Як робити гроші? Огляд стратегій

Як робити гроші?

Як робити гроші? Огляд стратегій

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 6,794 просмотров

Зміст:

Перш ніж займатися інвестуванням, вам необхідний хоча б мінімальний стартовий капітал, який допоможе надалі вибрати для себе кілька напрямків пасивного заробітку.

На сьогоднішній момент існує безліч способів як заробити гроші. Але вам завжди потрібно пам'ятати про те, що шлях до фінансової незалежності не буде легким. Звичайно, в мережі, та й на полицях книжкових магазинів ви можете бачити історії про те, як багато хто зміг стати багатим всього за пару місяців або тижнів. Це історії успішних людей, які довго йшли до цього результату, вони збирали свій життєвий і фінансовий досвід, щоб в один прекрасний момент, ось так швидко і легко взяти і заробити великий капітал. Так, вони повинні бути прикладом, вам потрібно читати такі книги та історії, адже в них можна почерпнути масу корисного і потрібного, але покладатися слід в першу чергу, тільки на себе, свої можливості і свої вміння.

Професійна діяльність

 

Основна робота, заради якої ви отримували освіту, може стати відмінним методом заробітку грошей. Але тільки в тому випадку, якщо ви не стоїте на одному місці, а робите все для того, щоб просуватися вперед по своїй кар'єрній драбині. Дуже багато працюючих людей, приблизно 80%, не прагнуть до просування своєї кар'єри, не хочуть нічого змінювати, вони інертні і їх вистачає тільки на те, щоб нарікати на свої фінансові невдачі і обридлу роботу, яка не приносить радості і задоволення. Тих, кого влаштовує у своїй кар'єрі все — не більше 10%, і рівно стільки ж залишається людей, які прагнуть до поліпшення свого фінансового становища всіма силами.

Свій бізнес

 

Якщо вас не влаштовує ваша робота, можна не шукати іншу «на дядю», а зайнятися створенням власного бізнесу, в якому вже ви будете диктувати умови. Такий метод заробити грошей може бути успішним в тому випадку, якщо ви вибираєте той напрямок підприємництва, в якому розбираєтеся, маєте хоч якісь зв'язки і знаєте, що у вас вийде. Звичайно, це не швидкий спосіб заробітку, та й вкладати в нього доведеться чимало, але для тих, хто ставить мету, все можна подолати.

Найголовніше — це не залишити свою мрію у вигляді мрії, а вже зараз зайнятися підготовкою до її реалізації. І на цьому етапі, ви цілком спокійно можете продовжувати займатися професійною діяльністю, поступово накопичуючи початковий капітал для свого бізнесу, вивчаючи його більш глибоко, організовуючи потрібні зв'язки і створювати команду однодумців.

Інвестування

 

При будь-якому розмірі заробітної плати можна поступово накопичувати кошти, відкладаючи невеликі суми, вносячи їх на депозит і тим самим, збільшувати свій капітал. Це вже є інвестуванням і одним з видів створення пасивного доходу. Вклади в банк допомагають вам отримувати більше грошей, які в подальшому зможете вкласти в інші види пасивного доходу і в свій власний бізнес, який також є інвестуванням, тільки активним, т.я. ви самі приймаєте в ньому безпосередню участь.

 

Інвестиції

 

Для того щоб ваші методи заробітку та інвестування працювали успішно і в недалекому майбутньому принести вам непоганий дохід, потрібно керуватися основними принципами інвестиційних стратегій:

 1. Плануємо інвестиції

У цій справі не можна діяти спонтанно і необдумано, ви повинні все зважити, ретельно проаналізувати. Тільки продуманий підхід дає ефективні результати. Перш ніж приймати будь-які інвестиційні пропозиції, ви повинні дізнатися про механізм їх дії, прогнози на майбутнє та інші важливі аспекти.

 1. Думаємо при виборі методу інвестування

Краще взагалі відмовитися від будь-якого методу заробітку, ніж використовувати всі підряд або вибирати, але не розуміти що. Якщо ви поки ще не впевнені в тому, що правильно вибрали вид пасивного заробітку, тоді покладіть кошти в банк на депозит. Трохи пізніше, коли у вас з'явиться більше впевненості у своїх фінансових знаннях і навичках, ви дізнаєтеся більше про всі способи заробітку, тоді й почніть свою діяльність як інвестор.

