8 правил поводження з грошима. Лише для жінок

1

8 правил поводження з грошима. Лише для жінок

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,052 просмотров

Дорогі жінки! 

Напередодні Вашого свята, свята Весни ми підготували для Вас невеличкий подарунок.

 1З практики відомо, що ставлення чоловіків і жінок до грошей відрізняється. Кожен із нас по своєму сприймає гроші, по різному їх тратить та зберігає. Для прикладу, чоловіки схильні купувати те, що їм потрібно, а жінки, те що вони хочуть. При цьому жінки схильні витрачати гроші на тих, про кого дбають: на чоловіків, дітей, рідних, створюючи свій чарівний образ в сьогоденні.

 Саме тому, для Вас, Любі Жінки, ми підібрали 8 правил поводження з грошима, які дозволять Вам вільно розпоряджатися своїми коштами, і при цьому уникнути фінансових непорозумінь в сім`ї.  І так:

 1.  У кожної жінки має бути «власний гаманець» Гаманець на 8 березня

       Візьміть до уваги, що чоловічий погляд на гроші об`єктивний, жінки ж розглядають гроші з позиції відносин, а тому надають більшого значення  сімейному комфорту. Як результат стають фінансово залежними. Найкраще ж дбати про інших лише тоді, коли Ви – жінка фінансово незалежна

       Прагніть бути самостійною, не ставте себе у фінансову залежність від інших, чоловіка, батьків, щоб у житті не трапилось Ви повинні мати змогу себе забезпечити. А тому Вам варто мати «власний гаманець» — таємну заначку. Формуйте її поступово та неперервно. Вам вирішувати, яку частину  5%, 10% від щомісячного доходу заощаджувати, проте це і буде показником вашої самостійності

 1. Займайтеся фінансовим фітнесом, а саме:
 • Спалюємо жир — позбуваємось лишніх витрат, а для цього перегляньте свої місячні витрати, повірте, виявиться, що третина із них непотрібні.
 •   Ведіть здоровий спосіб життя. Постарайтесь прищепити собі здорові платіжні звички, наприклад, відразу ж після отримання заробітної плати 3оплачувати всі свої борги по квартплаті і за кредитами. Ще одна корисна звичка — не купувати «сумнівних» речей. Для цього необхідно навчитися жити за принципом: «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі».
 • Накачуємо фінансові мускули — примножуйте Ваші гроші, крім того, що статистика підтверджує, що жінки кращі вкладники, вони отримують в середньому  на 5 % більше доходу. 

По секрету: якщо Ви хочете знати через скільки років ваш капітал подвоїться-поділіть 72 на той відсоток який нараховується на ваші гроші. 

 1. «4» Якщо якась трата перевищує ваші 4-денні витрати, тоді обов`язково обговоріть покупку з чоловіком (якщо Ви одруженні) чи з дорогою Вам людиною. Приймайте рішення разом і це вбереже Вас він багатьох непорозумінь та лишніх витрат. 
 1. «2%» Купляючи іміджеві речі зауважте, що для прикладу, Ваша сумка не повинна коштувати дорожче 2% вашого Особистого (а не сімейного) річного доходу
 1. «30%» Заощаджуйте на покупках, а для цього ходіть в магазин із заповненим списком планованих Excited Shopping Womanпокупок, це збереже 30% ваших доходів. Гроші заощаджуються на тому, що немає необхідності йти в магазин серед тижня. 
 1. 100 доларів. Якщо Ваша спонтанна покупка коштує дорожче цієї суми, скористайтеся цим правилом: На кожні 100 доларів вартості речей чекайте 1 день перед покупкою.  Тобто, якщо Вам дуже сильно захотілось купити телефон за 300 доларів, перед здійсненням покупки зачекайте 3 дні: ви точно зважите покупку речі і можливо зміните свої плани. 
 1. Заведіть в сім`ї фінансову дисципліну, ведіть сімейний бюджет, плануйте спільні покупки, розподіліть фінансові обов’язки, інакше Ви не знатимете чого чекати в наступному місяці. 
 1. Кожна покупка – це Ваша інвестиція, а тому вкладайте гроші в те, що дає Вам сили, розвиток і настрій. При цьому шукайте нові можливості заробітку. Найважче — це заробити перший мільйон ).

5 Головне пам`ятайте, що Ви найважливіша людина у своєму житті, а тому тільки Вам вирішувати  скільки грошей буде достатньо. А як з ними поводитись Ви вже знаєте.

 Любі жінки, ще раз Вітаємо Вас із наступаючим Святом 8 Березня!

 Здоров`я, Краси, Любові, Достатку Вам і Вашим сім`ям!

 P.S.  А скільки грошей Вам вистачить для щастя? Поділіться у коментарях.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of