Кажуть, що в підлітковому віці є проблеми «Чи я такий як всі?» та «Чи я не такий як всі?». Тинейджери бояться і бути схожими на всіх і бути не схожими на всіх, бути подібним на інших і дуже відрізнятися від інших. З віком ці страхи нікуди не зникають, а просто в одних людей розвивається більше перший страх, а в інших – другий. І надалі людина поводить себе найчастіше так, як вирішила в підлітковому віці, спираючись на отриманий тоді досвід. А яку стратегію вибрали для себе ВИ? В яких сферах життя, на вашу думку, яка стратегія буде виграшною?
Яка стратегія є правильною? Зрозуміло, відповісти однозначно дуже складно, напевно, в різних ситуаціях по-різному. Сьогодні поговоримо про те, яку стратегію варто застосовувати в сфері особистих фінансів.
Дуже часто фінансовий консультант при роботі з людьми чує дослівно одне і те саме:
Одразу видно, що тут головна стратегія – бути таким як всі. Ця стратегія можливо і стане в нагоді в деяких сферах життя, проте точно не в питаннях використання фінансових продуктів. Ті фінансові продукти, якими користується більшість – вигідні лише фінансовій установі.
Яку фінансову стратегію обрали для себе ВИ? Бути як всі, бо кличе стадний інстинкт, бо натовп не може помилятися, бо правильним є те, що робить більшість, а не меншість? Чи, можливо, вважаєте, що вам потрібна індивідуальна стратегія управління власними фінансами?
Поділіться в коментарях своїми роздумами з нами.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...
16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: