Ваш Фінансовий гороскоп на тиждень

Goroskop

Ваш Фінансовий гороскоп на тиждень

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,570 просмотров

 Дізнайтеся, коли зірки віщують найбільш вдалий час для активних дій, а коли радять утриматися від поспішно прийнятих рішень.

Овен фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_oven_2Цей тиждень, змусить Овнів мобілізувати всі свої внутрішні резерви, щоб витримати високий темп, заданий понеділком. Напруженість може підвищитися через те, що непередбачений збіг обставин приведе компанію Овна до серйозних втрат. А для нього зараз важливі не тільки чіткість у проведенні всіх платіжних операцій, а й власна ділова репутація. На цьому тижні Овен охоплений бажанням позиціонувати себе як бізнесмен, якому не страшні ніякі форс-мажори, і саме вони починають йому докучати. Це несприятливий час для пошуку сторонньої фінансової допомоги. З другої половини тижня можна ініціювати переговори з потенційними партнерами. Шанс їх успішного завершення дуже великий. Також саме зараз слід доручити юридичному відділу детальне опрацювання всіх нюансів укладених договорів. Можна дати оголошення про пошук нових співробітників — на нього відгукнуться люди, корисні для компанії Овна.

Телець фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_telec_2Початок тижня для Тельця буде несприятливим. Це пов'язано з критичним ставленням людей, які будуть схильні бачити в його роботі лише недоліки. Такий вузький кут зору зумовлений положенням зірок. Спроби щось довести або порозумітися ні до чого не приведуть, тому Тельцям не варто витрачати свої зусилля на те, щоб виправдатися. З їхнього боку буде набагато мудріше, якщо вони мінімізують свої контакти зі скептиками, постаравшись зосередитися на самоосвіті та підвищенні своєї професійної кваліфікації. Друга частина тижня дозволить їм вирішити спірні моменти із замовниками — в цей час космічна ситуація почне поступово змінюватися в більш сприятливому для Тельця напрямку. Фрілансерів і людей, що працюють за вільним графіком, всі ці складнощі обійдуть стороною, так як вони інтуїтивно не прагнутимуть до контактів з тими, хто їх не оцінить.

Близнюки фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_bluznyku_2Цей тиждень імпровізації, найчастіше – вимушеної. Ситуація, що стрімко змінюється буде змушувати Близнюків настільки ж оперативно змінювати свої плани. Можливо, це викличе схвалення не у всіх колег. Якщо Близнюк допустить в такій ситуації помилку, це може стати приводом для тривалого розгляду. Тому не варто робити необдумані, неузгоджені з начальством кроки. Не судять тільки переможців, а зірки в даному випадку не обіцяють стовідсоткового успіху, вони лише попереджають про високу динаміку подій. Якщо ж Близнюк відчуває, що ситуація загострилася, він може ризикнути і постаратися у що б то не стало наполягти на своїй правоті. Його впертість і впевненість можуть схилити чашу терезів на його користь. У цей час небажано вирушати в тривалі відрядження. Удача буде супроводжувати Близнюкам, які заробляють на операціях з нерухомістю; ймовірність укладання вигідної угоди дуже висока.

Рак фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_rak_2У понеділок і вівторок Ракам слід спокійніше ставитися до думки оточуючих людей. У ці дні Ракам здаватиметься, що начальство їх недооцінює, колеги — заздрять, а їх ділова репутація серйозно похитнулася. Зациклюватися на цих думках не потрібно. Раку досить відповідально підходити до виконання своїх обов'язків і не озиратися на розмови за спиною. Якщо вже робити якісь кроки в цьому напрямку, то акцент потрібно ставити на глибоке опрацювання всіх аспектів своєї діяльності, оптимізації праці шляхом впровадження більш ефективних методик. З середини тижня уважність Рака може розсіятися, тому з'являється велика небезпека допустити фатальний промах. Якщо Рак займає відповідальний пост, йому слід утриматися від прийняття доленосних рішень. Гра на біржі і валютні спекуляції на цьому тижні не будуть успішними.

