Управління фінансами — це важливе питання, актуальне як в глобальному масштабі — на підприємстві, так і в особистому відношенні. Якщо біля керма компанії стоїть безголовий керівник, який абсолютно не вміє правильно розподіляти фінансові потоки, то рано чи пізно настане цілком очікуваний підсумок — банкрутство. Так і в особистому плані — скільки б ви не заробляли, якщо не вмієте контролювати свої доходи — витрати — накопичення, то результат буде настільки ж жалюгідним, як і в першому прикладі.
Варто враховувати одну просту догму, яка і допоможе правильно розподілити свої гроші:
І ще один важливий момент. Багато людей, коли задаєш їм питання про те, як вони управляють своїми фінансами, відповідають, що їм в принципі і нема чим управляти, а замислюватися про це вони будуть тоді, коли отримають більшу суму. Саме ця помилка і веде до постійної бідності, нестачі грошей та щомісячної біганини по друзям з проханням позичити гроші до получки.
Прості правила, як управляти своїми фінансами:
Хорошим стимулом для правильного управління своїми фінансами може стати думка про те, що ваш дохід — це ваше благополучне (або не дуже) майбутнє.
Дуже поширена одна велика помилка, яку допускають люди, які вже спробували втілити ці нехитрі правила управління фінансами в життя: коли вони бачать суму, яку вдалося накопичити, вони починають гарячково придумувати, куди ж витратити ці гроші. Ідеальний варіант — це все той же рахунок, відкритий у банку, куди ви щомісяця вносите суми грошей. Ще можна відкрити довгострокову накопичувальну програму страхування життя, на яку з банківського депозиту щорічно ви будете переводити певну суму грошей. З одного боку ви захистите гроші від самого себе, адже за дострокове розірвання договору вам будуть пред'явлені штрафні санкції. З іншого боку ви забезпечите фінансовий захист для своєї сім'ї і поступово створите собі одне з джерел пасивного доходу — можете назвати його приватною пенсією. Фінансовий інструмент накопичувальне страхування життя, що суміщає накопичення та захист життя і здоров'я, вважається найнадійнішим у світі інструментом для накопичення грошей. Таким чином, ви отримуєте в руки ще один ефективний метод управління своїми фінансами — захист сім'ї, пасивний дохід і частково забезпечене майбутнє.
Дізнайтеся більше про закони грошей, правила і методи ефективного управління особистими фінансами в безкоштовному відео курсі.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
7 лютого набув чинності закон «Про валюту та валютні операції». Усі нововведення можна умовно розділити на дві групи: для бізнесу і для населення. Для населення підвищення ліміту інвестицій за кордон з 50 тис дол до 50 тис євро. Українці отримають...
Черговий невеселий рекорд. Сьогодні Україна входить до першої «трійки» країн за частотою масштабних фінансових криз. За останні 20 років українські банки пережили відразу три банківських кризи (в 1998-му, 2008-му і 2014-му роках). За даними МВФ...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: