Огляд книги «Великі за власним вибором» Джим Коллінз, Мортен Хансен

Великі за власним вибором

Огляд книги «Великі за власним вибором» Джим Коллінз, Мортен Хансен

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,490 просмотров

Про що книга?

Книга «Великі за власним вибором» про економічну кризу і її вплив на діяльність компанії. Чому одне підприємство гине, не витримуючи конкуренції, а інше процвітає? Як так відбувається? На основі досліджень в економічній сфері Джим Коллінз разом з колегою Мортеном Хансеном сформували методи управління компанією в нестабільних умовах ринку. 9 років досліджень показали: лідерами не народжуються, а стають, компанії успішні не через щасливий випадок — роки наполегливої ​​роботи — ось, що допомагає обійти конкурентів.

Хто автор?

20 років Джим Коллінз вивчає стартапи та компанії «довгожителі», які злетіли на вершину успіху. Бізнес-консультант школи при Стенфордському університеті був удостоєний нагороди за успіхи в галузі управління. У 1995 році Коллінз відкрив лабораторію, де більше 15 років проводяться дослідження бізнес середовища і розробляються інструменти для керівників компаній.

Мортен Хансен — екс-консультант компанії BCG у Сан-Франсиско, Лондоні та Стокгольмі. Професор кафедри менеджменту в університеті Беркліна викладає студентам і майбутнім підприємцям основи міжнародного бізнесу.

Фрагмент книги «Великі за власним вибором»:

Фрагмент книги Великі за власним вибором

 

Уривок книги Великі за власним вибором

Кому читати цю книгу?

Студентам економічних факультетів, бізнесменам, підприємцям, топ-менеджерам і тим, хто не знає, як вижити в умовах нестабільності ринку.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся:

 • Що таке таємнича група 10-х?
 • У чому суть принципу «20 мильний марш»?
 • Як стати лідером компанії?
 • Що таке інновація і як вона впливає на бізнес?
 • Як управляти інновацією?
 • У чому відмінність справжнього керівника від харизматика?
 • Чому «швидкі рішення» згубно впливають на компанію?
 • Які причини банкрутства великих компаній?
 • Як світовим лідерам Southwest Airlines, Progressive Insurance, Microsoft, Intel, Amgen і Biomet вдалося вижити в кризових умовах?

Зміст книги «Великі за власним вибором»:

Книга Великі за власним вибором

Відгуки про книгу «Великі за власним вибором»:

«Ця книга — набір досліджень Коллінза. 9 років роботи і ми дізналися секрет успіху — все залежить від вкладеної праці і щасливий випадок не допоможе. Автор стверджує: для максимальної віддачі в майбутньому компанії необхідно вкладати маленький бюджет, а не розтрачувати весь капітал на початку шляху. Дрібними кроками, але впевнено йти до мети. Книга вчить бути вдумливим і розсудливим. Раджу прочитати книгу всім, хто має відношення до бізнесу. Поради автора потрібно застосовувати на практиці, і ви самі переконаєтеся в позитивному результаті. Успіхів!»

 

«Джим Коллінз — грамотний економіст і розважливий бізнесмен. Проковтнула книгу на одному диханні. У його роботі немає води, тільки точні результати наукових досліджень. Дивно, але кількість щасливих випадків дорівнює кількості невдач. Якщо задуматися, у кожного з нас шанс 50/50 відкрити успішний бізнес, за умови грамотного розподілу ресурсів. Приклади про Амудсена і Скотта здивували, захотілося дізнатися про них більше. Рекомендую до прочитання, ви не пошкодуєте ні грошей, ні часу»

 

«З років 18, як я пішов працювати, у мене з'явилася мрія — відкрити власну справу. Через мої руки пройшло чимало літератури, але ця книга вразила мене глибоко. Автор розповідає, чому від провалу і банкрутства неможливо застрахуватися. Приклади з особистого досвіду великих підприємців надихають на реалізацію стартапу. Завдяки лідерським якостям керівники утримали позиції на ринку. Раджу прочитати»

 

 

Купити книгу «Великі за власним вибором»

Огляд книги «Великі за власним вибором» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Depositphotos_100836156_original-e1499698621173

  Як правильно управляти сімейним та власним бюджетом?

  Всі ми вміємо, або вчимося заробляти гроші. Та чи багато з нас вміє чи, принаймі, знає, як ці гроші правильно розподілити? Правила управління особистими фінансами. Є три золоті правила: Заробити Зберегти Примножити Якщо людина не вміє заробити – вона...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • kak_rasschitat_zarplatu_po_okladu

  Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

  На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website