Пасивний дохід. Як заробляти гроші, правильно вклавши?

Пасивний дохід

Пасивний дохід. Як заробляти гроші, правильно вклавши?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 29,398 просмотров

Зміст:

Пасивний дохід, доступний для простого народу в радянський час, був тільки двох типів: це чесно зароблена державна пенсія або ж вклади на ощадних книжках в Ощадбанку. Що перший, що другий тип доходу був підданий ризикам, які в підсумку і сталися — гроші на книжках практично зникли разом з розвалом країни. На жаль, в той час у нас і наших співгромадян не було вибору по фінансовим установам, а Ощадбанк, крім державного, ніякого більше захисту не мав.

Сьогодні, на щастя, існує безліч варіантів пасивного доходу, серед яких можна вибрати найоптимальніші для себе, і при цьому подбати про безпеку своїх накопичень від різного роду ризиків.

Види пасивного доходу

 

Для початку визначимо сам термін «пасивний дохід». Це той або ті види заробітку, в яких ви не приймаєте активної участі, на відміну від вашого бізнесу. Даний тип прибутку ніяк не залежить від вашої професійної діяльності або витрат і дозволяє отримувати дохід навіть у ті дні, коли ви влаштували собі вихідний або відпустку.

Важливо знати: щоб рівень пасивного доходу наблизився хоча б до рівня вашої заробітної плати або доходу по власному бізнесу, вам потрібно чимало потрудитися і іноді, навіть не один рік. І коли ви все правильно організуєте, вас не буде хвилювати, бушує за вікном криза чи скаче рівень валюти — у вас все буде стабільно.

Отже, для того щоб отримувати пасивний дохід, ми рекомендуємо ознайомитися з усіма типами таких інструментів, вибрати для себе кілька підходящих і працювати з ними. Паралельно з цим потрібно постійно моніторити стан ринку пасивного доходу щоб повз вас не пройшли нові технології отримання прибутку.

Найпопулярніші види пасивного доходу:

  • Депозити — це банківські вклади, прибутковість по яких кожна банківська установа встановлює сама. На мінімальну суму вкладу вам можуть запропонувати одні умови, а на велику суму — інші, все залежить від стратегії, яку переслідує сам банк. Значною перевагою такого виду пасивного доходу є його доступність — вам не потрібно мати величезну суму грошей, щоб відкрити депозит, ви можете почати навіть з 1000 гривень. Зрозуміло, що з малої суми вкладу будуть і малі відсотки, але головне почати. А вибрати надійний банк, на щастя, сьогодні вже є досить можливостей. І розміщувати депозити можна як у гривнях, так і у валюті.
  • Інвестиції в акції та інші цінні папери. Досить хороший і ефективний метод пасивного доходу. Проблема полягає в тому, що для покупки насправді хороших акцій, які забезпечені компанією, виробництвом і т.д. необхідно мати немаленький капітал, який не в кожного є. Але все одно, сьогодні на ринку цінних паперів можна знайти масу відмінних варіантів на будь-яку суму коштів.
  • Нерухомість. Прибутковий вид пасивного доходу, особливо в тому випадку, якщо вам немає необхідності спочатку вкладати гроші і купувати цю нерухомість, а використовувати те, що вже є в наявності. Наприклад — квартира вашої бабусі, яку можна здавати в оренду або будинок на березі моря, який також прекрасно підходить для оренди, особливо в літній час. Виходячи з такого варіанту, можна направляти весь прибуток від нерухомості на депозит і у вас виходить подвійна вигода, і ви застосовуєте вже два типи пасивного доходу.
  • Програми довгострокового накопичувального страхування життя — окрім безпосередньо фінансового захисту вашого життя і здоров'я, ви ще й накопичуєте гроші, які згодом можете використовувати як пасивний дохід, через виплату накопичень за схемою ануїтет. Цей інструмент вважається найбільш надійним фінансовим продуктом, так як він має кілька ступенів захисту. Одночасно з цим, накопичувальні програми мають свої особливості, тому важливо пам'ятати про застосування кожного інструменту за його цільовим призначенням.

 

 

Види пасивного доходу

 

Ми перерахували основні види пасивного доходу, які створюються за допомогою інвестування грошей. А є ще такі види як авторські права (книги, фільми, винаходи), франшиза, бізнес, МЛМ. Але будьте уважні і обережні: одночасно з поширеними типами пасивного доходу, існують і різного роду фінансові афери, які часто пропонують величезний прибуток, а в результаті більшість людей втрачають гроші. Парадоксально те, що люди з радістю наступають на одні й ті ж граблі по кілька разів. Ми зараз говоримо про фінансові піраміди типу «МММ» та інші проекти, де гроші не працюють, а виплати проводяться за рахунок залучення нових «жертв».

Важливо знати: завжди обходьте стороною подібні пропозиції, на них можуть заробляти лише власники і зацікавлені люди, що беруть участь в афері.

Хотілося б зупинитися ще на можливості створення спочатку активного, а пізніше і пасивного виду заробітку через мережу інтернет. В цілому, якщо відкинути заробіток на сайтах, інтернет-магазинах, рекламі, то ще існує таке неоране поле, в якому ви самі не те, що знайдете, а зможете створити новий тип пасивного заробітку. Тут працює принцип «хто перший, той і власник», тому, чим раніше ви створите новий вид доходу, тим швидше він перетворитися для вас в пасивний і прибутковий.

Як заробляти гроші, правильно вклавши?

