На прикладі відомих мільярдерів подано розподіл основних типів інвесторів.
1. Консервативний інвестор.
Такі інвестори, зазвичай, воліють надійно вкладати власний капітал. Тобто вони краще отримають порівняно невеликий прибуток , але з упевненістю , що вони його взагалі отримають. Тому консервативні інвестиції гарантують вам практично 100% збереження вашого капіталу і, деякі, навіть невеликий відсоток доходу. Такі інвестиції вважаються без ризиковими.
Базовою стратегією для таких інвесторів є покупка найбільш надійних активів на тривалий період часу. Якщо говорити про надійні активи для пересічного інвестора, то це, насамперед:
— депозитні програми консервативних банків із відсотком, нижче середньоринкового;
— довгострокові накопичувальні страхові та пенсійні програми;
— цінні папери найвідоміших компаній-ветеранів ринку
Воррен Баффетт
Яскравим представником даної групи інвесторів є всесвітньовідомий інвестор Воррен Баффетт. Воррен — один за найуспішніших та найбагатших інвесторів у світі за версією журналу «Форбс» (2008).
Баффетт — засновник холдингової компанії Беркшир Хазавей (Berkshire Hathaway), у якій він є найбільшим акціонером й виконавчим директором. Його статок оцінюється в 62 млрд доларів США (2008 р.).
Найбільший благодійник світу
В червні 2006 р. Баффетт зобов'язався віддати Фонду Біла та Мелінди Гейтс 10 млн акцій класу Б компанії Беркшир Хазавей. Цей внесок, що на червень 2006 року оцінювався у близька 31 млрд дол., є найбільшим благодійним дарунком у історії світу.
Фонд, починаючи з 2006 року, щорічно у липні отримуватиме 5% внеску.
2. Помірний тип інвестора.
Тут щось середнє між консерваторами і агресорами. Тобто подібний тип інвесторів також як і консервативні воліють максимально зберегти свої вкладення, але при цьому намагаються забезпечити свої інвестиції найбільшою віддачею в дохідності. Термін вкладення приблизно становить від 6 місяців до 2 років.
При такому підході очікується помірною величини прибуток і не менш помірні ризики. В багатьох випадках до помірних інвестицій віднести інвестиції в нерухомість.
В даному сегменті відомим представником є Роберт Кійосакі, значна частина капіталу якого «працює» саме на ринку нерухомості.
Роберт Кійосакі (Robert Kiyosaki) — мультимільйонер, інвестор, бізнесмен, письменник і автор бізнес гри «Грошовий потік». Відомий як автор книг «Багатий тато, бідний тато», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата з інвестування», що стали бестселерами видань «Нью-Йорк Таймс», «BusinessWeek» і «The Wall Street Journal».
Також створив навчальну настільну гру «Грошовий потік 101», мета якої допомагати людям в освоєнні фінансової грамотності.
Ця гра навчає людей поводження з грошима тими методами, які роблять багатих людей ще багатшими, тими методами, які допомогли самому Роберту Кійосакі відійти від справ мільйонером у віці 47 років.
3. Агресивний інвестор.
Сюди можна віднести людей із залізними нервами. Такі інвестори в найменшій мірі звертають увагу на надійність інвестицій . Їх куди більше цікавить очікувана прибутковість . І, звичайно ж , під даний опис підходять спекулянти. Агресивні інвестори вкладають кошти переважно в:
— Бізнес
— Цінні папери та похідні інструменти
— Валютний ринок
— Різноманітні спекулятивні операції.
Джордж Сорос.
Агресивним всесвітньо відомим інвестором є Джордж Сорос — мільярдер, сучасний американський фінансист, меценат, філософ. У 2006 році займав 27 місце в списку найбагатших людей США. Його доходи за версією журналу Forbes оцінюються в $ 8,7 млрд.
В 1967 році Джордж з капіталу фірми Arnhold & S.Bleichroeder в $ 100 тис. створив інвестиційний фонд із капіталом в $ 4 млн.
16 вересня 1992 р. — заробив мільярд доларів на падінні фунту стерлінга, через що одержав прізвисько «Людина, що розорила Банк Англії».
Благодійні фонди Сороса діють у більш ніж 50 країнах у Східної Європи, країнах СНД, Африці, Латинській Америці, Азії й США.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...
Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: