Весілля – світле свято любові, один із найважливіших моментів у житті двох сердець. закоханих, які створюють нову сім`ю, кладуть початок новим змінам, новим сюрпризам у житті.
З місячним досвідом у статусі дружини, скажу, що зміни та сюрпризи приємно радують.
Один із таких сюрпризів, який очікував нас, як «новоспечених» молодят – це подарунок від гостей — шанс стати благополучною сім`єю і самостійно будувати своє життя в достатку.
Про що йдеться? В один момент ми зрозуміли — кожна новостворена сім`я народжується в багатстві, адже весільні гроші – це і є той старт, та кругленька сума з якої починається фінансове життя сім`ї. Перед нами постало лише питання: як правильно тим багатством скористатися, адже весільні гроші, як лотерея, коли ними не управляєш, розходяться на одному подиху.
Часом, молоді люди ніколи досі не тримали стільки грошей в руках, а тому хтось прислухається до поради батьків, хтось приймає рішення самостійно, та однозначно, в кожної сім`ї є своє бачення як їх потратити. Особисто стало цікаво, як молоді пари розпоряджаються своїми першими спільними грошима. І як виявляється,
А що тоді, жити від зарплати до зарплати?
Найшвидший шлях примножити гроші та чомусь не завжди надійний. Недарма ж всі успішні мільйонери у бізнес вкладають всього лише 20% своїх активів?
Та, як результат, оплатою за пальне, чи за іпотечний кредит збільшують щомісячні витрати у власному бюджеті.
Рішень багато, адже гроші завжди знайдеться на що потратити, більше того вони потрібні ЗАВЖДИ.
А тому наша сім`я вирішила подбати про те, щоб вони були і надалі.
Для нас важливо грамотно розпорядитися весільними коштами ЗАРАЗ, щоб не жаліти про це в майбутньому.
Як же розподілити їх так, щоб вистачило і на відпочинок, і на подальше забезпечене життя ?
Для себе і нашого весільного подарунку я знайшла відповідь.
ПРАВИЛО 1: Закладіть міцний фундамент – подбайте про фінансовий захист своєї новоствореної сім`ї, подбайте про те, щоб у разі непередбачуваних випадків у Вас завжди були гроші. Рекомендована сума на створення такої подушки безпеки — 30% від всіх коштів.
ПРАВИЛО 2: Молоді сім`ї часто просто необхідно здійснити витрати на облаштування спільного життя, спільний відпочинок, створити власну зону комфорту. Рекомендована сума на відпочинок та приємні покупки до 25 %, адже це всього лише витрати, які принесуть задоволення та спогади.
ПРАВИЛО 3: Ваші гроші – це насправді старанні робітники, а тому вони просто повинні працювати. Інвестуйте гроші в Активи, те що буде приносити вам дохід, стабільний дохід, а не створювати додаткові витрати на утримання чи обслуговування. Інвестувати можна і в бізнес, нерухомість, освіту, і в цінні папери та навіть просто відкрити депозит. Обирайте різні напрями при цьому інвестуйте 40 % вашого капіталу.
ПРАВИЛО 4: Пожертвуйте хоча б 5% своїх коштів на благодійність. Є закони України, закони природи, а є Закон Всесвіту – Віддаючи, з часом ти отримуєш вдвічі більше. Гроші не люблять скупих.
ПРАВИЛО 5: Управляйте своїми грошима. Якщо ви піклуєтеся про своє фінансове благополуччя, то без «підрахунку» грошей вам не обійтися. Контроль своїх витрат і доходів є запорукою фінансового здоров’я вашого гаманця.
Зауважте, нажити багато грошей — хоробрість, зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво.
А тому, бажаю Вам мудрих фінансових рішень та сімейного достатку.
Автор статті : Наталія Коваль, незалежний фінансовий консультант
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...
16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: