АВТОЦИВІЛКА

АВТОЦИВІЛКА

АВТОЦИВІЛКА

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,214 просмотров

Вітаю Вас!

Ви не повірите, але страхування відповідальності власників транспортних засобів є обов'язковим ! Згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів»

автоцивілка Ще декілька тому водії вкрай обурювалися введенням «чергового податку» і «додаткових поборів», але сьогодні ті, хто придбав собі такий поліс і випробував його дію на собі подумують не тільки про придбання нового поліса, але навіть про розширення страхового захисту прибрати його добровільний аналог. Сенс його дії простий як усе геніальне: якщо власник поліса потрапляє в аварію і заподіює шкоду іншому автомобілю або, не дай Бог, людині, то страхова компанія виплачує суму, рівну величині завданого збитку, потерпілому.

Страховик відповідає за матеріальний збиток, нанесений застрахованим Транспортним Засобом. Законом встановлені наступні ліміти відповідальності за одним Полісом:

  • життю та здоров'ю третіх осіб – у межах 100 000 грн;
  • майну третіх осіб – у межах 50 000 грн., але не більше п'ятикратного розміру цієї суми.

Якщо Ви вважаєте, що наведеного ліміту відповідальності за обов'язковим страхуванням недостатньо, можна скористатися добровільним страхуванням цивільної відповідальності.

автоцивілка Об'єкт страхування — майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов'язані з цивільною відповідальністю власників транспортних засобів перед третіми особами за заподіяну ним шкоду внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), а саме: життю або здоров'ю фізичних осіб, їхньому майну і майну юридичних осіб.

Страхові ризики — це шкода, заподіяна третім особам, а саме: життю або здоров'ю фізичних осіб, їхньому майну і майну юридичних осіб транспортним засобом Страхувальника внаслідок ДТП.

Страховий випадок — це дорожньо-транспортна пригода, що сталася за участю транспортного засобу Страхувальника, внаслідок якої настає його цивільна відповідальність за заподіяну шкоду третім особам, і виникає обов'язок Страховика здійснити виплату страхового відшкодування згідно з договором страхування.

До страхових випадків відносяться:

  • Заподіяння шкоди життю та здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП з вини водія, який керував транспортним засобом Страхувальника.
  • Заподіяння шкоди майну третіх осіб (фізичних та юридичних) внаслідок ДТП з вини водія, який керував транспортним засобом Страхувальника.

Страхова сума та ліміт відповідальності встановлюється за згодою Сторін при укладанні договору страхування. За згодою Сторін у договорі страхування можуть бути встановлені максимальні суми виплат (ліміти відповідальності) по кожному страховому випадку і по договору страхування в цілому.

Страховий платіж (премія) — ставка за страхування розраховується Страховиком, та залежить від виду транспортного засобу, страхової суми та строку дії договору страхування. Форма оплати страхової премії (готівкова, безготівкова) і порядок оплати (одноразово або в розстрочку) узгоджуються Сторонами договору. Договір страхування набирає чинності за умови сплати Страхувальником всієї страхової премії або першої її частини. Страховий платіж вважається сплаченим з моменту його зарахування на банківський рахунок або сплати в касу Страховика.

Страхове відшкодування.

страхове відшкодування Відшкодування підлягає виплаті за умови отримання Страховиком всіх необхідних документів, що підтверджують причини і розмір нанесеного збитку. Розмір страхового відшкодування визначається в межах установленої договором страхової суми — ліміту відповідальності Страховика.

Страховик виплачує Страхувальнику або третім особам (потерпілим) відшкодування у розмірі прямого збитку, заподіяного третім особам у міру надходження кожної заявленої Страхувальнику претензії, що покривається даним договором страхування і при наявності причинного зв'язку між дією (бездіяльністю) Страхувальника і заподіяним ним збитком.

  • Як обрати надійну страхову компанію?
  • Як обрати оптимальну страхову програму яка підходить під Ваші потреби?
  • З яких причин страхова компанія може Вам не виплатити страхову суму?

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

«Прямо Зараз Підписуйтесь Безкоштовно На Поштову Розсилку, Яка Забезпечить Вам ПОТІК відібраних та навіть Ексклюзивних Секретів, Новин і Стратегій на тему Управління Власними ГРОШИМА»

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of