Огляд книги «Бізнес з нуля» Ерік Ріс

Книга Бізнес з нуля

Огляд книги «Бізнес з нуля» Ерік Ріс

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,324 просмотров

Про що книга?

Книга «Бізнес з нуля» про те, як впровадити бізнес і управляти бізнес-моделлю. Придумати ідею нескладно, але зробити продукт продаваним важко. Потрапити в закручену спіраль зростання і прибутковості виходить не у всіх стартаперів. Професіонали в галузі управління бізнесом кажуть, що введення бізнесу на ринок не повинно підкорятися правилам і тоді вас чекає успіх.

Але автор цієї книги Ерік Ріс переконаний у протилежному: впровадження стартапу має слідувати чітко вибудуваній методиці, методиці, обмеженої рамками. Підприємницьку справу — особливий вид управління. Ключова думка методики, розробленої автором, закладена у тестуванні нового продукту на реальних споживачах. Це робиться для того, щоб капіталовкладення були підтверджені фактами.

Хто автор?

Ерік Ріс — бізнесмен і блогер. Творець компанії Catalyst Recruiting і IMVU входив до наглядової ради за технологічними стартапами такими, як SpeedDate, KaChing, illumobile і pbWiki. У 2007 році за версією сайту BusinessWeek.com Еріка назвали одним з кращих молодих фахівців у сфері технологій, а в 2009 році він був нагороджений премією TechFellow за лідерство в інженерії.

Ерік Ріс Бізнес з нуля

Кому читати?

 • Підприємцям і бізнесменам;
 • Венчурним інвесторам;
 • Тим, хто бажає відкрити власну справу або займатися в існуючій компанії розвитком бізнес-плану або створювати інноваційні продукти / послуги.

Чому ця книга гідна прочитання?

 • У книзі автор розповідає про всі аспекти і пастки підприємницької сфери для кожного, хто збирається відкрити бізнес;
 • Автор описує потенційні небезпеки на ринку;
 • У книзі на основі особистого досвіду підприємця описані економічні принципи стартапу;

Ви дізнаєтеся:

 • Як визначити вади в бізнесі?
 • Як подолати труднощі?
 • Що потрібно споживачеві?
 • Як стабілізуватися на ринку?
 • Навіщо потрібен попередній тест продукту?
 • Як правильно вносити корективи, не шкодячи компанії?
 • І багато іншого.

Зміст книги «Бізнес з нуля»:

Бізнес з нуля - зміст книги

Відгуки про книгу «Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес-моделі»

«Ця книга дуже корисна для підприємців, бізнесменів і навіть менеджерів. У створенні бізнесу нерозумно покладатися тільки на інтуїцію і везіння. Необхідний план дій роботи з майбутньою перспективної зростання. Автор описує методику для створення стартапу. Поради та рекомендації в книзі поширюються на будь-який вид діяльності, навіть стартапи в інтернеті. Спасибі автору за можливість застосування зарубіжного досвіду на вітчизняній території »

«Відмінна книга про бізнес і це безперечно. Стартап — непросто створення власної справи, це ціла ідея! Ерік на прикладах намагається показати читачеві процес впровадження бізнес-плану в реальність. Якщо ви повні неординарних ідей і не знаєте з чого почати, тоді ця книга чекає вас. Раджу паралельно з книгою працювати над створенням бізнес-плану. Успіхів у всіх починаннях! »

«Книга« Бізнес з нуля »містить рекомендації автора по успішному підприємництву. Написана вона просто і без ускладнення матеріалу. Практичний підручник призначений для майбутніх засновників компаній. Я, як керівник бізнесом в Росії, цікавлюся управлінськими процесами. Книга підказала мені, як ефективніше вивести продукт на ринок. Цілком і повністю згоден зі словами Еріка Ріса: «Підприємницьке справа — специфічний вид управління»

Директор Intel Дмитро Конаш

Купити книгу «Бізнес з нуля»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website