Створення власного капіталу

створення капіталу

Створення власного капіталу

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,342 просмотров

Не побігаєш — не пообідаєш.
(Українська приказка)

Вітаємо Вас!

створення власного капіталу Створення капіталу має на увазі збереження частини надходять у вигляді доходу грошей і отримання відсотка на вже накопичену суму. Для того, щоб навчитися правильно зберігати гроші, потрібно відповісти собі на декілька пов'язаних з цією темою питань:

 • Скільки зберігати? 
 • Коли почати зберігати? 
 • Кому довірити збереження та примноження капіталу? 

Давайте розберемо послідовно кожен з них.

Скільки грошей зберігати?

Перше, що може прийти в голову в якості відповіді, це «чим більше — тим краще». Але такий підхід не буде ефективним. Щоб якісно визначити суму, яку слід відкладати, необхідно взяти до уваги наступне:

 • Періодичність, тобто як часто ви плануєте робити відрахування, для створення капіталу. Рекомендація тут така: проміжки часу між відрахуваннями бажано витримувати незмінними (наприклад, кожен рік, квартал або місяць), вони також повинні бути помірними (тобто раз на тиждень може бути занадто часто, а раз на кілька років — надто рідко). Вибираний вами період краще прив'язати до регулярних грошових надходжень, наприклад до основної зарплати або квартальної премії. Якщо ви скористаєтеся рекомендованим підходом, то у вас з'явиться ЗВИЧКА зберігати гроші, а сила доброї звички величезна! 
 • Сума періодичних відрахувань, для створення капіталу. Основне правило — сума повинна бути комфортною для вас (іншими словами, ваш звичний стиль життя повинен залишитися незмінним, жертовність тут ні до чого). Практика показує, що в більшості випадків люди можуть зберігати близько 20% — 30% своїх доходів і при цьому зберігати звичний рівень споживання. Але якщо ваш випадок якраз не вписується в більшість, то порада така — почніть з будь-якої можливої суми. А будь-які підвищення рівня доходів розподіляйте наступним чином: половину підвищення резервується для збільшення відсотку відрахувань для створення свого капіталу, а половину витрат на підвищення рівня життя (вам дійсно слід винагородити себе за збільшення рівня доходів). Робіть так, поки відсоток відрахувань не вийде, знову таки, на гроші і часрекомендовані 20% — 30% від суми основних грошових надходжень.  
 • Термін, протягом якого ви плануєте створювати капітал. Правильним ставленням до накопичення є розуміння того, що раніше відкладені гроші вже працюють на вас, приносячи додатковий дохід пасивний. І час тут — найпотужніший важіль, який дозволяє використовувати силу складного відсотка, який по праву можна вважати восьмим чудом світу. Може це й не сприймається як диво, коли ви читаєте про це, але повірте, регулярно відкладаючи деякий час, ви дійсно усвідомлюєте і відчуєте ту творчу силу, яка примножує ваш капітал. 

Приклад створення капіталу:

Давайте уявимо, що ми зберігаємо 1000 $ на рік і розраховуємо робити це протягом 10 років, також ми вважаємо, що інвестиційний дохід буде становити 10% річних (цілком доступний відсоток).

Який же капітал ми створимо? Виявляється, що ми зможемо розпоряджатися сумою в 15937 $, тобто чисті відрахування (1000 $ x 10 років = 10000 $) зростають у 1.6 рази. Не вражає?

Тоді розрахуємо, який капітал ми створимо, якщо термін становить 20 років, — 57 275 $, тобто чисті відрахування (1000 $ x 20 років = 20000 $) вражає?

Звичайно, всі три пункти взаємопов'язані між собою, і вибір конкретних цифр залежить від тих цілей, які ви ставите перед собою, вирішуючи накопичувати капітал. Тому кваліфіковану пораду можна дати, лише вивчивши вашу поточну ситуацію з фінансової точки зору, і позначивши ті цілі, яких ви хочете досягти в накопиченні.

Коли почати створювати капітал?

Знову таки, багато дадуть таку відповідь: «Чим раніше, тим краще». Насправді, правильна відповідь — ЗАРАЗ. І між ними є величезна різниця, тому що люди, які починають «зараз», вже створюють свій капітал, а люди, які починають «чим раніше», чекають кращих умов від «завтра». Але завтра має властивість не наступати ніколи, на відміну від того періоду в житті кожного з нас, коли заробляти потрібне кількість грошей вже немає можливості (бажання, здоров'я, вік, обставини). Саме тому розпочати це робити вам потрібно вже ЗАРАЗ і це набагато важливіше, ніж розмір передбачуваної суми відрахувань.

Кому довірити збереження та примноження капіталу?

Перш за все, необхідно визначитися з критеріями, за якими ми будемо оцінювати можливі способи створення капіталу:

 • Надійність. Найбільш пріоритетним у питанні нагромадження є критерій надійності. Період для створення гідного капіталу — це відносно тривалий проміжок часу, і ми хочемо бути повністю впевненими в тому, що накопичуються кошти будуть у нашому розпорядженні до запланованого моменту часу. 

 

 • Прибутковість. Капітал будь-якого розміру повинен працювати. І ефективність цієї роботи традиційно вимірюється відсотком щорічного приросту. Але прибутковість тісно пов'язана з ризиком, і чим вище потенційна прибутковість, тим вище ризик. Так працює світ інвестицій, і головне тут — правильно визначити цілі створення капіталу і який ризик є прийнятним для досягнення цих цілей. 

 

 • Додаткові переваги. У дану категорію можна віднести додаткові можливості та переваги, які пов'язані з тим чи іншим способом збереження, наприклад: ліквідність, гарантія збереження капіталу, а також додаткові послуги, що надаються окремими фінансовими установами. 

 

 • Як взяти свої гроші під контроль ? 
 • Як розрахувати потрібну суму інвестування для створення капіталу ? 
 • Де примножити гроші, як правильно їх інвестувати для створення капіталу? 
 • Як обрати надійну фінансову установу ? 

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

«Прямо Зараз Підписуйтесь Безкоштовно На Поштову Розсилку, Яка Забезпечить Вам ПОТІК відібраних та навіть Ексклюзивних Секретів, Новин і Стратегій на тему Управління Власними ГРОШИМА»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website