 

Важливо знати: сьогодні перед вами відкрито безліч можливостей пасивного доходу, які приведуть вас до фінансової незалежності і свободи. АЛЕ це можливо тільки у випадку правильного, грамотного, ретельно прорахованого підходу і розподілу своїх коштів між різними інструментами інвестування.

Ви повинні розуміти, що інвестування несе в собі певні ризики:

  • Втратити капітал;
  • Отримати не той результат, на який ви розраховували або взагалі не отримати прибутку.

Ось ці два пункти завжди повинні бути у вас в голові, коли ви розглядаєте нову пропозицію інвестування. Це вбереже вас від швидких і необдуманих рішень, змусить вчитися фінансової грамотності. Адже будь-яка нормальна людина боїться залишитися біля розбитого корита і починати все заново. Мінімізуйте ризики і створіть інвестиційний портфель.

Як правильно вкладати гроші?

  1. Постарайтеся мислити більш глобально, переступіть через ті стереотипи, які нав'язує вам держава про те, що кращий дохід — це пенсійні вкладення або послуги певного банку. Вчіться думати і аналізувати фінансовий ринок самостійно. Намагайтеся привчити себе до здорового ризику, який дозволить вам в один прекрасний момент піти з роботи, де вам доводиться «працювати від зорі до зорі» за копійки. Станьте незалежними вже зараз і розширте межі своєї фінансової грамотності.
  2. Якщо вас приваблює бізнес і ви сподіваєтеся, що в майбутньому він буде стабільним пасивним доходом, організуйте його вже зараз так, щоб він не давав збоїв і міг працювати без вашої участі зовсім або з мінімальною вашою участю.
  3. Не відмовляйтеся від інвестування тільки через те, що у вас на руках невеликі накопичення. Не варто говорити про те, що «грошей мало, почну вкладати тоді, коли їх стане більше». Чим раніше ви приступите до пасивного доходу, тим більше коштів у вас з'явиться для використання інших інструментів пасивного доходу в недалекому майбутньому.
  4. Навчіться створювати комплексний підхід до фінансової незалежності: організуйте свій активний дохід — бізнес і пасивний дохід, використовуючи різні інструменти, схеми і джерела. Коли рівень прибутку за пасивними джерелами почне в два — три рази перевищувати активний, тоді можна повністю відходити від активних рухів і відчувати себе вільним від влади грошей.
  5. Для полегшення завдань зі створення пасивного доходу, завжди ставте перед собою цілі. Наприклад, ви хочете влітку вирушити на дорогий відпочинок в європейську країну. Щоб втілити цю мрію, необхідно володіти фінансовою грамотністю і правильно розподіляти свої доходи, економити, скорочуючи статті витрат і збирати кошти.
  6. Вивчіть всі сучасні стратегії інвестування та отримання пасивного доходу. На їх основі ви зможете розробити свої методи, зможете спрогнозувати можливі ризики і зумієте ними управляти.

Проблема кожного починаючого інвестора полягає у відсутності фінансової грамотності. Найчастіше, все пізнання в цій області можна сміливо вкласти в такий принцип: «куди сусід вклав, туди і я піду». При цьому, більшість таких вкладників взагалі не розуміють що вони роблять і як працюють ці інструменти пасивного доходу.

Важливо знати: на самому початку організації пасивного доходу вас чекає робота, довга і кропітка. Але на відміну від активної роботи, період безпосередньої участі зовсім недовгий. Тільки грамотний і системний підхід допоможе знайти найефективніші для вас методи накопичення капіталу.

Яким повинен бути успішний інвестор?

 

  1. Який ставить перед собою конкретні фінансові цілі. Заради чого ви інвестуєте гроші? Чого і коли ви хочете досягти? Скільки для цього вам знадобиться грошей? Тільки за наявності чітких і конкретних цілей, ви зможете рухатися до їх досягнення, а також отримати фінансову незалежність.
  2. Особиста стратегія досягнення цілей, вибору інструментів пасивного доходу, гармонійне поєднання всіх методів накопичення в один інвестиційний портфель.
  3. Кожний новий вид інвестування спочатку повинен ретельно вивчатися, аналізуватися і тільки потім, братися на озброєння.
  4. Початківець інвестор повинен не витрачати прибуток від застосовуваних інструментів пасивного доходу, а знову вкладати, тобто реінвестувати.
  5. Орієнтуйтеся на довгострокові проекти інвестування — вони гарантовано принесуть більше прибутку, ніж короткострокові методи.
  6. Ніколи не поспішайте і не намагайтеся прискорити отримання прибутку, приймаючи підозріло «смачні» пропозиції про великі доходи від малознайомих компаній або людей.
  7. Оптимізуйте свої особисті витрати. Коли ви звільните якусь частину доходу і не будете його витрачати, а почнете вкладати, то таким чином сформуєте особистий капітал, який далі будете інвестувати в різні пасивні джерела прибутку.

 

 

Яким повинен бути інвестор?

 

Наші рекомендації повинні стати мотивацією для вашого успішного інвестування, поштовхом до розуміння того, що з грамотним підходом можливо втілити всі мрії в реальність. Головне, що ви повинні зрозуміти, це те, що ви самі повинні вибирати свої інструменти створення пасивного доходу, тому це індивідуальний процес, що нагадує вибір стилю в одязі або переваг в їжі. Також пам'ятайте, що найвигіднішою інвестицією завжди було, є і буде — інвестування в самого себе. Лише підвищуючи рівень своїх знань, своїх професійних якостей, ви зможете прискорити рух до своїх цілей. Що стосується фінансової грамотності, то «вижимки» всього найціннішого та ефективного ви отримаєте в безкоштовному відеокурсі «Управління особистими фінансами»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of