Наш Фінансовий кінозал представляє вашій увазі фільм «Фріда».
Фільм «Фріда» — це драма, яка розповідає про життя мексиканської художниці Фріди Кало.
В основу фільму лягла книга «Фріда: Біографія Фріди Кало» автор Хейден Еррера.
Сюжет фільму:
У віці 18 років Фріда потрапила в серйозну аварію. Травми, які вона отримала, мучили її все життя. Перший етап її лікування показаний кошмарною покадровою анімацєю, яку створили брати Кай. Батько приніс у лікарню полотно, на якому юна художниця малювала, не встаючи з лікарняного ліжка. Вона не мала можливості рухатися.
Також у фільмі можна побачити сцени, коли написане полотно перетворюється в реальну сцену з акторами.
У фільмі представлені стосунки Фріди зі своїм чоловіком, відомим митцем Дієго Ріверою Вона була зла на нього за зради, але продовжувала любити, незважаючи ні на що.
В життя Фріди було багато випробувань, але любов до творчості її ніколи не покидала. Сила духу та любов до життя допомогли їй зберегти власне «я» і стати відомою художницею. Вона залишила значний слід у мистецтві.
Сама ж Фріда – особистість багатогранна і складна. Багато хто її засуджував за пристрасть до алкоголю, безладні зв'язки, лайки і неприйнятну поведінку.
Внутрішній стрижень і життєва сила цієї жінки, талант і щирість, відкритість і здатність любити – все це дає привід любити і поважати цю прекрасну жінку, а також співчувати їй і поважати її.
Цікаві факти про фільм «Фріда»:
Дивитись фільм «Фріда» онлайн:
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
7 лютого набув чинності закон «Про валюту та валютні операції». Усі нововведення можна умовно розділити на дві групи: для бізнесу і для населення. Для населення підвищення ліміту інвестицій за кордон з 50 тис дол до 50 тис євро. Українці отримають...
Черговий невеселий рекорд. Сьогодні Україна входить до першої «трійки» країн за частотою масштабних фінансових криз. За останні 20 років українські банки пережили відразу три банківських кризи (в 1998-му, 2008-му і 2014-му роках). За даними МВФ...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: