Чому люди не ставлять цілі?

Cili.jpg

Чому люди не ставлять цілі?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,760 просмотров

Буває і так: добігши до фінішу, помічаєш, що біг не в ту сторону.

Випадок з життя

Щось знайоме?:)

Воно й не дивно, адже більшості із нас ніхто навіть близько не розповідав про необхідність регулярної постановки цілей і фінансових планів, навіть наші батьки...

В нас виросли цілі покоління, що живуть ніби «човен без весел».

«Не буду планувати бо і так не збудеться!» Всі чули цю фразу?

Відкрию Великий секрет: це фраза жертви і невдахи!

Бо коли доходить до справи – виявляється, що більшість людей до дій так і не переходить...Більш ніж впевнений, що лиш одиниці із читачів моєї попередньої статті (примітка автора: вставити зсилку на попередню статтю) хоча би описали свої мрії та перетворили їх в цілі.

А в решти руки до справи так і не дійшли, тому дана стаття присвячена саме Вам.

Читайте, аналізуйте, приймайте рішення і переходьте до справи.

Отже, Чому люди не ставлять цілі?

 ПЕРША ПРИЧИНА, по якій люди не ставлять цілі, полягає в тому, що вони просто несерйозні. Вони віддають перевагу слову над справою, хочуть добитися великих успіхів, поліпшити своє життя, але не бажають при цьому докласти необхідних зусиль. Їм не вистачає «вогню», підстьобуючого пекучого бажання змінити себе, перетворити власне життя в щось більше, краще, цікаве.

ДРУГА ПРИЧИНА, по якій люди не ставлять цілі, полягає в тому, що вони до цих пір не наважуються взяти на себе відповідальність за власне життя. До того моменту, поки людина не прийняла на себе повну відповідальність за своє життя і все, що з нею відбувається, не можна сказати, що вона зробила навіть один крок до постановки цілі. Безвідповідальна людина — це та, хто все ще чекає, коли почнеться справжнє життя. Така людина використовує всю свою творчу енергію на придумування вигадливих відмовок з приводу своєї нездатності досягти прогресу, а потім купує лотерейні квитки і відправляється додому дивитися телевізор і пити пиво.

ТРЕТЯ ПРИЧИНА, по якій люди не ставлять цілі, полягає у глибоко вкоріненому почутті провини і низькій самооцінці. Людина, що виросла в специфічному оточенні, яке виховало у ній відчуття того, що вона нічого не заслуговує, навряд чи здатна ставити серйозні цілі.

ЧЕТВЕРТА ПРИЧИНА відсутності цілепокладання полягає в тому, що вони не усвідомлюють їх важливості. Якщо ви виросли в сім'ї, де батьки не ставлять цілей, а питання досягнення цілей не є темою сімейних розмов, то є ймовірність стати дорослим, так і не дізнавшись про те, що цілі існують не тільки в спорті.

П'ЯТА ПРИЧИНА, по якій люди не ставлять цілі, полягає в тому, що вони просто не знають, як це робиться. У нашому суспільстві, на жаль, неможливо отримати диплом з предмету постановки цілей, і це при тому, що вивчення даної дисципліни куди важливіше за будь-який інший предмет, який коли-небудь вивчався вами.

ШОСТА ПРИЧИНА відмови від цілепокладання — це всього лише страх отримати відмову, страх бути розкритикованим. З самого дитинства наші мрії і надії страждають від ударів, що наносяться критикою і сміхом інших людей. Наші недруги і друзі сміялися над нами, коли ми уявляли себе кимось. Їх вплив може залишити відбиток на вашому ставленні до себе, постановці цілей протягом всього життя.

СЬОМА ПРИЧИНА, по якій люди не ставлять цілі, — це страх поразки. Боязнь невдачі — найбільша перешкода на шляху до успіху в дорослому житті. Саме вона утримує людей в їх зонах комфорту. Саме вона змушує їх пригинати голови і перебувати в безпеці, в той час як роки проходять мимо. Боязнь засвоюється в ранньому дитинстві в результаті критики і покарання. Одного разу пустивши коріння в підсвідомість, цей страх поширюється далі, паралізуючи мрію і вбиваючи амбіції, приносячи більше шкоди, ніж будь-яка інша негативна емоція, що відвідує людську душу. Ось чому люди не ставлять цілі.

Висновки за Вами!

 

Брайан Трейсі «Досягнення максимуму»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website