Огляд книги «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000» Лі Куан Ю

З третього світу - в перший

Огляд книги «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000» Лі Куан Ю

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,520 просмотров

У книзі «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000» екс-прем'єр Сінгапуру Лі Куан Ю розкриває таємницю економічного життя азіатських республік. Як їм вдалося домогтися статусу розвиненої країни? Як за 50 років уряд Сінгапуру збільшив показники ВВП в десять разів? Автор книги описує важкий для країни час, але не дивлячись на труднощі, Сінгапур впорався з регіональними та внутрішніми конфліктами. Нелегкі випробування випали на шляху розвитку республіки розміром з Київ. Морський порт і суміш націй (75% китайців) — все, чим володів Сінгапур на старті розвитку. Перед політиками стояло складне завдання — вивести країну з військового стану та злиднів. Результат на обличчя — Сінгапур став розвиненою державою, з високим рівнем життя, сприятливим кліматом інвестицій і відсутністю корупції. Азіатський тигр служить позитивним прикладом для сусідніх країн.

Про автора книги

Лі Куан Ю — політичний діяч і перший прем'єр-міністр Сінгапуру (1959—1990). Виходець з китайської сім'ї іммігрантів закінчив правовий коледж в Кембриджі і в 30 років вперше в історії Лі став прем'єр-міністром республіки Сінгапур. У 1990 році, зберігши посаду старшого міністра в кабміні, Куан вирішив видати книгу і приступив до її написання.

Книга З третього світу - в перший

Кому рекомендую прочитати?

Ця книга для тих, кого цікавить політика, економіка, психологія ділових відносин і історія становлення азіатської держави.

Що корисного в книзі?

Ви дізнаєтеся:

 • Про міжнародні відносини XIX століття;
 • Про залучення інвестицій в країну;
 • Про нюанси роботи з профспілками;
 • Про реструктуризацію системи освіти;
 • Як розвивалися фінансові центри?
 • Як склалися стосунки з ближніми країнами: Індонезія, Малайзія, Китай, Індія, Тайвань, Корея і Нова Зеландія?
 • Хто надав Сінгапуру фінансову допомогу?
 • Яка роль Радянського Союзу в економіці Сінгапуру?

Відгуки про книгу «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000»:

«Сінгапур — країна, яка не залишить читача байдужим. І я не виключення. Читав багато літератури про цю країну і ця книга, скажу я вам, найцікавіша і правдива. Автор в подробицях описує історичні події держави. Сміливо рекомендую до прочитання. Сінгапур — восьме чудо світу»

 

«Я залишилася під враженням від прочитаної книги. Сінгапур підкорив моє серце. Книга в подробицях розповідає нам про етапи становлення високорозвиненої держави, життя людей і відносини з іншими країнами світу. Раджу! Моя оцінка 10 з 10»

 

«Чудова книга. Товариші, перед вами політичний посібник геніального прем'єра. За 35 років територію менше Києва Лі Куан Ю перетворив на могутню країну, без розстрілів і репресій, відкинувши комуністичні погляди сусіднього Китаю. Поради автора універсальні і не залежать від національної ментальності»

 

 

Купити книгу «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000»

Огляд книги «З третього світу — в перший. Історія Сінгапуру 1965—2000» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website