Фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»

Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,714 просмотров

Нікому непідвладне змінити хід часу і зміну пір року. Усе народжується, росте, а потім згасає. Хід життя не можуть змінити навіть два ченці, які живуть в хатині на гірському озері.

Сюжет фільму «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна»:

Це безтурботний гірський край, де життя підпорядковане ритму природи. По дзеркальній озерній гладі дрейфує пагода, на якій живе старий чернець і його вихованець. Ніхто, навіть освічений монах, не може звернути назад хід пір року.

Весна

У цю пору Учитель займається вихованням хлопчика років десяти. Він вчить його розбиратися в цілющих травах. Одного разу хлопчик для пустощів прив'язав камінь до риби, жаби і змії. Двоє з тварин загинули. Чернець після цього випадку поступив так — прив'язав камінь до вихованця і сказав, що покарання буде всередині хлопчика.

Фільм Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Літо

Послушник виростає і з хлопчика перетворюється на юнака. Одна городянка приводить до ченця-старця свою хвору дочку. Чернець починає лікування, а його учень не може відвести очей від красивої дівчини. Спершу дівчина його залицяння відкидає, але в підсумку все ж вступає з хлопцем в сексуальний зв'язок. Старий по-особливому реагує на цю подію — він заявляє, що відбулося саме те, що й повинно було статися. Чернець відправляє дівчину додому і юнак теж йде.

Художній фільм Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Осінь

Чернець читає в газеті, що 30-річний чоловік убив свою дружину і знаходиться в бігах. І він розуміє, що вбивцею є його учень. Молодий чоловік незабаром приходить на пліт і вирішує повернутися до чернецтва. Учитель піддає його випробуванням, одним з яких є завдання вирізати на палубі плоту буддистску сутру, яка виганяє гнів. Тут же з'являються поліцейські з наміром заарештувати хлопця. Учитель каже, що той спершу повинен закінчити роботу. Новоспечений монах працює протягом всієї ночі, а коли він закінчує, то падає в знемозі. Далі старець і поліцейські розфарбовують сутру фарбою. Потім учня уводять. Учитель здійснює ритуал самоспалення.

Кінострічка Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна

Зима

Колишній послушник відбуває термін і повертається зрілим чоловіком на пліт. Він знаходить записи вчителя, де вказані фізичні вправи. Він взимку в напівголому вигляді займається цими вправами. А ще він з льоду вирізає статую Будди. Ще одну статую, яку йому подарував учитель, він піднімає на гору, яка височіє над озером.

Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна - художній фільм

Знову весна

На озері знову весна. Чернець зайнятий вихованням нового учня, якого теж підкинули до нього. У хлопчика монах виявив дар до реалістичного живопису. Послушник ходить на те ж місце, де в дитинстві грав сам монах. Він грає і мучить черепаху, сміючись так само, як і чернець в дитинстві.

 

Дивитись фільм «Весна, літо, осінь, зима ... і знову весна» онлайн:

 

Весна, лето, осень, зима... и снова весна (2003)

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website