Інвестиції з пелюшок: Податкові соціальні пільги на дітей: міф чи реальність? (частина 4)

освіта дитини

Інвестиції з пелюшок: Податкові соціальні пільги на дітей: міф чи реальність? (частина 4)

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,954 просмотров

Більш ніж на 30 000 гривень Ви заплатите Менше ПОДАТКІВ, прочитавши 
цю статтю !

Чимало батьків просто не можуть дозволити собі таку розкіш — мати двох чи більше дітей... 

Ця Інформацію Буде корисна для Людей Які все таки Дозволити собі завести дітей та бажають ПОДБАТИ про Фінансовий захист своїх чад. 

І так, до справ… 

А Вашому бухгалтеру напевно теж наплювати на Вас та Ваші пільги?

Питання від читачки ВСЕ PRO ГРОШІ:

Простите. Есть вопрос. Я уже сама в себе сомневаюсь. У меня 2 детей до 18, з/плата 2000 грн. Мне отказывают на том основании, что моя з/плата превышает рамку 1 500 грн. При этом ссылаются на программу, мол всё внесли, а программа не считает — значит не положено.

УВАЖНО ЧИТАЄМО ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ І РАХУЄМО!

Порядок застосування податкової соціальної пільги при оподаткуванні податком з доходів фізичних осіб регулюється ст.169. ПКУ 169.1.2. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначено ї підпунктом 169.1.1 цього пункту, — для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, — у розрахунку на кожну таку дитину; 

Розмір доходу для застосування пільги.

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу у вигляді заробітної плати, якщо вона не перевищує 1500 грн. для 2012 року . У випадку застосування пільги на дітей, гранична межаподатковий кодекс застосування пільги збільшується кратно дітям, але одному із батьків. 

Тобто, за наявності двох дітей до 18 років пільга застосовується , якщо дохід одного із батьків не перевищує 3 000 грн. (2*1 500). Другий член подружжя може застосовувати пільгу на дітей , якщо дохід не перевищує 1 500 грн. 

Розмір пільги Відповідно до ст.169.1.2 пільга на дітей становить 100% розміру передбаченого підпунктом 169.1.1 та із врахуванням перехідних положень ПКУ становить 536,50 грн. на кожну дитину для 2012 року. 

Тобто, за наявності двох дітей розмір пільги становитиме 1 073 грн. (536,50 *2).

Крім того, згідно листа ДПІ від 12.01.2011 р. N 365/6/17-0716 працівник має право поруч із пільгою на дітей застосувати загальну пільгу на себе у розмірі 536,50 грн. У такому випадку загальний розмір пільги за нашим прикладом становитиме 1609,50 (536,50*3) грн.

Але в цій ситуації слід пам’ятати , що загальна пільга на «себе» застосовується лише у випадку, якщо дохід не перевищує 1 500 грн.

Особливості застосування: 

  • Пільга застосовується до кінця року у якому дитина досягає 18 років (ст.169.3.3. ПКУ). — Пільга застосовується лише за одним місцем її нарахування (ст.169.2.1 ПКУ). 
  • Для застосування пільги, слід подати заяву та підтвердні документи, що передбачені Порядком надання документів для застосування податкової соціальної пільги, затв. Постановою КМУ від 29.12.2010 року № 1227. 
  • Зайняття підприємницькою діяльністю – не позбавляє працівника права на застосування пільги до доходу у вигляді заробітної плати . 
  • Не оподатковується нецільова благодійна допомога надана працівнику один раз в рік у розмірі, що не перевищує 1500,00 грн. ( ст...170.7.3 ПКУ). 

ЧИСЛОВИЙ ПРИКЛАД:

Нарахована зарплата (грн.) 2 000, 00 

Утримання із зарплати: 

Єдиний соц. внесок (3,6%) 2 000,00*3,6%= 72,00 грн.

Податок з доходів фіз. осіб (15%) при застосуванні соц. пільги на двох дітей    (2 000,00 – 72,00 – 1 073,0)*15%= 128, 25 грн.

До видачі на руки 2 000,00 – 72,00- 128, 25 =1 799,75 грн.

* До видачі на руки , якщо соціальну пільгу не застосовувати 1638,80 ( що на 160,70 менше) 

Виходячи з наведених розрахунків людина заощадить в середньому

30 000 грн. на сплаті податків. 

А зараз саме Цікаве та корисне для Вас ! 

У Ваше життя почало приходити на 160.70 грн. більше. Ваші дії ? 

Як Ви витратите цю ніби «незначну» суму грошей ? 

Можна почати курити трішки дорожчі сигарети, або сходити з сім’єю на піцу, навіть можете придбати Іграшку Вашій дитині, яка буде викинута в мухорку вже через тижні два ? Рішення за Вами !

Я, особисто Вам рекомендую розпочати інвестувати цю мізерну суму в майбутнє навчання Вашої дитини. 

Отже, Ви розпочали інвестувати 160,70 грн. на місяць або 1928, 40 грн. на рік.

За 18 років Ви заощадите та проінвестуєте усього 34 711, 20 грн. 

Але «Восьме Чудо Світу» — Капіталізація дозволить Вам створити для Вашої дитини Капітал у розмірі 95 000 грн., і це при умові того, що Ви будете інвестувати гроші в консервативні (гарантовані) фінансові продукти з дохідністю у 10% річних. 

Тобто з Заощаджених Грошей на Податках Ви зможете дати Вашій дитині на навчання 95 000 / 5 = 19 000 грн. на рік або 1583 грн./місяць ! 

Рішення за Вами ! 

Прямо зараз проходьте реєстрацію на відео курсу «Управління Власними Фінансами» та отримайте Першим запрошення на он-лайн семінари на тему ВСЕ PRO ГРОШІ. 

Залишайте Ваші Коментарі та Відгуки ! 

З повагою, Руслан Юрків.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Depositphotos_100836156_original-e1499698621173

    Як правильно управляти сімейним та власним бюджетом?

    Всі ми вміємо, або вчимося заробляти гроші. Та чи багато з нас вміє чи, принаймі, знає, як ці гроші правильно розподілити? Правила управління особистими фінансами. Є три золоті правила: Заробити Зберегти Примножити Якщо людина не вміє заробити – вона...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal

  • kak_rasschitat_zarplatu_po_okladu

    Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

    На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website