Лев фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013.

znaku_zodiaky_leo_2Для розвитку сімейного бізнесу Лева, цей тиждень несприятливий. Причина тому криється в сімейних відносинах Лева. Непорозуміння між близькими людьми неминуче відіб'ється на їх підприємницькій діяльності. Якщо вже конфлікт у родині стався, то Леву варто коректно і м'яко дати зрозуміти своїй другій половині, що справа є справа, і емоціям тут не місце. Не варто протягом усього тижня підписувати договори про оренду приміщень або купівлю нерухомості. Якщо на середину тижня у Лева було заплановане закінчення якого проекту, це може викликати деякі проблеми. Зірки не сприяють зараз успішному завершенню робіт. У четвер і п'ятницю фінансові операції пройдуть благополучно, можна буде заробити на спекулятивних угодах. Цей час вдалий для комівояжерів і агентів.

Діва фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_diva_2На цьому тижні Діві потрібно до мінімуму обмежити ділове спілкування. Якщо ж від якихось переговорів відмовитися просто неможливо, Діві слід дуже обачно давати обіцянки і перевіряти ще раз всю отриману інформацію. Увесь тиждень несприятливий для ділових поїздок. Будь-яка робота, пов'язана з складанням звітності, буде набагато ефективніше робитися в домашніх умовах. І якщо керівництво Діви не заперечуватиме, їй краще попрацювати з документами не в офісі, а вдома. Що стосується Дів творчих професій, цей тиждень буде для них плідним: вони зможуть запропонувати роботодавцеві нову цікаву концепцію або ж успішно завершити розпочатий проект. У четвер і п'ятницю представникам знака не варто піддаватися емоціям. Будь-який вчинок, здійснений ними, повинен ґрунтуватися не на почуттях, а на здоровому глузді. Безробітні Діви зможуть, нарешті, знайти гідне місце для докладання своїх сил. Якщо ж людині цього знаку здається, що пора відвідати курси підвищення кваліфікації, це також краще зробити саме зараз.

Терези фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_terezu_2На початку цього тижня Терези будуть відчувати деяку нестачу матеріальних ресурсів. Тому їм потрібно буде виділити пріоритетні напрямки, які не можна залишити без фінансової підтримки, і направляти грошові потоки саме туди. Зараз не має сенсу робити інвестиційні вклади в проекти, які будуть приносити віддачу ще дуже нескоро. Також не варто купувати технологічні лінії, інше дороге устаткування. Треба трохи почекати, і з'являться більш вигідні пропозиції. Якщо до Терезів звернуться з пропозицією укласти угоду сумнівного характеру, краще відмовитися від неї, як би красиво не розписувалися перспективи. У ці дні небажано залучати до себе занадто пильну увагу оточуючих: закриті проекти зараз більш надійні. Кінець тижня може приємно здивувати Терезів-бізнесменів кількістю проведених фінансових операцій.

Скорпіон фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_scorpio_2Початок тижня може здатися Скорпіонам досить неприємним. Представники цього знаку схильні діяти рішуче і відважно, але зараз вони не зможуть визначитися з тим, якими мають стати їхні подальші кроки. Ця нерішучість зробить Скорпіонів дратівливими, тому в понеділок і вівторок не варто пускатися з ними в дискусії. Це час прекрасно підходить для аналізу на самоті. Прибравши всі фактори що турбують, представники знаку зможуть критично поглянути на ситуацію, переосмислити те, що відбувається і прийняти оптимальне рішення. З другої половини тижня варто вийти з добровільного самітництва і запропонувати на обговорення колег плани, над якими Скорпіон працював з понеділка по середу. У процесі цього обговорення в них можуть бути внесені корективи, які значно допоможуть підвищити віддачу від вкладень. Не рекомендовано на цьому тижні укладати угоди з нерухомістю, займатися ремонтом і благоустроєм приміщень.

