особисто, такий Учасник конкурсу не має права передати/поступитися своїм правом третій особі.
7.3. Інформування щодо Правил та умов конкурсу здійснюється за допомогою анонсування конкурсу на web-сайті, що знаходиться за адресою http://vseprogroshi.com.ua/
7.4. Організатор /Виконавець забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможця конкурсу.
7.5. Організатор/Виконавець не вступає у дискусії між Учасниками конкурсу щодо визнання Учасників конкурсу переможцями конкурсу.
7.6. Організатор/Виконавець конкурсу має право відмовити в участі в конкурсі особі, що невірно, не повністю або нерозбірливо надала інформацію, що є обов’язковою відповідно до даних Правил, не відправила повний комплект копій документів та/або інформації, як вказано у п.6.5. вище, та/або не виконала інших вимог даних Правил, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Виконавця конкурсу будь-якої компенсації.
7.7. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.
7.8. Своєю участю в конкурсі всі Учасники конкурсу повністю погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.
7.9. Організатор і Виконавець конкурсу не несуть відповідальності за:
а) технічні проблеми з передачею даних при застосуванні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення конкурсу; б) втрату, затримку або пошкодження поштових листів та інших відправлень, внаслідок обставин, які не залежать від нього (наприклад, якщо втрата, затримка або пошкодження листа відбулася з вини пошти або третіх сторін), а також з причини зазначення Учасником конкурсу неправильної та/неповної, та/або не оновленої адреси;
в) невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками конкурсу своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.
7.10. Результати конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Коментувати

Имя*

Email

Вебсайт