Власна квартира, будинок чи автомобіль

власне житло

Власна квартира, будинок чи автомобіль

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,773 просмотров

«Мій будинок — моя фортеця.»
(Англійське прислів’я)

Вітаємо Вас!

власне житло Власним житлом незадоволені 60% людей. Маєте ціль на майбутнє — ремонт, зміна квартири на більшу, покупка квартири або будинку чи автомобіля?

Як конкретно повинна ця ціль виглядати? Будинок (квартира, автомобіль) повинен бути таким як і у всіх інших чи в ньому мало б бути дещо інакше, виключно Ваше?

Яка приблизна ціна цього об'єкту?

Коли Ви плануєте реалізувати Вашу ціль?

У який спосіб Ви хотіли досягнути цієї цілі?

В принципі, існують два можливі способи фінансування подібного проекту. Або Ви розрахується за все готівкою, що водночас є найдорожчим шляхом, або заощаджуєте 30 – 50 % у готівці, а на решту візьмете вигідний кредит.

Легко сказати, але це величезна сума, я не зможу її заощадити?

Декілька порад для Вас, адже інших шляхів не існує :копілка

 • Сфокусуйтеся на заощадженнях 
  Почніть вести облік доходів та витрат, складіть свій сімейний бюджет. Коли ви складете початкову версію свого бюджету і будете вести його хоча б один місяць, ви зможете реально оцінити всі ваші надходження і видатки. Виходячи із цих даних, вам потрібно виділити певний відсоток від загальних надходжень, які будуть іти не на витрати, а на заощадження. Розмір цього відсотка ви повинні визначити самостійно, але, як правило, він не повинен бути меншим 20% — 30% від загальної суми надходжень вашої сім'ї. Ці гроші потрібно грамотно інвестувати. 

шкідливі звички

 

 • Відмовтеся від шкідливих звичок
  Не має значення, алкоголь це чи сигарети, — погані звички дорого нам обходяться. А лікування їх наслідків ще більше.  Спробуйте боротися зі своїми шкідливими звичками (лімітуйте або повністю відмовтеся від них), і ви відразу побачите, як видаткова частина вашого бюджету суттєво знизитися. 

 

 • Погасіть всі короткострокові борги
  Якщо у вас є заборгованість за споживчим кредитом або по кредитній карці, сконцентруйте всі зусилля на оперативному погашенні цих боргів. Якщо боргів декілька, дійте послідовно: спочатку з випередженням гасіть одну заборгованість, а після її повного погашення приступайте до наступної. 

 

 • Будьте гнучкими
  Пам'ятайте: сімейний бюджет це не догма, а всього лише ефективний інструмент керування особистими фінансами і заощадження грошей на майбутні покупки. Нема нічого страшного, якщо в один місяць ваші видатки будуть більшими, ніж ви планували, або сума ощадних відрахувань виявиться меншою. Головне, щоб у майбутньому дані відхилення не стали правилом. 

Якщо ви складете свій особистий або сімейний бюджет, то це дозволить вам контролювати не тільки свої видатки, але й грошові надходження. Таким чином, знаючи своє реальне фінансове становище, ви зможете добре підготуватися до майбутніх великих витрат.

Якщо ж у вас немає свого бюджету, то, швидше за все, і немає реального розуміння вашого фінансового становища, оскільки ви не знаєте, скільки і куди ви витрачаєте, на які покупки гроші потрібно відкладати, а на які — ні, скільки вам знадобиться грошей у майбутньому. 

Ця непоінформованість, як правило, змушує людей позичати гроші на великі покупки або витрати, але ж насправді, цілком реально обійтися і без цього, якщо правильно керувати своїми особистими фінансами.

ТІЛЬКИ ГРАМОТНЕ ІНВЕСТУВАННЯ ДАСТЬ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ ВЛАСНИКОМ ВАШИХ ЦІЛЕЙ!

 • З чого слід розпочати, як скласти сімейний бюджет? 
 • Як взяти свої гроші під контроль? 
 • Як розрахувати потрібну суму для інвестування? 
 • Де примножити гроші, як правильно їх інвестувати? 
 • Як обрати надійну фінансову установу?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1515162023-5200

  Українська пенсія в 2019 році. Пацієнт скоріш мертвий, ніж живий ..

  Шокуючі цифри.  За даними Світового банку «крайньою межею бідності» вважається дохід в $2 на день ($60 на місяць).  А безпосередньо межу бідності визначають як $3,2 в день (близько $100 на місяць). Пару «теплих» слів щодо українських...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 16

  Накопичувальний рівень пенсії: чому це не працює в Україні?

  Перехід до другого рівня пенсійної системи (її накопичувальна частина) відкладався вже неодноразово.  Не став винятком і 2019 рік.  Вкотре «запуск другого ступеню» перенесли на невизначений термін. Нагадаємо, що сьогодні в Україні з трьох рівнів пенсійної системи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website