Огляд книги «Принцип піраміди Мінто» Барбара Мінто

Принцип піраміди Мінто

Огляд книги «Принцип піраміди Мінто» Барбара Мінто

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,603 просмотров

Книга «Принцип піраміди Мінто» — підручник, де викладені правила мислення, усних виступів та ділової переписки. Барбара Мінто розповідає про те, як грамотно викладати думки і структурувати тексти. У книзі описані аспекти складання текстів у вигляді піраміди для побудови логічного ланцюжка. Вершина такої піраміди символізує головну думку пропозиції, якій присвячується наступний текст. За словами автора, подібна структура робить лист доступним і максимально зрозумілим. «Золоті правила» Мінто засновані на роботах McKinsey. Перед написанням тексту у людей виникає загальна картина ідей, піраміда допомагає структурувати думки і логічно вибудувати лінію. Використання методу Барбари прискорює процес під час ділової переписки та усного виступу.

Хто автор?

Барбара Мінто — перша жінка-консультант з написання ділових листів в компанії McKinsey. У 1966 році Барбара вирушила в Лондон з метою розвитку навичок письма, що послужило основою для формування теорії пірамід, представленої в даній книзі. У 1973 році Мінто відкриває власну компанію Minto International Inc і з успіхом викладає в економічних школах Європи та Америки. Барбара консультує новачків у бізнесі і професіоналів, в коло обов'язків яких входить складання звітів, написання службових записок та проведення аналізу.

Фрагмент книги «Принцип піраміди Мінто»:

Фрагмент книги Принцип піраміди МінтоУривок з книги Принцип піраміди Мінто

Для кого ця книга?

Раджу книгу всім, хто щодня зіштовхуються в роботі з діловими листами, звітами і тим, хто бажає навчитися грамотно викладати думки та пропозиції. А особливо для консультантів з управління, маркетологам і студентам програм MBA.

Чому книга гідна уваги?

Ви навчитеся створювати заголовки до текстів, вибудовувати текстову піраміду, оптимізувати структуру листів і логічно пов'язувати думки. Викладена система в цій книзі — стандарт роботи з документацією компанії McKinsey & Company та інших інвестиційних банків, консалтингових організацій. У 2007 році за версією журналу «Генеральний директор» книга Барбари визнана «найкраще видання про особисту ефективність».

Зміст книги «Принцип піраміди Мінто»:

Книга Принцип піраміди МінтоЗміст книги Принцип піраміди Мінто

Відгуки про книгу «Принцип піраміди Мінто»:

«Хороша книга про те, як правильно писати ділові листи, складати звіти та інше. Автор відкрила очі на деталі, які я раніше не помічав. Аналізуючи чужі помилки і досвід, легше засвоюються поради з написання текстів. Метод піраміди спрощує структуризацію думок і прискорює процес роботи. Я почав складати звіти та презентації в іншому, новому форматі, більш професійному. Знаючи систему, у мене виходить лавірувати в потоці ідей. Рівень складності цієї книги — середній. Раджу прочитати всім, хто бажає поліпшити майстерність написання текстів»

 

«По роботі мені доводиться часто складати звіти та презентації. Книга чудова. Не міг зрозуміти, чому мій начальник не завжди розуміє мої звіти, після прочитання книги — зрозумів. Я все ускладнював, а текст був позбавлений логіки. Застосувати на практиці поради з книги нелегко, але немає нічого неможливого! Поради Барбари цінні і я рекомендую всім цю книгу»
 

Купити книгу «Принцип піраміди Мінто»

Огляд книги «Принцип піраміди Мінто» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1515162023-5200

  Українська пенсія в 2019 році. Пацієнт скоріш мертвий, ніж живий ..

  Шокуючі цифри.  За даними Світового банку «крайньою межею бідності» вважається дохід в $2 на день ($60 на місяць).  А безпосередньо межу бідності визначають як $3,2 в день (близько $100 на місяць). Пару «теплих» слів щодо українських...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 16

  Накопичувальний рівень пенсії: чому це не працює в Україні?

  Перехід до другого рівня пенсійної системи (її накопичувальна частина) відкладався вже неодноразово.  Не став винятком і 2019 рік.  Вкотре «запуск другого ступеню» перенесли на невизначений термін. Нагадаємо, що сьогодні в Україні з трьох рівнів пенсійної системи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website