Страхування у війну існує, необхідно знати нюанси 

titulnoe-strahovanie-nedvizhimosti-chto-eto-takoe-1

Страхування у війну існує, необхідно знати нюанси 

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 638 просмотров

Цінність власного життя та життя рідних для кожного у пріоритеті. Особливо зараз на собі це зазнав кожен українець. З початком воєнних дій ми почали цінувати своє життя, здоров'я ще більше. Стали замислюватися, що буде попереду. Тому що внаслідок завданих руйнувань постраждав кожен другий громадянин нашої країни: хтось втратив майно, а хтось мав проблеми зі здоров'ям. Зруйновану нерухомість уряд обіцяє відновити чи компенсувати. Але про своє здоров'я кожен має подбати самостійно. Медичне страхування – найефективніший спосіб.

151

Відомі страхові компанії продовжують роботу по всій Україні, окрім гарячих точок на сході та півдні країни. З березня 2022 року вони втратили понад половину надходжень від страхових премій, а це регулярні платежі від застрахованих українців. При цьому компанії не змінювали умови обслуговування та ціни страхових послуг залишили на довоєнному рівні. Як працює механізм компенсації під час війни, потрібно розібратися.

Страхування життя 

Застрахувати життя – це важливий крок, до якого приходять не одразу. Найчастіше за таким видом страхування звертаються каскадери та спортсмени екстремального виду спорту. Але в нинішніх реаліях варто замислитись кожному. Адже страхування життя — це спосіб забезпечити своїх близьких допомогою, якщо з вами щось трапиться. Але при цьому ніхто не скасовує інших цілей. Якщо застрахувати життя зараз, то можна накопичити багато коштів на своє майбутнє, навчання дітей чи забезпечити запас грошей до пенсії.

Страхование жизни

Види страхових програм 

Програми страхування життя відрізняються умовами. Виділяють такі види програм: 

1. Ризикове страхування. 

Ризик – смерть. Якщо настає страховий випадок — смерть, то гроші за договором страхування отримують родичі. Часто ризикове страхування життя — основа змішаного страхування, де виплати компенсуються у разі хвороби чи травми. Нагромадження не робляться. За такої страховки, ви можете вибрати розмір виплат, події (при яких настає страховий випадок) та термін. З отриманої інформації розраховується внесок. 

2. Накопичувальне страхування. 

Мається на увазі страховка і ваші накопичення — фіксована прибутковість. Договір укладається на певний термін та страховий випадок (відхід із життя). Якщо настає страховий випадок – тоді ваші родичі (яких ви вказуєте у договорі) одержують виплату за ризиком смерті. Якщо закінчується термін договору і з вами нічого не сталося, ви отримуєте суму грошей за цей період. Такий вид страхування дозволяє накопичувати кошти протягом 10-20 років, і бути при цьому “застрахованим”. Чим більший термін договору — тим більша прибутковість і нижчі тарифи страхування.

Страхование жизни

3. Добровільне пенсійне страхування. 

Програма дуже схожа на накопичувальне страхування. Але тут першою подією є настання пенсійного віку. А другим є період, протягом якого ви отримуватимете накопичувальну суму коштів, як додаткову пенсію. Розрізняють довічну та термінову пенсію. Відмінність у тому, що в першому випадку, ви вибираєте з якого періоду хочете отримувати додаткові гроші і якщо залишається накопичений залишок — його у разі чого виплачують вашим родичам. А за термінової пенсії — кошти виплачують у зазначений вами період. 

4. Комплексні програми. 

Поєднують різні види страхування життя.

Перевага страхування життя 

  • Економія на довгостроковий період. Завдяки страхуванню життя за певний період можна накопичити фінансову подушку, яку потім можна вкласти в новий будинок, квартиру, навчання дітей тощо. 
  • Інвестування. Відповідно до life-страхування договір можна оформити на 15-20-30 років, набагато більше, ніж відкрити депозит у банку. 

154

  • Фінансова безпека. Важко припустити, коли наше життя закінчиться, і на той час забезпечити всім необхідним своїх близьких. Тому, застрахувавши життя, у разі настання страхового випадку (смерть) ваші родичі отримують певну гарантовану суму, таким чином ви залишите сім'ю під захистом.

Елементи, які є важливими при підписанні договору

Вже 5-й місяць вся Україна вважається зоною бойових дій. Тому при складанні страхового договору життя людини важливо уважно вивчити: 

  • на якій території діє договір; 
  • термін договору; 
  • суми та періодичність внесків; 
  • що виключається із страхового випадку; 
  • підставу за договором для відмови у компенсації; 
  • умови під час розірвання договору; 
  • розподіл ризикової та накопичувальної частини.

155

Окуповані території 

Якщо страховий випадок настав на території України, яка тимчасово окупована — то найімовірніше у компенсації можуть відмовити. Оскільки такі території тимчасово не підлягають регулюванню та законодавству України, навіть якщо є всі зафіксовані документами дії. Але страховики заспокоюють клієнтів та просять почекати, бо кожен випадок розглядатиметься окремо. 

156

Навіть якщо вам відмовляють у компенсаціях, варто спробувати отримати відшкодування через суд. Однак наперед слід проконсультуватися з адвокатом, оцінивши перспективи та ймовірність позитивного результату. Можливо, у судовій практиці будуть зміни щодо розгляду таких справ, і результат буде на користь постраждалих.

Страхование в войну

Що буде після війни 

Якщо в країні буде спад, це відчує не лише банківський сектор, а й ринок страхування. Кількість звернень значно збільшиться. Страхові компанії планують компенсувати збитки від воєнних дій за договорами, які уклали до 24 лютого 2022 року, розраховуючи на преференції від держави. Найближчі люди потребують піклування і захисту на протязі життя, тому сім’я це головне. Для забезпечення себе та рідних майбутнім, варто задуматися про страхування життя.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of