Хто викидатиме у смітник, і хто підбиратиме з нього?

пенсія

Хто викидатиме у смітник, і хто підбиратиме з нього?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,451 просмотров

Вітаю Вас!

До того часу, як Ви закінчите читати статтю, Ви дізнаєтеся Ваше майбутнє вже через 10 років.
В свою чергу, це допоможе Вам змінити його в кращу сторону. 

На днях в Gazeta.ua була опублікована моя стаття на тему пенсійної реформи. Як кажуть «правда в очі коле» ! Саме такі висновки можна зробити з коментарів до статті.

Далі читайте статтю, пишіть і Ви ваші коментарі після ознайомлення. 

пенсионерБільшість людей уявлення не мають що таке пенсія і пенсійна реформа. Одна половина громадян думають звідки вона взялася на їхню голову. Інша — що це їх не стосується. Але всі думають, що вона започаткована для збагачення чиновників. Хоча все якраз навпаки: вона проводиться для людей. Аби вони мали на що жити у похилому віці, забезпечивши себе зараз додатковими джерелами доходу. В людей є ілюзія, що ті гроші, які вони сплачують у пенсійний фонд, обліковуються на їхніх персональних рахунках і чекатимуть їх до пенсії. І дуже дивуються, коли дізнаються, що насправді ці гроші виплачуються теперішнім пенсіонерам.

Справжня біда в тому, що українці взагалі не розуміють що таке державна пенсія. Своїм клієнтам я пояснюю її суть таким питанням: «скажіть, ви підписали б договір на 30 років, згідно якого ви маєте щомісяця сплачувати по 100 гривень у пенсійний фонд. Вийшовши на пенсію, із цієї сотні ви отримаєте всього 10 гривень. Але якщо ви проживете 29 років, то всі гроші віддаються сусідові?». Всі кажуть, ні, не підписали б. Але насправді з пенсійним фондом його уклали сьогодні усі.

Сьогодні в Україні близько 14 мільйонів пенсіонерів, а працюючого населення — 14,2 мільйони. Зараз із зарплати вираховується до 40% податків і все одно пенсійному фонду не вистачає коштів. 60 мільярдів гривень зараз пенсійний фонд отримує у вигляді дотацій з державного бюджету.

Починаюччи із 2015 року почнеться всплеск пенсіонерів. Через рік їх число подвоїться. Основна проблема була сформована післявоєнним бебі-бумом, який зараз виходить на пенсію. Із 50-х до 80-х років минулого століття була велика народжуваність. Із 2010 року ці люди почали виходити на пенсію.

У 2015 році вирівняється кількість працюючих і пенсіонерів. Протягом 2025—2030-х років кількість пенсіонерів досягне 75%. Потрібно буде або в два рази збільшити податки працюючому населенню, або у два рази зменшити виплати пенсіонерам. Якщо зараз податки забирають до 40% зарплати, то через 10 років віддавати 80% навряд чи хтось захоче. Ми, як платники податків, просто не витримаємо. Особливо, якщо врахувати, що далеко не всі громадяни податки сплачують.

Ця проблема характерна не лише для України, а й для всієї Європи. Але там відреагували раніше, створивши недержавні пенсійні фонди та провівши відповідну інформаційну роботу з населенням. У нас все зав'язано на політиці. Сьогодні пенсіонери — це 13 мільйонів найбільш активних виборців. А в майбутньому — у два рази більше. Якщо їм сказати правду, хто прийде на вибори? Це електорат, який дає найбільший відсоток і яким найлегше керувати.

Через 10 років прірва між багатими і бідними виросте. Люди поділяться на дві категорії: ті, хто викидатиме у смітник, і ті, хто підбиратиме з нього. Навіть, якщо державна пенсія залишиться, якою вона буде? Пенсіонери навряд чи зможуть себе утримувати. Турбота про них ляже на плечі їхніх дітей, у яких є свої діти. І їх треба годувати, одягати, вчити. А це задоволення не з дешевих, особливо навчання.

Люди чомусь думають, що держава про них подбає. Це не так. Якщо люди сьогодні не створять собі додаткових джерел доходу, у літньому віці вони просто виживатимуть.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of