Стрілець фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_strilec_2Цей тиждень важко назвати сприятливим для Стрільця. Ризик бути обдуреним зараз для нього зростає багаторазово. Безумовно, повністю відмовитися від фінансової діяльності він не може собі дозволити. Але деякі запобіжні заходи прийняти доведеться. Так, всю вхідну інформацію йому доведеться піддавати додатковій перевірці, а всі документи, які йому належить підписати, слід попередньо віднести в юридичний відділ для вичитки. Будь-які неофіційні угоди зараз неприпустимі. Протипоказано спілкування з представниками тіньового бізнесу. Друга частина тижня принесе позитивні зрушення. Справи, що буксували досі, зрушаться з мертвої точки. У четвер і п'ятницю можливе відновлення дуже корисних ділових контактів. Загострена інтуїція Стрільця допоможе йому прийняти рішення, які кардинально змінять стан справ у його компанії.

Козеріг фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013
znaku_zodiaky_kozerig_2
На цьому тижні ситуація з фінансами у Козерога може ускладнитися. Навіть ті з представників знаку, хто має стабільні доходи, можуть відчути деяку невпевненість у своєму майбутньому через непередбачені витрати, поломки обладнання та інші непередбачувані обставини. У ці сім днів Козерогам не рекомендується вести переговори про інвестиції коштів, партнерські відносини можуть дати тріщину. Проблеми наваляться разом, їх посилить напружена атмосфера в колективі через те, що компанія стала переживати не кращі часи. Все це здатне підірвати душевну рівновагу Козерога, і тут йому необхідно призвати на допомогу все своє самовладання, щоб послідовно вирішувати проблеми і не піддаватися панічним настроям. Втіхою Козерогові може послужити те, що ця тенденція недовговічна, і вже в п'ятницю справи підуть на лад.

Водолій фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_vodolij_2На цьому тижні Водоліям доведеться проявити максимальну гнучкість мислення. Їх життєві обставини будуть постійно змінюватися, і це змусить їх весь час коригувати свої плани. Відсутність дипломатії і тонкощі поводження на цьому тижні можуть зіграти з ними злий жарт. Якщо з якихось причин Водолії стануть, відкрито протистояти контролюючим структурам, це може закінчитися плачевно. Для того щоб не втратити обличчя в очах підлеглих, Водоліям-керівникам не варто приймати ключових рішень, адже в недалекому майбутньому їх напевно доведеться скасувати. У той же час, варто їм трохи почекати, і ситуація зміниться в іншу сторону. Вони тут же самі побачать, наскільки помилковим було рішення, раніше здавалося їм адекватним. З середини тижня можна вирішувати фінансові питання, брати гроші в борг, звертатися в банк із проханням про відкриття рахунку.

Риби фінансовий гороскоп на 19.08.2013 — 26.08.2013

znaku_zodiaky_rubu_2Початок тижня буде дуже складним. Це пов'язано, насамперед, з рекламаціями, які вони отримували від клієнтів. Вимушені переробки займуть багато часу, відвернуть від поточної роботи і негативно позначаться на діловій репутації Риб. Тим не менш, всі справи повинні бути виконані в строк. Тому їм доведеться проявити максимум уваги і працездатності. Можуть виникнути деякі ускладнення з законом. Якщо у Риб мається грамотний юрист, це допоможе їм виплутатися з неприємностей. Якщо ж його немає, представники знаку можуть звернутися за допомогою до друзів — вони не відмовлять у підтримці. Четвер і п'ятниця нададуть гарні можливості для кар'єрного зростання. Також, швидше за все, саме в ці дні клієнти, які заборгували Рибам, повернуть борги. Зараз можна відкривати банківські рахунки, здійснювати перекази, укладати кредитні угоди.

Напишіть в коментарях чи дійсно ваш гороскоп був правдивий ?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум, податки та пенсії в 2021-му році

  15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 1

  Рекордний 2020 рік для ринку IPO. Чи продовжиться зростання в 2021-му?

  У 2020-му році світ став свідком найвищої активності по залученню капіталу IPO за десятиліття: $331 мільярд був притягнутий через 1591 лістинг, що на 42% більше в порівнянні з 2019-м роком. Настільки стрімке зростання акцій первинного ринку...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of