 1. Інвестуємо по етапах

Найуспішніші інвестори завжди починали з того, що використовували у своєму інвестуванні поетапні стратегії, а не вкладали всі кошти за один раз. Ви можете інвестувати в ті проекти, які в даний момент показують найвищі успіхи. Також, частину грошей можна вкласти в те, що поки дає просто стабільне положення, але не падає. Наприклад, можна частину капіталу вкласти в цінні папери, які сьогодні стабільні, а другу частина — покласти в банк, де вам пропонують хороші відсотки. Таким чином, навіть якщо щось і станеться на фінансовому ринку країни, ви нічого не втратите, може і не заробите, але в мінусі не будете.

 1. Тривалий термін заробітку

Тривале інвестування — це відмінна відповідь на питання про те, як робити гроші? Найуспішніші проекти інвестицій — це довгострокові. Тому ми рекомендуємо вкладати гроші, приміром, у свій бізнес, в банк або в цінні папери. І запам'ятайте, чим частіше ви практикуєте введення — виведення грошей з пасивних видів заробітку, тим вище ризик втрати всіх своїх грошей.

 1. Зростання капіталу

Тут працює проста формула: вищий дохід — вище розмір вкладень — вищий дохід. Чим більше розміри суми вашого інвестиційного капіталу, тим більший дохід ви отримаєте, а значить — зможете інвестувати додатково ще і в інші інструменти доходу. Тому завжди практикуйте перевкладення якоїсь частини свого прибутку.

 1. Забудьте про свої емоції

Фінансовий ринок — це тверезий розрахунок, неординарний і готовий до нестандартних ходів розум, вміння робити аналіз і прогнози. Саме там, де інвестор керується своїми емоціями, і відбуваються найбільші фінансові втрати, пам'ятайте про це завжди.

Жодна людина, що бажає придбати фінансову незалежність і заробити гроші, ніколи не зможе обійтися без своїх фінансових планів. Ви в першу чергу повинні розуміти, заради чого ви починаєте займатися інвестуванням. Ви повинні завжди виходити з цілей — конкретних і чітко прописаних.

Ми рекомендуємо вам поступити таким чином, коли ви будете думати про свої фінансові цілі:

 • Поставте перед собою короткострокові цілі, строком від 1 до 3 місяців;
 • Цілі із середнім терміном, від 3 місяців і хоча б до 1 року;
 • Довгострокове прагнення, термін від 1 року.

 

Інвестиційні стратегії

 

Чим коротше буде термін вашої мрії, тим швидше ви її здійсните. Наприклад, ви хочете відкрити депозит у банку, але у вас поки ще немає в наявності суми мінімального внеску. Ось і поставте перед собою мету заробити і накопичити на цю мрію.

Сьогодні для отримання відносно швидких і ефективних результатів щодо зростання своїх доходів, можна спокійно поєднувати активну і пасивну діяльність.

По-друге, ви повинні постійно навчатися і ставати все більш фінансово грамотною людиною. Не варто соромитися відвідувати курси та фінансові школи, купуйте книги і спілкуйтеся з успішними людьми. В результаті ви отримаєте відмінну базу знань, яка допоможе вам вибрати оптимальні методи заробітку грошей.

По-третє, необхідно постійно аналізувати себе, свій сімейний бюджет (доходи, витрати, потрібні і не потрібні витрати) і вчитися розумно економити. Ви просто не уявляєте собі, які суми можна отримати в чистому залишку в кінці місяця, якщо раціонально підійти до планування свого бюджету і пустити цей залишок на інвестування.

І останнє. Найвигідніший метод як робити гроші — це вкладати їх у себе і свій бізнес, адже ці інвестиції обов'язково принесуть вам в майбутньому стабільний і високий дохід. Ще більше інформації про те, куди вкласти гроші, як їх примножити і зберегти ви дізнаєтеся з 2-х годинного безкоштовного відеокурсу «Управління особистими фінансами».

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of