Створення власного капіталу

створення капіталу

Створення власного капіталу

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 5,265 просмотров

Не побігаєш — не пообідаєш.
(Українська приказка)

Вітаємо Вас!

створення власного капіталу Створення капіталу має на увазі збереження частини надходять у вигляді доходу грошей і отримання відсотка на вже накопичену суму. Для того, щоб навчитися правильно зберігати гроші, потрібно відповісти собі на декілька пов'язаних з цією темою питань:

  • Скільки зберігати? 
  • Коли почати зберігати? 
  • Кому довірити збереження та примноження капіталу? 

Давайте розберемо послідовно кожен з них.

Скільки грошей зберігати?

Перше, що може прийти в голову в якості відповіді, це «чим більше — тим краще». Але такий підхід не буде ефективним. Щоб якісно визначити суму, яку слід відкладати, необхідно взяти до уваги наступне:

  • Періодичність, тобто як часто ви плануєте робити відрахування, для створення капіталу. Рекомендація тут така: проміжки часу між відрахуваннями бажано витримувати незмінними (наприклад, кожен рік, квартал або місяць), вони також повинні бути помірними (тобто раз на тиждень може бути занадто часто, а раз на кілька років — надто рідко). Вибираний вами період краще прив'язати до регулярних грошових надходжень, наприклад до основної зарплати або квартальної премії. Якщо ви скористаєтеся рекомендованим підходом, то у вас з'явиться ЗВИЧКА зберігати гроші, а сила доброї звички величезна! 
  • Сума періодичних відрахувань, для створення капіталу. Основне правило — сума повинна бути комфортною для вас (іншими словами, ваш звичний стиль життя повинен залишитися незмінним, жертовність тут ні до чого). Практика показує, що в більшості випадків люди можуть зберігати близько 20% — 30% своїх доходів і при цьому зберігати звичний рівень споживання. Але якщо ваш випадок якраз не вписується в більшість, то порада така — почніть з будь-якої можливої суми. А будь-які підвищення рівня доходів розподіляйте наступним чином: половину підвищення резервується для збільшення відсотку відрахувань для створення свого капіталу, а половину витрат на підвищення рівня життя (вам дійсно слід винагородити себе за збільшення рівня доходів). Робіть так, поки відсоток відрахувань не вийде, знову таки, на гроші і часрекомендовані 20% — 30% від суми основних грошових надходжень.  
  • Термін, протягом якого ви плануєте створювати капітал. Правильним ставленням до накопичення є розуміння того, що раніше відкладені гроші вже працюють на вас, приносячи додатковий дохід пасивний. І час тут — найпотужніший важіль, який дозволяє використовувати силу складного відсотка, який по праву можна вважати восьмим чудом світу. Може це й не сприймається як диво, коли ви читаєте про це, але повірте, регулярно відкладаючи деякий час, ви дійсно усвідомлюєте і відчуєте ту творчу силу, яка примножує ваш капітал. 

Приклад створення капіталу:

Давайте уявимо, що ми зберігаємо 1000 $ на рік і розраховуємо робити це протягом 10 років, також ми вважаємо, що інвестиційний дохід буде становити 10% річних (цілком доступний відсоток).

Який же капітал ми створимо? Виявляється, що ми зможемо розпоряджатися сумою в 15937 $, тобто чисті відрахування (1000 $ x 10 років = 10000 $) зростають у 1.6 рази. Не вражає?

Тоді розрахуємо, який капітал ми створимо, якщо термін становить 20 років, — 57 275 $, тобто чисті відрахування (1000 $ x 20 років = 20000 $) вражає?

Звичайно, всі три пункти взаємопов'язані між собою, і вибір конкретних цифр залежить від тих цілей, які ви ставите перед собою, вирішуючи накопичувати капітал. Тому кваліфіковану пораду можна дати, лише вивчивши вашу поточну ситуацію з фінансової точки зору, і позначивши ті цілі, яких ви хочете досягти в накопиченні.

Коли почати створювати капітал?

Знову таки, багато дадуть таку відповідь: «Чим раніше, тим краще». Насправді, правильна відповідь — ЗАРАЗ. І між ними є величезна різниця, тому що люди, які починають «зараз», вже створюють свій капітал, а люди, які починають «чим раніше», чекають кращих умов від «завтра». Але завтра має властивість не наступати ніколи, на відміну від того періоду в житті кожного з нас, коли заробляти потрібне кількість грошей вже немає можливості (бажання, здоров'я, вік, обставини). Саме тому розпочати це робити вам потрібно вже ЗАРАЗ і це набагато важливіше, ніж розмір передбачуваної суми відрахувань.

Кому довірити збереження та примноження капіталу?

Перш за все, необхідно визначитися з критеріями, за якими ми будемо оцінювати можливі способи створення капіталу:

  • Надійність. Найбільш пріоритетним у питанні нагромадження є критерій надійності. Період для створення гідного капіталу — це відносно тривалий проміжок часу, і ми хочемо бути повністю впевненими в тому, що накопичуються кошти будуть у нашому розпорядженні до запланованого моменту часу. 

 

  • Прибутковість. Капітал будь-якого розміру повинен працювати. І ефективність цієї роботи традиційно вимірюється відсотком щорічного приросту. Але прибутковість тісно пов'язана з ризиком, і чим вище потенційна прибутковість, тим вище ризик. Так працює світ інвестицій, і головне тут — правильно визначити цілі створення капіталу і який ризик є прийнятним для досягнення цих цілей. 

 

  • Додаткові переваги. У дану категорію можна віднести додаткові можливості та переваги, які пов'язані з тим чи іншим способом збереження, наприклад: ліквідність, гарантія збереження капіталу, а також додаткові послуги, що надаються окремими фінансовими установами. 

 

  • Як взяти свої гроші під контроль ? 
  • Як розрахувати потрібну суму інвестування для створення капіталу ? 
  • Де примножити гроші, як правильно їх інвестувати для створення капіталу? 
  • Як обрати надійну фінансову установу ? 

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

«Прямо Зараз Підписуйтесь Безкоштовно На Поштову Розсилку, Яка Забезпечить Вам ПОТІК відібраних та навіть Ексклюзивних Секретів, Новин і Стратегій на тему Управління Власними ГРОШИМА»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of