Огляд книги «Стартап. Настільна книга засновника» Боб Дорф і Стів Бланк

Стартап. Настільна книга засновника

Огляд книги «Стартап. Настільна книга засновника» Боб Дорф і Стів Бланк

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,658 просмотров

З кожним днем ​​стає все більше людей, які бажають стати бізнесменами, але лише деякі роблять це успішно. Як стати лідером? Про це в книзі «Стартап. Настільна книга засновника» розповідає Боб Дорф і Стів Бланк.

Це покрокова інструкція, яка відкриває секрети беззбиткових стартапів. Автор книги ділиться методикою розвитку відносин зі споживачами.

Починаючим підприємцям Боб і Стів радять вийти з офісу і перевірити бізнес-гіпотезу на покупцях. Після проведеного аналізу необхідно врахувати помилки, місцями дуже значні і внести зміни. Потім знову покинути офіс, звернутися до споживачів і повторно перевірити виправлену модель.

Хто автор цієї книги?

Боб Дорф — підприємець зі стажем і розробник шести стартапів. У підлітковому віці Боб почав займатися бізнесом. Викладач Колумбійської школи бізнесу, консультує початківців підприємців на основі концепції розвитку споживачів — Customer development.

Стів Бланк — експерт в області інноваційного бізнесу, підприємець і творець восьми успішних стартапів. Стів брав участь у створенні концепції Customer development. За плечима автора досвід роботи в американських компаніях з розробки високих технологій.

Ця книга рекомендована до прочитання стартаперам, які розмірковують над відкриттям бізнесу або тим, хто вже зробив це. Навіть досвідченим підприємцям не уникнути помилок, автори радять, як мінімізувати їх негативний вплив.

Зміст книги:

Зміст книги Стартап

Книга Стартап - зміст

Чому ця книга гідна прочитання?

 • Книга входить в список престижної літератури з впровадження та розвитку бізнесу;
 • Авторська методика роботи з клієнтами допоможе бізнесменам досягти поставлених цілей;
 • Ви знайдете поради з продажу товарів або послуг через класичні канали збуту, через інтернет і мобільні пристрої;
 • Ви дізнаєтеся, що таке верифікація споживачів, як створити веб-стартап, які помилки можуть стати фатальними для вас і чого не варто робити при створенні особистої справи;
 • В кінці книги запропонований кейс з використанням російської практики ведення бізнесу;
 • І багато цікавої інформації, що стосується стартапу.

Відгуки про книгу «Стартап. Настільна книга засновника»:

«Ця книга розповість вам, як перейти від планування до створення реального бізнесу. Покрокова інструкція складається з конкретних кроків впровадження та розвитку стартапу. Книга мені дуже сподобалася. Автори навчають азам підприємництва і зачіпають цікаві моменти, на які я раніше не звертав уваги. Крім того, я дізнався, як побудувати систему взаємовідносин зі споживачами. А це, як на мене, половина зробленої справи. Багатьом бізнес-моделям цього, якраз і не вистачає для того, щоб стати успішними »

«Так хочеться написати купу позитивних відгуків, але боюся, що місця не вистачить. Одні емоції і купа думок. Дійсно помилки потрібно викорінювати на самому початку, інакше далі буде тільки гірше, а наслідки будуть глобальніші для компанії. Можна вдало запустити бізнес, але раптово і впасти. Книга навчає, як мінімізувати втрату коштів і отримати максимальний прибуток. Рекомендую прочитати. Дуже цікава книга »

«Боб і Стів« з'їли собаку »у створенні та реалізації успішних бізнес-проектів. Свій досвід вони вклали в написання цієї книги. Практичні рекомендації для новачків, які починають підприємницьку справу. Автори розповідають, чому традиційні методи ведення справи не підходять і шкодять бізнесу. Книгу купила собі, колегам і вам раджу!»

Купити книгу  «Стартап. Настільна книга засновника»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of