Про Вибір

вибір

Про Вибір

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,888 просмотров

Рибка КлоунМаленька рибка-клоун пливла своїм давно визначених природою і її особистим життям шляхом. Проте її шлях перетнула зграя сардин. Срібляста струмінь з великих рибин крутилася великим циліндром, збиваючи рибку-клоуна з глузду. Було важко розібратися, всі сардини говорять з ним або лише одна. 

— Куди ти йдеш? — Сказали сардини. — Приєднуйся до нас! Коли нас багато, ми сила! Ніякі акули нас не зжеруть.

Рибка-клоун мовчала.

— Як ти не розумієш?! — Стали сердитися сардини. — Ти повинна визначитися і зробити вибір. Акули вже близько. Вони будуть жерти всіх підряд! Ти повинна зробити вибір.

Рибка-клоун мовчала.

— Так! Ми розуміємо тебе. Протидія акулам досить небезпечне підприємство, але ми так сильно зіб'ємося в зграю, що навіть якщо вони схоплять окремих з нас, зграя в цілому залишиться ціла і ми переможемо!

Рибка-клоун мовчала.

— Ти зрадник! — Стали кричати сардини. — Або ти з нами, або ти — проти нас. Сардини Якщо ти не підтримаєш Стяя Сардинсардин, то ти підтримуєш акул! Негайно вибирай — вони чи ми, правильні і мирні сардини, які бажають щоб їх не жерли бридкі акули! Рибка-клоун мовчала. Сардини перетинали їй шлях. Вона чекала, поки вони відійдуть.

— Думаю, що треба замочити клоуна, — сказала одна сардина. — Він видасть акулам, де ми знаходимося.

— Не сміши мій хвіст, — сказала друга, — акули давно знають де ми. Його треба замочити просто тому, що він не підтримує наші цінності.

Сардини-Залиште його у спокої, — з глибини виру сказала стара сардина, якої вже не вистачало сил, щоб кружляти, але її постійно пхали в бік інші сардини і завдяки цьому вона трималася в зграї. — Нам не зрозуміти клоунів. Вони інші.

СардиниАле тут далеко здалися акули і зграя кинулася до поверхні води, щоб сонце відбиваючись у їх лусці зробило їх ще більше схожими на один організм. А рибка-клоун, ледь шлях розчистили, попливла далі. Дві акули помітили, що під ними пропливає рибка-клоун. І молода запропонувала старої зжерти її.

— Ти молодий ідіот і ще не знаєш життя, — сказала стара. — Якось ми спробували  клоунів, але риф раптом спорожнів, пішов криль, стало нічого жерти сардина і вони пішли далеко в море, де нам довелося битися за них з іншими акулами. З тих пір, ми вважаємо за краще не чіпати клоунів. Можливо, вони не те, чим здаються. Вони інші. Нам їх не зрозуміти. Але головне — вони нас терплять. А ми їх не чіпаємо. Симбіоз, як кажуть вчені.

Акули попливли вгору до зграї сардин, а рибка-клоун не спішно продовжувала свій шлях, давно визначений природою і особистим вибором.

Завжди є свій шлях, вчив клоуна його батько, а його батька його батько. Можливо, одні будуть вважати тебе зрадником, а інші – «терпилою», але ти просто роби свою справу, тому що завдяки йому ти не просто залишаєшся живий, але і стаєш живим доказом того, що вибір може бути не між одним і іншим, а зовсім іншим. 

[tip]Пройде час, і це стане правилом. Можливо стане. Принаймні, навіть у найгіршому випадку ти зможеш сказати собі,що був вірний своїм принципам, а не чиїмось ще.[/tip]

І ще, завжди додавав батько, як би вони не приндиться, і та, й інша банда жива лише тому, що ми продовжуємо доглядати за рифом навіть у найгірші часи.

Джерело http://bablorub.blogspot.com

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of