Як лікуватись на “шару” без хабарів та з достойним сервісом ?

АНОНС. Медичний захист

Як лікуватись на “шару” без хабарів та з достойним сервісом ?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,772 просмотров

Коли ми дізнаємося про ДТП, перші питання які зазвичай задаються:

— Сподіваюся без жертв? Всі живі, здорові?

— А що з автівкою? Дуже побита?

— Авто застраховане … ?

При цьому варто розуміти, що витрати на ремонт власної автівки покриває лише наявність КАСКО, а автоцивілка в даному випадку нічим не допоможе.

А коли на перше питання відповідь «негативна»? Як бути далі? Що робити? 

Такі події можуть статися з кожним і лише фінансова підготовленість людини може полегшити можливі їх наслідки. Якщо говорити про здоров’я людини, то тут все набагато складніше ніж з технікою. Тому страхові компанії пропонують багато різних послуг по страхуванню здоров’я. Більшість послуг не замінюють, а доповнюють одна одну. Зараз ми розглянемо основні види страхування здоров’я, що дозволить Вам краще орієнтуватися в цьому сегменті фінансового ринку.

1. Страхування від нещасних випадків. Страхова компанія здійснює виплату, якщо із Застрахованою особою трапляється нещасний випадок, який призводить до розладу здоров`я (травмування, ушкодження, порушення функцій організму тощо) або спричиняє смерть Застрахованого.

В залежності від включених «опцій» ціна послуги зазвичай складає від 0,15% до 1,5% від страхової суми. Наприклад, якщо Ви вирішили придбати поліс добровільного страхування від нещасних випадків із страховою сумою 100 тисяч гривень, то річний страховий тариф буде становити від 150 до 1500 гривень. При настанні нещасного випадку, розмір виплати розраховується за таблицею страхових виплат (згідно умов договору) і залежить від діагнозу травми, ушкодження організму та наслідків.

Важливо знати, що захворювання (раптові, хронічні, загострення хронічних), та їх наслідки НЕ є нещасним випадком.

2. Особисте страхування позичальників банків. Страхова компанія виплачує банку заборгованість по кредиту в розмірі 100% (в разі смерті позичальника) або до 80-100% (в разі встановлення інвалідності І-ІІ групи), якщо це сталося в результаті нещасного випадку або гострого захворювання.

Зазвичай розмір річного страхового тарифу (внеску) знаходиться в діапазоні від 0,25 до 0,5%. Наприклад, якщо заборгованість по кредиту становить 200 тисяч гривень (25 тисяч доларів), то такий поліс страхування буде коштувати від 500 до 1000 гривень в рік.

3.Добровільне медичне страхування. В залежності від наповнення програми страхова компанія частково або повністю оплачує за Вас витрати на медичний огляд, діагностику, консультації лікарів, забезпечення медикаментами, лікування, стоматологію, виклик швидкої тощо. 

Більшість компаній працюють виключно з корпоративними клієнтами — тоді страхові внески роботодавець платить за своїх співробітників. Деякі компанії можуть погодитися на страхуванні сім’ї від трьох чоловік, або групу осіб від десяти, надавши їм корпоративні умови. Самі доступні по ціні пакети стартують від 1500 гривень в рік. Більш дешева страховка має менше страхове покриття.

Страхові компанії можуть надавати й інші послуги такі як:

– медичне страхування під час поїздок по Україні; 

– страхування медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон;

– страхування від нещасних випадків — оплата витрат на виклик швидкої, госпіталізацію, лікування, медикаменти;

– страхування від нещасних випадків — оплата тимчасової втрати працездатності внаслідок хірургічного втручання, госпіталізації та в період одужання;

– та багато інших.

Раптове захворювання може трапитися з кожним у будь-який момент часу. Хвороба краде у людини час, нерви та вимагає матеріальних витрат. Страхування на випадок хвороби — це фінансова підтримка у важкій життєвій ситуації.

Страхування від нещасного випадку — надійний захист від раптової події, яка може відбутися з будь-якою людиною і порушити нормальний ритм життя, зруйнувати плани, сподівання, врешті-решт — обірвати життя. Усвідомити це — означає перенести турботу про життя та добробут своєї родини на плечі страхової компанії.

Знання і конкретні дії дозволять Вам бути впевненому у завтрашньому дні. І тоді Ви з посмішкою зможете сказати «НЕХАЙ ЗАВТРА ПРИХОДИТЬ!»

Читайте також статтю «Оптимальний медичний захист» http://vseprogroshi.com.ua/optimalnij-medichnij-zaxist.html 

Як зекономити на лікуванні?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of